Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja juce uzeo novi telefon i instalirao i stizu mi obavstenja ladno posle 2/3 godine prekida.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Desava li se nekom da kad pokusa da udje u neku temu,okrece loading pola sata kao da nema interneta? A kad kliknes na neku drugu temu, ucita je iz prve? Kako to resiti

Takodje,desava mi se cesto da neku temu nece da otvori,vec TT da link za browser otvaranje,ali kad kliknem,otvori belu stranu?

Ovaj TT je postao jedan veliki bugfest
 
Sve je to do njih i njihovih servera. Verovatno testiraju novu verziju app...
 
Ovaj TT je postao jedan veliki bugfest
Oduvek je takav. Isprobaš više njih i skrasiš se na verziji sa kojom si zadovoljan (najbolje neka pro ili vip).

Ovo juče sa kašnjenjem notifikacija je do njihovih servera.
 
Meni sad sve u sekundu stize, najnovija verzija sa Store-a.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Nike mi do notifikacija,a i za divno cudo maltene uvek mi stizu ma vreme. Smeta mi sto se nekad zaglupi pa nece da otvori gomilu tema.

Ne placam mesecne pretplate za softver, principijelno sam protiv toga.
 
Desava li se nekom da kad pokusa da udje u neku temu,okrece loading pola sata kao da nema interneta? A kad kliknes na neku drugu temu, ucita je iz prve? Kako to resiti

Takodje,desava mi se cesto da neku temu nece da otvori,vec TT da link za browser otvaranje,ali kad kliknem,otvori belu stranu?

Ovaj TT je postao jedan veliki bugfest

Meni se to dešava odavno. Izađem, pa uđem ponovo, proradi. Neki put moram iz dva-tri puta da uđem da bi učitao temu.

A ono što me najviše iritira je kada uđem u TT, na moje pretplaćene teme, stoji kao da su poslednje poruke od pre jedan sat, dva sata, itd. a znam da ima novih poruka. Potpuno iritantno. I onda posle npr. jednog dana, sve se vrati u normalu, pa nanovo sutradan...
 
Neverovatno da nema alternative... Bas cesto ume da nervira.


Sent from my XS Max
 
@fingon82 Imaš kačene linkove ovde u temi sa pro i vip verzijama, ako se ne snadješ javi.
Za notifikacije sam napisao odvojeno, odnosi se na stanje od juče, kod dosta njih su kasnile.
Može i meni takođe

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Kad se svi prijavljuju, hoću i ja :) Moram da vidim koja verzija ne pravi probleme, i onda da ugasim update i doviđenja
 
Da li postoji neka fora za povecanje "font size" na novim verzijama tapatalka?
 
Ne, Tapatalk vremenom izbacuje korisne opcije, usporava i bloatuje aplikaciju.
 
Kakvi su to nistaci..Da je srece da ima jos 5 slicnih aplikacija i da ne pogledamo vise ovo djubre od tapatalka
 
Evo i sa 8.7.0 pro prikazuje za ovu temu da je poslednja poruka od ivanbass a ima još jedna ispod kada uđem [emoji35]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kod Tapatalka neki problemi su do verzije app, neki do serverske strane, a neki ničim objašnjivi.
Svojevremeno sam radi testa na dva Nexusa 7 stavio dve iste verzije Tapatalka i ulogovao se na iste forume/nalog. Na jednom sve ok, na drugom ajme i kuku.
 
Poslednja izmena:
Verovatno jedina narodna aplikacija koju ne bih kupio iz principa jer su jako podmukli, a hteo sam vise puta

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jos jednom hvala poolmakeru za pomoc,covek je pravi forumas iz starih dana :)

Kako iskljuciti update TTa,quick search ne nudi nista relevantno

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jel vam radi TT? Prvo mi je izbacio početnu stranu, gde uopšte nije bilo foruma koje pratim, onda sam odradio clear data i sad uopšte neće da me uloguje u Tapatalk.
 
Radi, ali sa standardnim boljkama, kao i da ne radi :d
 
Meni je izbacio polovinu foruma koje pratim. Jednostavno ih nema.
 
Meni sve izuzev Benchmarka [emoji3]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Meni isto sve nestalo, ostao samo benchmark :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni radi sve odlično osim što notifikacije kasne nekad više nekad manje.
 
Proradilo, ali zato mi istumbalo celu početnu stranicu sa forumima. Jel postoji neki način da se menja redosled foruma?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Proradilo, ali zato mi istumbalo celu početnu stranicu sa forumima. Jel postoji neki način da se menja redosled foruma?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Kad uđeš na tt odeš desno gore na ikonicu osobe, klik na my groups i tu možeš da pomeraš raspored foruma...

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Kad uđeš na tt odeš desno gore na ikonicu osobe, klik na my groups i tu možeš da pomeraš raspored foruma...

Sent from my HD1913 using Tapatalk
Hvala, to je to. Pojma nisam imao da treba duže da se drži za opcije pomeranja.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno