Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni se isto dešavalo, ali sa prethodnom verzijom TT (8.3.5)
Čak sam i nekoliko puta menjao pass i isto.
Dok nisam pročitao u ovoj temi da je problem TT
 
Na taj 4pda mi izbacuje gresku nista ne mogu da skinem. Ako nekog ne mrzi neka pusti neki link za 7.3.6 ili sta ima.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ili se registruj ili odradi g search po imenu fajla, bez apk sufiksa.
 
Da rezimiramo bagove na najnovijoj verziji TT-a:

-uzasan battery drain, greje se telefon od Tapatalka
-widget za individualne forume ne radi, svaki put kad se preko toga otvori reloaduje od nule umesto da ucita iz rama
-cesto nece ni na tri tackice>refresh da ucita postove u nekoj od sekcija (subsribed, timelime, itd), kamo li na swipe to refresh
-neki ekran za Kin stalno izlazi iako sam odabrao da ne zelim to da vidim
-ne ubacuje me na poslednji procitani nego na dva posta iznad
-kad ima vise brojeva zaredom pravi od njih hajperlink, tipa R5 3600

U odnosu na 6.5.6 izbacili su podesavanje velicine fonta, kao i customizaciju tabova u nekom forumu, dve jako korisne opcije.

Sve u svemu, blagi uzas od aplikacije i sramota je sto je neko debelo placen da sakati nesto sto funkcionise i izgleda kako treba.
 
Kod mene najnoviji tt radi besprekorno, vidžete ne koristim...mislim na besplatnu aplikaciju...

from komsa's XZ1
 
Ne, koristim labs za xda.

Svakako je kanta izletela, 6.5.6 potpisana se vratila jaca nego ikad :)
 
Poslednji Tapatalk za iOS je kriminal. Najagresivnije reklame i baneri ikada, bilo da je o aplikaciji rec ili sajtu. Pokvarili dark mode, bolji je bio onaj sivkast
 
Jedno pitanje. Ako čitam neku temu sa dosta postova i želim kasnije da nastavim ima li načina da nekako obeležim/označim post gde sam stao sa čitanjem?

Sent from my p20 lite using Tapatalk Pro
 
To će sam Tapa da odradi. Neke verzije imaju opciju koju čekiraš da te odvede na prvi nepročitan post.
 
To će sam Tapa da odradi. Neke verzije imaju opciju koju čekiraš da te odvede na prvi nepročitan post.
Odvede te on, ali ako imaš ukupno 30 nepročitanih postova i ti pročitaš samo par od tih 30, on će sledeći put da te odvede na 31. post, iako nisi pročitao ni ove između.
Zato ne bi bilo loše da postoji ta opcija za označavanje posta, ali nema je.
 
Kod mene nije tako. Svaki put otvori temu tamo dokle sam pročitao. Bez obzira ako u međuvremenu stignu novi postovi. Bar je tako bilo do pre nekoliko update-a.
 
Proveri u
Settings - unread handling - post jumping stavi da ide na prvi post koji nisi pročitao...
6ded1994cb7378ce369e709bd34413b8.jpg
 
То је подразумевано намештено.
 
Poslednja izmena:
@zeljkokg76, tako je svima koliko znam od kako su prešli na v7, na v6 ideš stranicu po stranici čitaš. Tačno znam šta misliđ, ako negde otovoriš neku staru temu od 100 novih komenata i porčitaš 20, ostalo je 80 koje nisi pročitao, sledeći put kada otvoriš baci na kraj 100 komentara ili ako imam sreće na 80ti.
 
Ja svaki dan dobijem po jedan mail kako mi je nalog blokiran...
 
Ja dobijem 2=3 takva maila dnevno. Kao nalog je zaključan jer sam 5 puta uneo pogrešnu šifru.
Niti sam unosio šifre, niti mi je nalog zaključan.
 
Izašla je 8.4.1 verzija. Malo su izmenili izgled tabelice foruma na početnom ekranu i izgled kada se pregleda forum. Čini mi se da je ova verzija brža od 8.3.6

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Dq li je moguće da pola foruma ne podržava Tapatalk, tipa burek, sam svoj majstor....

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Ja sam skinuo sa interneta. I 8.4.1 i 8.4.2 imaju problem da poruke nisu hronološki poređane.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Oce neko da resi ovaj problem sto po ceo dan stizu mejlovi da je nalog zakljucan?
 
Azuriraj Tapatalk, to je i meni stizalo na onoj verziji koja je imala problem sa pristupom forumu.
 
Malo su izmenili dark mode, još uvek nisam siguran da li mi se sviđa haha

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Vidim ja nešto mi tamnije :D
Dobro izgleda na amoledu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni smeta što poruke nisu hronološki raspoređene. Vratio sam se na staru verziju

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno