Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja na Benču nemam reklame, a svaki drugi forum iskaču posle svakih 5-6 postova.

Takođe koristim uvek poslednju free verziju sa Google Store-a.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Podesavanje za ukljucivanje reklama jeste na nivou pojedinacnog foruma, a reklame dolaze od Tapatalka. Sem ako nesto nisu promenili u politici poslovanja u Tapatalku u zadnje vreme.
Forum owner sam na jednom forumu i podesavao tapatalk na istom, zato ovo pisem, zadnji put kad sam proveravao pre godinu i kusur je i dalje bila takva situacija. Sustinski, tapatalk nudi dodatni vid zarade forum ownerima od reklama, kada se omoguci prikaz, dobija se neki procenat.
Reklame preko TT su tu bar 5 godina, samo zavisi od pojedinacnog foruma da li zele monetizaciju ili ne.
 
Ja sam na 7.3.6 verziji od njenog izlaska pa sam van tokova. Tapatalk kao i uvek eksperimentiše, i kao i obično retko kada na stvarno zadovoljstvo korisnika. Može im se...
Hvala, skinuo tu verziju. Zadnjih nekoliko verzija 8ice laguje nenormalno kad skrolujem kroz subscriptions.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednjih par dana pri pokretanju aplikacije samo mi se vrti učitavanje foruma i ni jedan mi ne učita... Poslednja verzija sa Playstore. Vratio sam se na 6.5.6 koja radi odlično.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja na Benču nemam reklame, a svaki drugi forum iskaču posle svakih 5-6 postova.

Takođe koristim uvek poslednju free verziju sa Google Store-a.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Kako ti radi edit fotografija pre postavljanja? Hoce li uopste da ucita?

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam da li sam dobro shvatio pitanje, kako misliš edit fotografija?
61793a3ac61257d1d7ae9c7776f13135.jpg


Edit: Evo ovo je post sa više puta editovanim tekstom i originalno postavljenom fotografijom.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Silom prilika(dok mi ne stigne novi/drugi telefon) koristim najnoviju 8.1.8 verziju. Stvarno ili ja ne znam da ga namestim, mi nije jasno sta oni to pokusavaju/eksperimentišu sa ovom aplikacijom? To je meni nepregledno i konfuzno da nemam reči...v6.5.6 ce opet na novi fon da se instalira.
 
Vidim da su dodali opciju za isključivanje imejl obaveštenja o KIN-ovima. [emoji122] Thank you.
 
Samo da se ispravim za reklame. Sa novijim pluginom za forum (phpbb, ali verovatno je isto za sve) su reklame uvek ukljucene, nije moguce iskljuciti ih kao ranije u podesavanjima plugina.
Ovo znaci da ukoliko je na forumu instaliran novi plugin postoji apr opcija:
1. VIP za 15$
2. Forum owner da plati mesecno 5$ da bude add free
3. Vratiti stariju verziju plugina na forumu dok ne pravi probleme, sto nije neko resenje na duge staze ali trenutno radi posao.
 
Koristio sam , čini mi se 7.3.4 pro i onda je odjednom počela da baguje, uđe u forum, ali kad otvorim temu samo pobeli i pukne.
Malo sam čačkao sa razmerom animacija neposredno pre, pa je možda do toga.
Ali iako sam vratio na def. Podešavanja i reinstalirao više puta, nije pomoglo.
Sad sam stavio poslednju sa GP.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Isti problem od juče kod mene sa 7.3.3 Pro koji koristim od kada je izašao. Reinstalacija ne pomaže. Instalirao na kraju ovu zadnju pro verziju kao i ti, ali ne mogu da je svarim nikako.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zato što gase te starije verzije.
 
Dokle videcemo. Sećam se pre mislim da je bila verzija 3 ili 4, ugasili samo 5 i 6 je mogla da se koristi. Treba gasiti, samo najnovije da radi, a ne da podržavaju stare kodove.
 
Treba se gasiti kada je softver napredovao, kada softver nazaduje iz verzije u verziju i uklanjaju se opcije, forsiranje na novu verziju nije dobar potez.
 
Ja sam od izlaska ove nove 8 verzije, svaki update uradio i nikakav problem.
 
Ja sam bio na verziji 8.0.0 i juče se isto to što je ironmanbg pomenuo počelo dešavati i meni i stvar je rešio prelazak na 8.1.2 verziju pošto reinstal nije bio od pomoći.
 
Ja koristim poslednju verziju sa GP (8.1.8), radi super. Hoće ponekad malo da se "zabuni" (obaveštenja kasne), ali brzo se vrati u normalu. Generalno je ok. Nisam imao većih problema.
 
Poslednja izmena:
Je l' neko od vas na Pie? Pošto meni ne rade notifikacije sa v6.5.6, dok na poslednjim verzijama rade, inače bih se odmah vratio na v6.5.6. Kaže "Missing push token", dok je na novijim "Status OK".
Edit: Ne rade notifikacije sa v6.5.6 na pie.
 
Poslednja izmena:
Ne rade notifikacije ili? Ja koristim 6.5.6, ali mi notifikacije ne trebaju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pogrešno sam napisao. Ne rade notifikacije, ne radi push :)
 
Poslednja izmena:
Meni je 6.5.6 najbolja verzija posle Tapatalk Classic. Zao mi je sto na novijim verzijama Androida ne radi Classic.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno