Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema te opcije zadnje 2 verzije:

Screenshot_20180601-184706.jpeg

TapaTalk v7.4.2 (1303)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
740
4591d043f2914bf08f9917530e40fd50.jpg
6f6092cfed3659da64b6dd0762c8969d.jpg
 
Meni npr svaki put kad uđem pokazuje da imam novu poruku, a ta poruka pročitana 200 puta.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
@Djilkosh_Ns, da li je tvoj TT free ili pro verzija?
Rekao bih da je free, tu je 7.4.2 poslednja verzija, a na pro je 7.4.0 poslednja. I na njima nema više opcije Gray Out.

Kao što rekoh, na Pro verziji aplikacije je 7.3.3 poslednji sa tom opcijom.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Skinuo sam sa 4pda, ne znam šta je, samo da nemam reklama. Mada mislim da je pro.
 
Verovatno. Da je pro znao bi jer piše na ikonici i u imenu aplikacije:
7fb9e65b750b558aab1d2fb5eb453963.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vidis, nisam obratio paznju na to :d Onda je Vip :d
 
Je l' to sad Pro verzija auyomatski VIP lifetime, vidim digli su cijenu na ~10$.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Stvarno ne znam, ja sam je kupio još pre 4-5 godina. Ne sećam se ni koliko je tada bila, a reklame znam da nemam.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I meni takodje samo to smeta na zadnjoj vip verziji, grey out što ne postoji.

Powered by Me
 
Ne moze widget za forum na verziji 6.5.6.
 
Mene zanima da li je ta 6.5.6 verzija bogom dana pa svi napinjete za nju toliko?
Meni se recimo vizuelno ne dopada, instalirao, probao i deinstalirao. Sad sam na 7.3.3 Pro koja mi radi perfektno, ima gray out a mnogo mi je preglednija od 6.5.6
Još malo pa će biti sramota da koristiš TT a da nije 6.5.6 [emoji846]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne moze widget za forum na verziji 6.5.6.
Meni totalno nepotrebno i ne koristim uopste.
Ok ako nekom to potrebnije od same stabilnosti i samog besprekornog rada 6.5.6 verzije, ali, onda ne kukaj(ne ti licno vec svi koji to rade) jao nema ovo jao nema ono, cuti i uzivaj tvoj je to izbor.
Zamisli ja ozenim neku(kao sto vec jesam svoju suprugu) ja birao i ja takvu kakvu je znam prihvatio, a onda odem okolo po komsiluku(bench u ovom slucaju) i pljujem kako ne valja ona zbog ovoga ili onoga, pa tebra razvedes se i nadjes drugu, tako i ovde, deinstaliras i instaliras onu koja je savrsena, ili prihvatis tu novu verziju sa svim manama al onda ne ides po komsiluku i ne kukas na istu.
Karikiram ali nadam se da kapirate poentu.
Smara jednostavno da kukate na svoj izbor a sami ste ga birali.
Nista nije licno tebi pisano druze vec uopsteno.
 
Kontam ja Dusmane sve. Meni je ovaj 740 stabilan plus ima widget da direktno udjem na forum.
 
Ne znam sta je to dushmane, ali ako ti radi ok super niko nije tebi licno ista govorio vec onima koji biraju pa kukaju na svoj izbor.
Ako ti radi ta verzija ok za tvoje potrebe super i ti zadovoljan samo napred meni ova savrsena zato i ne diram nista.
Eto i ostali bi mogli da probaju tu 740 ver. i mozda nadju da im radi dobro i sve na njihovom telefonu.
Tebi hvala drugar sto si podelio tu informaciju mozda nekom bude od koristi onima kojima ne odgovara v6 a odgovara v7 TT
 
A po čemu je čoveče ta verzija savršena?
To što je tebi savršena ne znači da je svima.
Eto Djilkoshu smeta jer nema vidget, meni se vizuelno ne dopada itd. Ja sam na 7.3.3, zadnja pro verzija koja ima gray out opciju i kod mene perfektno radi. Uz to mi je i mnogo preglednija i vizuelno lepša od 6.5.6. I šta sad, treba da se ljutim na ostale što svi ne koriste tu verziju?
Stvarno ja vas ne razumem. Još se ljudi ljute ako se požali neko, kao šta se žališ kad ima jedna koja radi. Pa šta ako ima, treba biti srećan jer ima jedna verzija od pre par godina koja se nekima svidja i radi im dobro?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
A po čemu je čoveče ta verzija savršena?
To što je tebi savršena ne znači da je svima.
Eto Djilkoshu smeta jer nema vidget, meni se vizuelno ne dopada itd. Ja sam na 7.3.3, zadnja pro verzija koja ima gray out opciju i kod mene perfektno radi. Uz to mi je i mnogo preglednija i vizuelno lepša od 6.5.6. I šta sad, treba da se ljutim na ostale što svi ne koriste tu verziju?
Stvarno ja vas ne razumem. Još se ljudi ljute ako se požali neko, kao šta se žališ kad ima jedna koja radi. Pa šta ako ima, treba biti srećan jer ima jedna verzija od pre par godina koja se nekima svidja i radi im dobro?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ja i "covece" pricam za sebe, meni je savrsena jer mi bukvalno sve radi sto meni treba, ne izoguje me sa foruma, nema one errore i ostalo.
Sto se toliko nerviras samo kazem onima koji su instalirali nove verzije pa kukaju na iste da mogu da pokusaju sa tom starijom verzijom i nista vise.
 
Ma sve ok.
Samo mi smeta kad počnu ljudi da se isčudjavaju što ima neko ko ne koristi 6.5.6 verziju pa se još i ljute.
Jednostavno, nekom ona odgovara a nekom ne. Kao i sve drugo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ma sve ok.
Samo mi smeta kad počnu ljudi da se isčudjavaju što ima neko ko ne koristi 6.5.6 verziju pa se još i ljute.
Jednostavno, nekom ona odgovara a nekom ne. Kao i sve drugo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ja se ne iscudjavam sto neko koristi bilo koju verziju, ocigledno nisi skapirao poentu mog posta, mene nervira sto neko koristi nesto sto mu ne odgovara a onda nastavi da je koristi i pljuje.
To je poenta.
Pa lepo sam djilkosu rekao da mi je drago da je nasao verziju 7-ce koja mu odgovara i sto je to podelio sa svima nama, jer mozda ce nekom pomoci i mozda ce nekom jos odgovarati ta verzija.
I gde je tu cudjenje?
Ali, sve ok.
 
Meni totalno nepotrebno i ne koristim uopste.
Ok ako nekom to potrebnije od same stabilnosti i samog besprekornog rada 6.5.6 verzije, ali, onda ne kukaj(ne ti licno vec svi koji to rade) jao nema ovo jao nema ono, cuti i uzivaj tvoj je to izbor.
Zamisli ja ozenim neku(kao sto vec jesam svoju suprugu) ja birao i ja takvu kakvu je znam prihvatio, a onda odem okolo po komsiluku(bench u ovom slucaju) i pljujem kako ne valja ona zbog ovoga ili onoga, pa tebra razvedes se i nadjes drugu, tako i ovde, deinstaliras i instaliras onu koja je savrsena, ili prihvatis tu novu verziju sa svim manama al onda ne ides po komsiluku i ne kukas na istu.
Karikiram ali nadam se da kapirate poentu.
Smara jednostavno da kukate na svoj izbor a sami ste ga birali.
Nista nije licno tebi pisano druze vec uopsteno.
Čuđenje je u ovom postu.
A i nije se samo na tebe odnosilo, već je bilo sličnih postova na istu temu pa sam zato i pisao.
Nebitno kao što rekoh, samo treba razumeti da možda nekom ne odgovara koliko god drugima bila savršena.
Pozdrav.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja bio na 7.x.x. verziji (imala je grey out opciju) stavio i ovu 6.5.6, nisam imao problema ni sa jednom ni sa drugom.
 
Čuđenje je u ovom postu.
A i nije se samo na tebe odnosilo, već je bilo sličnih postova na istu temu pa sam zato i pisao.
Nebitno kao što rekoh, samo treba razumeti da možda nekom ne odgovara koliko god drugima bila savršena.
Pozdrav.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Ne vidim sta ti je tu cudjenje, ali nije ni bitno mozda si ti tako to doziveo, ja nisam.
Nebitno, ja sve razumem sem plakanja na svoj izbor.
Al da batalimo ovu glupu pricu, svako nek sam izvede zakljucak za sebe.
Pozdrav.
 
Bilo bi lepo kad bi neko mogo da napravi clone te 7ce,kao sto postoje klonovi gcam, pa da mogu paralelno obe da postoje instalirane.
 
Najnovija beta i nije moguće ostati na kartici timeline. Svaki izlazak iz aplikacije i ulazak na benchmark forum preko prečice me dovodi na prvu karticu a ja hoću timeline...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li su normalni? Gde se žaliti?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno