Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ima qucik reply?

3d57b7d62bb2409527cb6be4c84dfa1a.jpg
 
Nema quick reply bar kao na prošlim verzijama. Ima ovaj button koji te vodi na novu stranicu. I ako recimo u toku kucanja odgovora hoćeš da pogledaš nečiji post - ne može.

Što se tiče boja u headeru sada to može da se podešava na svakom forumu. Mogao bi ko je na Benchu zadužen za takve stvari da u plugin-u podesi boju da nije sad ova bela odvratna.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kažu da na 7.0.7 opet ne rade notifikacije :D

Na ovom 7.1.0 frankenštajnu je sve ok za sada.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Gde ste našli taj 7.1.0?

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
 
Meni stiže to preko play store-a jer sam prijavljen na betu.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ovaj link što sam stavio je sa 4pda

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Pa vidi gde mi stoji ono dole, zar ne treba da bude centrirano? [emoji849]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
A to... Pa novi "dizajn" :) Vidi kod mene tek :D

cb5e66768cdf4112bef7f4ed989e012a.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
experimenti se nastavljaju... neka dobra je 6.5.6 [emoji23]
 
Kad bi im puno ljudi tamo na support forumu reklo "fuj odvratno", možda bi i bilo drugačije :) Ovako dok samo po drugim forumima kukamo, oni rade to što rade :)

Da budem iskren, 7.1.0 je što reče Danilo možda i najbolja što se tiče performansi. Ali ovo što su totalno promenili kako se listaju stranice... Mislim, navikne se čovek ali ipak je stara varijanta bolja bila, bar meni. I one dve sitnice koje su ovde sad sklonjene. Prva je onaj znak za štikliranje gore desno, mark all as read, toga sad opet nema već se mora na tri tačke pa mark all as read(bespotreban korak više) i druga koju sam već spomenuo je quick reply bar. Zanimljivo ima ga u podešavanjima što može da znači da nisu odustali nego da gledaju kako to sve da uklope.

I da, ovo dole za listanje stranica, ne pomeraju ove gore dole strelice za po jednu stranu već je ova za gore - prvi post a ova za dole - poslednji. Između je broj postova. Retardirano je što nema indikacije na kojoj si stranici već može da šetaš po temi samo po broju posta za sada ali verujem da bi to morali da reše.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kad bi im puno ljudi tamo na support forumu reklo "fuj odvratno", možda bi i bilo drugačije :) Ovako dok samo po drugim forumima kukamo, oni rade to što rade :)

Da budem iskren, 7.1.0 je što reče Danilo možda i najbolja što se tiče performansi. Ali ovo što su totalno promenili kako se listaju stranice... Mislim, navikne se čovek ali ipak je stara varijanta bolja bila, bar meni. I one dve sitnice koje su ovde sad sklonjene. Prva je onaj znak za štikliranje gore desno, mark all as read, toga sad opet nema već se mora na tri tačke pa mark all as read(bespotreban korak više) i druga koju sam već spomenuo je quick reply bar. Zanimljivo ima ga u podešavanjima što može da znači da nisu odustali nego da gledaju kako to sve da uklope.

I da, ovo dole za listanje stranica, ne pomeraju ove gore dole strelice za po jednu stranu već je ova za gore - prvi post a ova za dole - poslednji. Između je broj postova. Retardirano je što nema indikacije na kojoj si stranici već može da šetaš po temi samo po broju posta za sada ali verujem da bi to morali da reše.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

A da oni naprave neki normalan feedback engine u okviru tt a ne da mi svracamo na njihov forum ?! brze i bolje bi dobili od korisnika kritiku, predlog, pohvalu ...

Sa druge strane zar ne vide u njihovoj bazi podataka da neki koriste starije verzije tt iz nekog razloga :D
 
A fora sto ne mozes ni da se ulogujes na njihov forum smaraju sa nekim tokenima, nis mi nije jasno, nece da se uloguje, brisao kokacice, kes, ma jok.
U cemu je fora?

Sent from my Tapatalk
 
Kako ne možeš da se uloguješ? Ja sam se preko TT registrovao davno još i samo username i pass...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Evo sad je uspelo, prekljuce ceo dan nisam mogao, verovatno nesto do njih bilo.
Ni preko fona ni preko topa ni desktop racunara.
Sad odmah.


Sent from my Tapatalk
 
Nije loša za sada ova verzija nova. Dosta brza za sada bez problema.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Zadnja ver: udarim reply na PM, pošalje sastavljen tekst - i citat i odgovor. Samo kod mene?
 
Ne znam ni šta je to ali znam da ne rade notifikacije opet!

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno