Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posle update na 8.3.5 nisam mogao da se logujem na bench. Ostali forumi rade normalno. Izbrisao TT i sa apkmirror skinuo verziju 8.3.2 i sada mogu da se ulogujem.
Jedini problem sto imam da ponekad za temu pise da je obrisana ili nesto slicno, sacekam malo i kasnije bude sve OK.
Takodje kada postujem ponekad nece da prihvati vec pri izlasku iz napisanog kliknem na "sacuvaj" i post bude upisan.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Posle update na 8.3.5 nisam mogao da se logujem na bench. Ostali forumi rade normalno. Izbrisao TT i sa apkmirror skinuo verziju 8.3.2 i sada mogu da se ulogujem.
Jedini problem sto imam da ponekad za temu pise da je obrisana ili nesto slicno, sacekam malo i kasnije bude sve OK.
Takodje kada postujem ponekad nece da prihvati vec pri izlasku iz napisanog kliknem na "sacuvaj" i post bude upisan.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
Isto

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Danas stigla neka nova verzija na play store, jel bezbedna za instaliranje? Piše da su rešeni login problemi na nekim forumima...
 
^Budi prvi :)

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Koliko se ja razumem poslednja verzija je 8.3.5 koju sam azurirao pre 2 dana i tada se javio problem sa logovanjem. Kada pogledam u playstore to je bas ta verzija od 26.06.2019 pa mislim da i dalje ne treba da azurirate.


Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Pro verzija radi ok, free je mrtva.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Login problem je resen u 8.3.6. tako da strpite se jos neki dan :)

"Hi Nikola,

Just got an update from our tech team that this issue has been fixed from the app side. The fix is on Android app version 8.3.6, please update as soon as it becomes available in your play store. It will be released any day now.

Thanks,
Jocelyn"
 
8.3.5 je horor, neupotrebljiva app. Nije bio problem samo u logovanju, bilo je tu i drugih stvari, npr nece da skroluje do najnovijih postova u temi, neke teme uopste ne otvara itd.
Pre neki dan instalirah 8.1.2 verziju iz decembra prosle godine i sve radi perfektno. Preporod. [emoji4]
 
8.3.5 je horor, neupotrebljiva app. Nije bio problem samo u logovanju, bilo je tu i drugih stvari, npr nece da skroluje do najnovijih postova u temi, neke teme uopste ne otvara itd.
Pre neki dan instalirah 8.1.2 verziju iz decembra prosle godine i sve radi perfektno. Preporod. [emoji4]
Ista prica. Ja instalirao 8.1.4. radi bolje nego i ove verzije pre ove problematicne.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne mogu da pristupim forumu preko tapatalka, zna li neko razlog?
Izbacuje mi network error?
 
Danas mi odgovrili na mejl koji sam im poslao:

Hello,

Thank you for contacting Tapatalk!

This issue has been fixed in version 8.3.6. Please update your Android app as soon as it becomes available in your play store. It will be released in the next few days.

Thanks,
Jocelyn
 
@TosaNS Barem su ti odgovorili. Ja sam im pisao 28.06. i nisu mi se ni javili.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Izašla verzija 8.3.6 i sad sve radi.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
Update konacno i sad radi sve kako treba

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Napisao je već UrosB da sve radi sa 8.3.6, nema potrebe da svako ponaosob isto piše.
 
Probajte malo sa nekim pretraživačem da idete na forum, meni dođe kao osveženje i trenutno mi je lepše, samsnugov ima crnu temu i blokira reklame. Odličan je i Chrome. Možda je mene malo i nostalgija stara dobra uhvatila, ekrani su dovoljno veći i nema poente za štednjom podataka kao nekad.
 
Ugasite privatni DNS i radice sve bez problema.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Nema veze to sa stednjom nego se lakse prati gde si sta pisao, bez Participated taba nemam pojma gde sam sta pisao.

Meni na 8.3.6 radi sve super, nejasno mi je otkud tolike razlike od osobe do osobe, mora da je i nesto do korisnika a ne samo do njih

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
@Lanikor drži se verzija sa kojima si zadovoljan, oko ostalog ne vredi razmišljati.

58a2a6d3e790c8cc13badedf3926a1f5.jpg
 
Haha ja sam na 5.7.2 verziji i zadovoljan sam. Vi mladi i vaše novotarije [emoji13]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Slažem se.. 5.7.2 najbolja ikada :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mislio sam da je 6.5.6 hispteraj, a vidim koristite i stariju verziju [emoji23]

Ja sam nakon duzeg vremena presao sa 6.5.6 na ovu najnoviju, probe radi, videcemo koliko ce ostati u telefonu.
 
Tapatalk classic iko? :D Meni je to bila najbrža TT aplikacija, pa posle više nije radila.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Dobar je novi Tapatalk, radi sve bez greskez, i skrol kliza samo tako.
 
Meni se konstantno dešava da kada koristim Tapatalk na Benchu, dobijam mail kako mi je nalog zaključan zbog toga što je neko uneo nekoliko puta pogrešnu lozinku. Jel se nekome to dešava?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno