Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel se još nekom dešava da neka tema prestane da se apdejtuje u Subscriptions ako ste postavili poruku na toj temi?
 
Poslednja izmena:
zaboravih da kazem da jedini problem koji imam na 6.5.6 je da se povremeno sam prijavi na neku temu pa krenem da dobijam notifikacije ali se lako i odjavim.
 
Al' se podgojio :D
6c1c1da76896be6282e04b0c232ade56.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
WTF!?
Šta si mu radio, brate mili? Koliko foruma imaš?
Koliki ti je keš ovde?
QQ i lele!
 
6-7 komada, ali ulazim samo na Bench, eventualno nekad xda. ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kod mene je SD Maid nameštena da svaki treći dan očisti keš i ostale repove u pola četiri izjutra i obavi full restart telefona. A razlog je bio upravo Tapatalk, svojevremeno sam video skoro 5GB keša i rekao sad je dosta :) Neće ništa da mu bude.. ali kad već može da se čisti automatski neka se obavi, posle restart i telefon prede kao mačkica.
 
Imam pitanje, kako po forumima postavljate slike sa Google Photos i video klipove preko TT?
 
Ista je boja na 8.1.7.
 
U Xda su nešto čačkali.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Kakve ovo bodove i ocenjivanje je donela nova verzija TT?

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Evo i tebi natrag xD
Samo da skontam gde da iskljucim da ti salju glupi email za svaki kin ffs, ne kontam sta im je ovo trebalo.
 
Odes na settinga, email notifications i poiskljucujes.
d3eed3e0370db608a90ebd8f3b7bffaf.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Šta je ovo sa reklamama na benchu preko tt na free verziji? Do sada mi nikada nisu iskakale reklame.Screenshot_20190222-211512.jpeg
 
Pa ubacili su, verovatno TT počeo da podržava API ads. Ja sam na iOS-u vidjao reklame, a ovde ne, pa sam kupio Pro verziju za iOS.
 
Kod mene nema, imaš li AdAway ili nešto slično za reklame?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ni jednu reklamu jos ne videh na free verziji... u cemu je caka?

Zaboravih napomenuti na klot Honor fonu, nista cackao nisam

TuturuTu on 6X
 
Poslednja izmena:
Odes na settinga, email notifications i poiskljucujes.
d3eed3e0370db608a90ebd8f3b7bffaf.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Iskljuceno mi je sve tamo, ali za Kin related stvari ipak stizu mejlovi :D

Inace TT ima tonu reklama.

Ranije sam koristio Xposed, ali mi je unistavao bateriju :(

Moram probati neki drugi app kao taj AdAway.
 
E pa ne znam, ja sam kupio tt, pa mozda zato. Vidim po ikonici da je i giga10 kupio, bas cudno, meni nista ne stize.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izbacio sam tt iz memorije i pokrenuo opet. Sada nema reklama. Na drugim forumima ima uvek ali na benchu ih nikada do sada nisam video.
 
Ja sam nov na Bench forumu, ali od starta sam imao reklame u TT aplikaciji. Te reklame su od TT, a ne od Bench-a, tj. određenih foruma, bar koliko ja shvatam. Zato i nude VIP, da ih se rešiš, što sam ja i uradio, jer su te reklame baš počele da me nerviraju. A na free verziji bi trebalo da ima reklama, to je "normalno". [emoji848]

Ovo za imejlove za kin-ove... Hm, čudno. Za prvih 5-6 pakovanja kin-ova sam dobio mejlove, a juče sam uzeo još par pakovanja i nisam dobio te mejlove. Koliko vidim, cela "kin" priča je još u beta fazi, pa možda zbog toga. Inače sam isključio sva ona imejl obaveštenja u podešavanjima, ali tamo nigde i nema opcije za kin. Ko će ih znati... [emoji6]
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno