Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Definitivno je do tapatalka bilo ne do benchmarka, već nas je par potvrdilo to. Inače meni je ovaj pro 7.1.1 skroz super, ispravljeno par stvari koje su me nervirale na 650 jedino i to bukvalno što mi se ne sviđa je što nema quick reply, sve ostalo mogu da svarim (počev od ovih plavih linika sa leve strane). Takođe mi je super što više ne moram da potvrđujem mark read opciju koja pritom i mnogo brze sada radi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kako do tapatalka ako ostali forumi rade na istoj toj verziji, a samo Bench ne radi? Ajde da ne radi nijedan, ali ovde samo Bench ne radi.

Sent from dark edge
 
Upravo sam to hteo da kažem... Neverovatno je da se na 3 različite tapatalk verzije pojavljuje isti problem samo sa benchmarkom...
 
Eto ne znam ni ja kako ali verovali ili ne tako je. Sedim sa drugarom, otvaramo benchmark, kod mene na starijoj verziji tapatalka prijavljuje network error (kao i dan ipo pre toga) kod njega otvara bez problema (napominjem, svi ostali rade bez problema). Uradim update, proradi mi i benchmark. Ne kažem da nije i do bencha nešto, ali tapatalk posle updejta proradio.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel ima neko problem da zakači fotke i kroz njihov hosting i kroz attachment?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Test... 1 i 2

8eb57bbdb0c73e086c951cb8a9604d5c.jpg
3796c8f145b5181fd0ffa021f1ed2acb.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Haha, ma gde radi, nema ništa. Pisao sam im tamo na forumu, pa nek još neko lupi post.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pazi stvarno, neće ni sa tt-a da otvori sliku.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pa dobro, red je bio nekad i da proradi ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Proradilo izgleda nakon 18 minuta jel tolika je razlika izmedju zadnjeg posta koji kaze da ne radi i mog gde se vidi fotka.
Mada, mogao bi jos neko cisto da znamo dal je svima u redu ili samo nekome.(kao meni)

TT
 
A kroz attachment?
 
Pa ja sam poslao kroz attach.
Evo opet sve je ok, radi i radilo je.Screenshot_20171009-115837_01.jpg

TT
 
Stigla nova beta verzija 7.2.0 (983), radi attachment I koliko vidim sve ostalo, ali samo xda forum zeza i dalje :)

GoLcDRC.jpg

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
7.1.8(971),PS verzija, napokon uklanja 'red dots' pored thread-a, kada se ide na 'back', kao pročitane. Pohvalno. Verovatno će to pokvariti u narednom build-u.

Sent from my Redmi Note 3 Pro [kenzo] using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Edit: moja greška sve je ok

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
На тапа имам само овај форум, мени доста, него, да ли неко има проблем са сликама. Наиме до пре месец дана слике су се учитавале у постављеној резолуцији, на клик, а сада само у вјуе како рећи, неће да је учита комлетну него само тај пример што се постави. Тако да не може да се прочита ако је текст на слици, само пар бајта учита.
Може ли се то негде подесити, пробао нисам нашао.
 
Poslednja izmena:
Zdravo,
Znam da pitam za OS koji je zapravo "napušten" ali me zanima koja je alternativa za TT za WP?
Ovaj koji imam počeo da brljavi, nestala mi dva foruma sa liste i sad ne mogu da ih dodam nikako. U search se ne pojavljuje ništa...
 
Šta će mi tapatalk kad bench ima svoju app. I to odličnu app koja radi dokazano, radila mi na prethodnim uređajima, a na ovom ne radi.
 
Tapatalk I benchmark se ne mirišu... Na već ne znam koliko verzija programa benchmark svakih par dana krene da traži password a onda i ponovo da se logujem. Tapatalk i benchmark =teško smaranje...
Nisam nikad imao takav problem. Jesi li probao sa Uninstall/Install Taptalka? Ili sa brisanjem cashea?

Послато са SM-G9350 уз помоћ Тапатока
 
Nisam nikad imao takav problem. Jesi li probao sa Uninstall/Install Taptalka? Ili sa brisanjem cashea?

Послато са SM-G9350 уз помоћ Тапатока

na svakom android telefonu i na bezbroj verzija programa ista stvar...najpre krene da traži password, ti uradiš cancel, i kao nastaviš normalno da gledaš poruke...i to traje nekoliko dana, a onda me izloguje i traži da se ponovo logujem...i tako radi nekoliko dana ok, pa onda ponovo isti ciklus smaranja, pasword login itd...ubi me u pojam...za to vreme svi drugi forumi potpuno normalno rade...
 
Nemoguce svima da radi, a tebi da ne radi. Nesto tu ne stima.

Inace ove postove treba prebaciti u Tapatalk temu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno