Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemoguce svima da radi, a tebi da ne radi. Nesto tu ne stima.

Inace ove postove treba prebaciti u Tapatalk temu.

i ja sam zbunjen...ali opet svi drugi forumi rade, i nijedan mi se nikad nije ponašao na takav način... a ko što rekoh ne samo što sam koristio razne verzije programa, od najnovijih do starijih, nego se to dešava i na različitim telefonima...ajd sad...
 
Jel imaš nalog?

Povezi ga, koristi njega. Ja nikad ne koristim da kucam posebno za svaki forum šifre, nego ukucam nalog i to je to, on mi pamti i forume i sve.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
nalog nemam...ali opet, samo benchmark prijavljuje takve probleme...
 
Zdravo,

Znam da pitam za OS koji je zapravo "napušten" ali me zanima koja je alternativa za TT za WP?

Ovaj koji imam počeo da brljavi, nestala mi dva foruma sa liste i sad ne mogu da ih dodam nikako. U search se ne pojavljuje ništa...


U "nastupu ludila" uspeo sam da nađem rešenje!
Instalirao TT na androidu, ulogovao se dodao forume koje na wp nije hteo da nađe i doda.
Zatim otvorio TT na WP , i pojaviše se!
 
Watafak se dešava sa uploadom slika na ttalk?
Neće da mi uploaduje screenshot-ove uopšte, kaže prevelika slika(~300kb), a dozvoljena veličina oko ~150kb.
Wtf?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Proba... Mile [emoji16]
643fe98f39ea5029782db5177b39aead.jpg

597792d3b1cea5cb27c1d578588b0d08.jpg
 
Poslednja izmena:
XDA izgleda ne dozvoljava da se postave slike preko Tapatalka. Pokušao par puta i nije htelo...

Probao sad...:

5d5ba617bd5bd58698ba8d4c2f3b46e3.jpg
 
Poslednja izmena:
Ljudi pomoc , ako moze neko da opali quote i da mi posalje poruku , cisto da vidim da li radi ... nesto me zeza na oreo ovaj posldnji TT :trust:
 
Hvala

Ma kakvi zeza ... i na nugatu je radio polu ok :D ova poslednja verzija ... hm a na oreo nista, cak sta vise opalio sam mu danas restart :smash: nema vajde od toga.
 
Idi app info, pa pod app notifications, stavi ovako:
3c36b86f587f092f4db706027f709905.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Vratio sam na tt 7.1.1 i proradile notifikacije, sada je kao i vama [emoji4]
Hvala svima

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
i ja sam zbunjen...ali opet svi drugi forumi rade, i nijedan mi se nikad nije ponašao na takav način... a ko što rekoh ne samo što sam koristio razne verzije programa, od najnovijih do starijih, nego se to dešava i na različitim telefonima...ajd sad...

Isti problem i kod mene s tim sto sada ne mogu da se ulogujem nikako. Rucni login izbacuje network error. Brisao Tapatalk data i opet isto. Ostali forumi ok
 
Jel sam samo ja ili Tapatalk već godinama ne ume da napravi picture handling, na iOS-u. Ludim koliko je retardiran rad sa fotkama, Zoom skrol uopšte otvaranje fotki sve sam gasi odzumira i vraća se bez da dodirnes ekran. Pinch to zoom ne radi bilo šta da pipnes vrati se kad okreneš telefon on skroz pobrljavi i pobegne na neki levi post u topicu itd itd.
 
Poslednja izmena:
Uradio juce update poslednje verzije(7.2.2) i od tada mi ne stizu notifikacije. [emoji90]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Gdje moze da se podesi koliko mi postova pikazuje na jednoj stranici i da li je to uopste moguce na 7.2.2 ?

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk
 
Da li vredi prelaziti sa 6.5.6 na ovo najnovije sa Play Store?
 
Ako do sada nisi prešao, nemoj ni sada ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Odjednom je prestao da mi prikazuje gifove. Brisao aplikaciju, cache, data... Uvek isto, ucita gif, pokaze 2 3 frejma i stane. Vidim nije bilo apdejta, pa ne znam sta moze biti u pitanju.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li vama otvara link iz sledećeg posta:

Meni samo piše loading za delić sekunde i onda nestane to obaveštenje ali se ništa ne dešava. Niti otvara niti išta izbacuje.
Na 6.5.6 sam verziji i ne znam kako da rešim. Jedino mi pada na pamet da je do AdAway, ali ako je na crnoj listi onda se otvori Browser i piše da ne može pristupiti strani, što kod ovog linka nije slučaj.

Jel može neko ko ima istu verziju da proveri?
 
Takodje 6.5.6, a iz browsera otvara normalno.
Nesto je do samog TT nije do tebe/nas.
 
6.5.6 verzija, ne otvara. Adaway nije instaliran kod mene, nije do njega.
 
TT 6.4.11. Otvara normalno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno