Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To se dešava i na 6.5.6 ver. Ja nešto mislim da je to do njihovih servisa koji malo malo pa ne rade. Nije do app.
 
Stigao update za pro verziju posle 100 godina. Odošmo na 8, opet redizain, opet privikavanje. Nadam se da bar sve radi kako treba.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I dalje plavi bar samo sa strane

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Hvala, da ne probam onda i ne gubim vreme. Ne mogu na to da se naviknem nikako.
 
Probao ha sada verziju 8 i odmah se vratio na 6.5.6.
Ništa korisno nema u verziji 8, ne može se prilagoditi, isključiti tabovi koji ne trebaju samo zauzimaju mesto a nikad mi neće trebati, bespotrebni broj strana zauzima donji deo, ne mogu se premestiti forumi na početnoj strani, može skroz gore ili skroz dole, nema brzi odgovor...
Uglavnom ništa korisno, a mnogo štetnih stvari u odnosu na verziju 6
Amin
Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Izmišljaju toplu vodu.
Nekad mi je TT bio praktičniji za korišćenje.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
TT je pravi primer aplikacije koja je sve gora sa svakim novim apdejtom. Na žalost.
 
Kad sam ja to još govorio ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Bukvalno verzija za verzijom samo izbacivanje opcija.

Te nema quick reply, te nema gray out read discussion, te nema customize sa tabove, te nema podesavanje za velicinu fonta, te ne radi gledanje youtube-a direktno u TT-u..

Probao sam 7.4 Pro, brza je od 6.5.6 koju inace koristim, probao nakon toga i 8, kad sam shvatio sta sve fali, vratio se na 6.5.6..
 
Posle Tapatalk Classic, koja mi je bila ubedljivo najbolja, su mi ok 7.4 na kojoj sam sada i ta 6.5.6 verzija.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Samo je šteta što nema alternativu aplikacija..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam na 7.3.3 Pro i za sada mi je to najbolja verzija. Probao sam i 6.5.6 i v8 ali za sada ostajem na ovoj verziji.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Takodje na 7.3.3 Pro već duže vreme, poslednja verzija na kojoj radi Gray Out.
 
Sada sam isprobao i verziju 7.3.3, ne vidim nikakve razlike između te verzije i verzije 8, osakaćene su obe, a ni jedna nema ničeg korisnog niti novog.
Tako da ko ima 7.3.3 može slobodno da pređe na verziju 8, ništa neće ni dobiti niti izgubiti, a ja ću sada obrisati i tu verziju i opet se vraćam na 6

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Prilično odokativno zaključuješ. Prelaskom sa 7.3.3 Pro na 7.4 ili na 8 gubiš Gray Out opciju. Meni je to deal-breaker. A ništa mi ne nedostaje sa verzije 6.
 
Poslednja izmena:
Možda tebi ništa ne nedostaje, ali napisali smo ovde pre par dana šta sve nema posle verzije 6.5.6

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Da, napisali smo ovde jedan post pre tvog čega ima u verziji 7.3.3 Pro a nema na 8.0 pa ti u sledećem postu pišeš da su potpuno iste.
Kao što rekoh, m e n i ništa ne nedostaje pa sam zato na 7.3.3. A preglednija mi je od verzije 6.
 
Poslednja izmena:
Gde ima legalno da se preuzme 7.3.3 Pro

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
neka me neko ispravi,al mi se cini da 8-ca nema 'thumbnail'opciju raspored foruma...pa sam vratio na Ziben Pro
 
u settings-u (tapatalk),push notifications,advanced notifications settings,svaki forum ponaosob mi je bio iskljucen(misterija) pa zato nisam ni dobijao notifikacije...................mozda se nekom desi isto pa eto i resenja :d:smash::type:
 
7.3.3 ima quick reply??
 
Ima, tu verziju trenutno koristim
 
^probao i brže nazad na staro 5.7.2...

Svaki put nakon probe novih verzija ja se još srećniji vratim na 5.7.2.

TT je čudo.
Nisam siguran da su zadržali makar jednog programera iz tog perioda [emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Ja furam 5.7.2 već dugo i baš kao što kažeš posle probe nove verzije sa osmehom vratim staru.
Jedna stvar mi nije jasna, sa nekoliko verzija 6.5.6 aplikacije ne mogu da se ulogujem na pola foruma koje pratim a sa najnovijom i tom 5.7.2 mogu, žešći cirkus od aplikacije.
 
Jel su nekom ,od danas oko podneva, prestale da stižu sve notifikacije sa svih tema koje ste izabrali?.
 
Meni,bas gledam sta se desava,koristim poslednju verziju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni,bas gledam sta se desava,koristim poslednju verziju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Isto. Znači i na IOS aplikciji. Mora da je nešto do njih mada se niko ne zali. Danas,na netu,samo sam jednog uspeo naci koji žalio kao mi[emoji23][emoji23]
 
Nije ovo prvi put,ako je za utehu,desavalo mi se i na nekim prethodnim verzijama. Dosta nestabilna aplikacija sto se notifikacija tice. [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno