Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aj quote neko da vidim da l' radi.
Je l' vam nedostaje jedan broj dole što pokazuje broj postova? Kod mene npr u ovoj temi pokazuje 6150/615

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Aj quote neko da vidim da l' radi.
Je l' vam nedostaje jedan broj dole što pokazuje broj postova? Kod mene npr u ovoj temi pokazuje 6150/615

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Da, nedostaje.

To je u poslednjih bar 10 verzija tako...
 
Ne. Prati sistemsku veličinu.
 
Jel probao neko novu pro 8.0 verziju za ios ? Ima li neke bitne razlike u odnosu na predhodnu?
 
Posle sto godina sam rešio da probam novu verziju, do sada sam koristio samo 6.5.6. I nije ovo toliko loše, mislio sam da će mi nedostajati quick reply ali sam se brzo navikao. Takođe bilo mi je čudno u početku što nema Grey out za pročitane teme, i još mi je čudno ali nije toliko teško da se naviknem. Jedino mi nedostaje podešavanje veličine fonta.
 
Nije toliko loše, jedino što ne mogu da dodam shortcut za ovaj forum - za druge forume mogu? [emoji102]
 
Da budem precizniji - Tapatalk beta, Nova beta, 8.1
Neće.
 
Ja ga nemam ni na 8.0.10 ili koja je već verzija.
 
Imam problem sa zvukom za notifikacije, iako stavim bez tona, i dalje se čuje ona default melodija. Kako je kod vas?
 
Ево и ја да питам, како да искључим звук нотификација. Баш је иритирајући, и стално се чује, некад и по неколико пута заредом.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Imam problem sa zvukom za notifikacije, iako stavim bez tona, i dalje se čuje ona default melodija. Kako je kod vas?
Takodje i kod mene.
Ево и ја да питам, како да искључим звук нотификација. Баш је иритирајући, и стално се чује, некад и по неколико пута заредом.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Da i kod mene ide nekoliko puta zaredom, pa kad krene svi me gledaju, ko da sam na ratistu pa rafali pice.
 
Баш тако.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Može li neko da postavi neku noviju verziju tt koja moze da se paralelno instalira sa starom koju bih da zadržim iako ponegde ne radi login iz nje? I da rade obe.
 
Stavis silent mode 00-23:59 hehe.
Ja sam iskljucio sve notifikacije davno.
 
Сад ћу пробати. Мада сам ја већ био ставио 00:00 - 00:00.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Promenio sam telefon i samo preuzeo Tapatalk sa Google backup-a.
Vidim da mi na nekim forumima stoji stari potpis, koji sam imao sa P10.
A ne pamtim kako se menja potpis u aplikaciji.
Podsetite me, molim vas.
Hvala.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka

Edit: našao sam. Hvala svejedno.
 
Poslednja izmena:
od sinoć ne mogu da otvorim tapatalk na android telefonu...na ios radi normalno...verovatno sam usamljeni slučaj, ali ajd da pitam jel se još nekom dešava? šta sad da joj radim pošto se app podigne ali ništa ne može da otvori, samo vrti u prazno? obrisao keš aplikacije ali ne pomaže...obična najnovija verzija sa play store
 
Kod mene na 2 android sve normalno.
Verovatno si usamnjen slucaj, ja bih deinstalirao i skinuo neku verziju sa 4PDA.
Edit:
Na jednom 8.1.2 na drugom 6.5.6, a evo sad cu da instaliram poslednju sa 4pda 8.1.4 pa da vidim kako radi.
Edit2:
Za sada je ok i bolje koliko vidim.
 
Poslednja izmena:
Update-ovao mi se TT na iOS-u. Kolko vidim sredjeni svi glitchevi i radi bas smooth.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
ima li neka novija verzija posle 6.5.6 na koju vredi preci ili da ne mrdam dalje?
 
tako sam i mislio. ne diram onda nista.
nije da ovoj verziji bilo sta fali nego rekoh da nisu slucajno izbacili neku isto tako dobru verziju jer namerno znam da ne mogu.
 
kod mene radi normalno ali znam da sam podesavao sve po nekom uputstvu koje je bilo okaceno zajedno i sa potpisanom 6.5.6 verzijom ovde u temi... nije bilo bas skoro...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno