Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je neko na Oreu i koristi Novu, ne moze se postaviti widget... Jako iritira.
 
Nalazimo se u tapatalk temi, tako da za tapatalk :d
 
Onaj gore link kod mene radi na 6.4.10 verziji. Nemam Adaway ili slično.
 
kome ne otvara linkove neka pogleda u postavkama na telefonu da li je dozvoljen "start in background" , bar je meni to rjesilo problem na 7.2.2

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk
 
Dugo nisam probao novu verziju, još sam na 5.7.2 koji radi savršeno za mene, interesuje me da li su u najnovijoj verziji ubacili onu opciju da snima kompletna podešavanja i da je dovoljno da se uloguješ i sve se sinhrinizuje?
 
Zna li ko zašto jedino na ovom forumu nemam reklama? Svi ostali forumi su zatrpani reklamama. Free verzija tt.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Kod mene te opcije i nema u listi dozvola. Nije dozvoljeno: kontakti, lokacija i pozivi.

Sad mi je palo na pamet, možda ne otvara zbog aplikacije "App Redirect".
 
Nema reklama nikakvih, redovno update, doogee
 
Da li još neko ima problem da mu na stranici praćenih tema sa foruma, lista topica stoji po hronološkom redu dodavanja. Tj. ne prikazuje mi na prvom mestu topic sa najnovijim odgovorom, već topic koji sam poslednji dodao.

I to samo kod jednog foruma (ppp). Na drugim radi normalno.
 
Kod mene te opcije i nema u listi dozvola. Nije dozvoljeno: kontakti, lokacija i pozivi.

Sad mi je palo na pamet, možda ne otvara zbog aplikacije "App Redirect".
mala dopuna, kod mene je u permissions - other permissions - tapatalk - start in background.

takodje ne vidim reklame na forumu kao sto je neko gore pomenuo

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk
 
Malo malo, pa mi izadje tapatalk pro aplikacija koja može da se pazari za 2$, ali piše contain ads. Ovde u free aplikaciji vidim da moze da se oslobodi covek reklama samo ako pazari pro za 1$, 5$, 15$.

U cemu je onda fora u ovoj tapatalk pro aplikaciji od 2$? Ima je i na story.

P. S. Trenutno koristim free verziju i za 2$ nije problem da predjem na pro, ali ne znam kakva je to pro verzija kad i dalje stoji da ima reklama...
 
Bože sačuvaj šta su uradili od poslednje bete.
Ovo izlazi random samo od sebe
6e796f9c28c19ed9fa0baf356c590aa2.jpg



A ovo na kraju svakog thread-a


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
e878a8eb3fbe32c7297b4cae0090d249.jpg
 
Ni ne koristim to ali rekoh da probam... Ne radi ni na Evie + Oreo.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Brišem zadnju betu. Vraćam na 6.5.6.
 
Tapatalk pro, odradih update, sad traži lokacije da se odobre...mislim wtf! Sto je najgore ako ne odobrim cela app mi zapucava i laguje, ako odobrim onda mi cucla gps sve vreme :(
 
Evo ja sad apdejtovao, niti mi je tražio permission niti laguje, radi isto kao prethodna verzija.
 
Ne, 7.3.0, malopre na nju apdejtovao.
1ff0061c4914c2626ed135c2782982d6.jpg
 
Radi i kod mene kad fizički isključim lokacije...u suprotnom 16x moram da kliknem na forum ako su lokacije na disable

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
7.3.1 kod mene, isto kao i kod 7.3.0 - fluidno radi, nikakve dozvole ne traži ...

New:
1. Poll support (phpBB 3.3)
2. Who's Online UI improvement
3. Ability to hide posts from ignored users
4. New: Forum Home screen is totally redesigned with Gallery support

945d0a5f6a8eb55ab8813932497c7c18.jpg


Ubacili su i:

faef8c4deb5ebebaddc1ac90bf32926a.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam, al meni zabada najstrašnije evo sad i na Note8. Primetio sam da stalno traži permisiju za lokacije, ako ne upalim da me ne pita konstantno ide u krug, možda ga to i koči i botuje. Imao sam i par fc :(

Edit: evo i novi update izašao, rešeno ko kanda!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Posle zadnjeg update la ubija sa ads-om. Na kraju svake teme ovo 'upgrade'. Morel se ukloniti preko adaway, tesko izgleda jer je integrisano u app....

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Koje upgrade? Ja nemam nikakvih reklama...moguće zbog adhell aplikacije...ili zato što je pro verzija.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno