Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne prolazi. Jos neko resenje? Vama ovo ne smeta?
 
Aj probaj postuj u nekoj temi u kojoj nisi pisao pa mi javi jel ti iskocilo ?:)
 
Ljudi imam jedan problem, ne mogu nikako da uđem u podešavanja, samo mi izbaci crni ekran i zabaguje cela aplikacija. Probao i reinstall i novije Bete ali opet isto. Jel imao neko sličan problem i kako ga rešiti?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Imas Magisk? Ako imas i ako si stavio jedan modul kao i ja to ti se zbog toga desava.
Isti problem imao na istom telefonu.
 
Da, imam Magisk, a od modula imam samo onaj koji omogucava HEVC codec i 60fps i slow motion na Google Cameri. Jel ima neko resenje mozda?

edit*

Sakrio Magisk za Tapatalk i problem resen :) Hvala na hintu Miso.
 
Poslednja izmena:
Imam ja.
Obrisi ga i meni je on pravio problem.
Cim ga izbrises problem ce nestati.
Kazem ti imam isti fon i isti modul sam stavio i poceo je problem cim sam ga uklonio nema problema.
Inace sam ga zbog slow motion-a ja stavio, dzaba ne vredi prvavi problem.
 
Možeš da ga ostaviš slobodno. Imaš u magisku onu opciju hide, I tu samo izaberi tapatalk

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
To je za skrvanje roota, to nema veze sa ovim.
Ja ti rekoh resenje, ti vidi sta ces.
Drugacije a da ti ostane taj modul mislim da ne moze.
 
Meni radi, nisam ništa obrisao. Samo sakrij u samom magisku root za Tapatalk I to je sve .

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
meni sad izbacuje broj postova umesto broj stranice.....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Može li poslednja beta da prikazuje komentare tj. stranice kao stara verzija, da idem sa stranice na stranicu, umesto što ih sve učita gde nema listanja strana po strana? Preskoči ovako dosta komentara kada ih učita sve, probajte da stignete do tog i tog broja, izađite i vratite se, videćete da premota napred i one koje niste pročitali (govorim o novim komentarima koji nisu pročiani).
 
Mene i dalje zeza Tapatalk, moram da se logujem na svaki forum iznova i iznova skoro svaki dan, non-stop me izbacuje sa svih forumu. Neko rešenje? Probao i reinstall, I sad na novom telefonu ista stvar, postalo je krajnje iritantno.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
To je sređeno, samo je navikavanja i dalje vertikalna ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pre 2 dana kada sam pisao komentar na poslednjoj beti nije bilo sređeno. Ok je takko listanje, ali ne ako ne nastavlja tamo gde sam stao.
 
Tapatalk - 100,000+ Forums v7.1.5

What's New 
1. Easier to find Unread and Subscribed tab in the forum
2. Reworded tab name to make it easier to understand for users coming from various forum system
3. Updated GROUPS tab to grid style
4. Cusotmizable (by forum owner) color
5. Revised Thread View - replace pagination with smart loading
6. Android O Support
7. Bug fixes and performance improvement
8. Fix push issue
 
Poslednja izmena:
Tapatalk - 100,000+ Forums v7.1.5

What's New 
1. Easier to find Unread and Subscribed tab in the forum
2. Reworded tab name to make it easier to understand for users coming from various forum system
3. Updated GROUPS tab to grid style
4. Cusotmizable (by forum owner) color
5. Revised Thread View - replace pagination with smart loading
6. Android O Support
7. Bug fixes and performance improvement
8. Fix push issue
sta cekas [emoji23]

3b27d28003685913359745e2912ecb03.jpg
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Čim neko vreme nema novih verzija znaš da je OK :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Da li su rešili problem na novim verzijama sa listanjem i nastavlja komentara tamo gde sam stao, bez preskakanja?
 
7.1.5 je na playstore, ne radi opcija da klikneš na dugmence u citatu i da te baci na originalni post (baca na neki levi). Ono što su beta testeri pisali da ne ponavljam (nemaju strane, nema quick reply, navigacija stoji ukrivo...)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno