Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvarno nisu normalni, ovako su zamislili čitanje tema,
71a3d0cdf537cc4a708ab7f622d18eff.jpg
 
Meni ovo lepo izgleda, samo ne radi vrlo bitna opcija ...
Ne da ne baca na zadnji nepročitani komentar nego na 5-6-7 pročitani :D

0e85559b6ae013d2ae9f627fc796da93.jpg


Npr uđem u ovu temu, a on otvori ovo:



Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
c88d7fe5f959c849cc881f0857c477eb.jpg
 
Poslednja izmena:
Sta je to [emoji23] beta?

Sent from my Nokia 5
 
Da, beta poslednja.

Na stranu ovo sa bojama. Jedino što mi smeta je prelazak sa strane na stranu. Ne listaju se strane nego nastavljaš gore dole, zavisi na koju stranu hoćeš.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ovo je sada katastrofa... Em što je nepregledno, em što aplikacija poseduje jednim delom dizajn još iz doba ICS (recimo meni ikonica gore je sa ICS, tri kvadrata umesto tačkica, ko zna šta je još sa starim dizajnom)
Što diraju nešto što valja...
 
Ne mogu ja ovo. Vratih se na 7.0.6 za sad pa ćemo videti.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
@Šumadinac, i ja primetih isto, baci me na 5-6 postova pre poslednjeg pročitanog.
Mnogo me nervira i što nema quick reply.

@Darko1290, kako si namestio da imaš tako više postova, vidi kako kod mene izgleda

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
8f20714ec3d25f5772eeb35fe274e60a.jpg
 
Poslednja izmena:
Promenio sam DPI, preveliko mi je sve to kad je na default vrednostima.

Ne rade notifikacije ni meni na 7.0.6 sad.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Meni se sviđa novi update.
Posebno čitanje stranica na dole i gore.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ja sam izašao iz Bete, ne mogu majke mi.
Kad ne mogu da potroše 10 min da testiraju verziju pre nego što je izbace, pa makar to bila i beta, ko ih j3be.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
^ Takodje. Radi kao sat, osim povremenog logouta, ali to se desavalo i na novoj. Ova verzija nije pretrpana kao novije, tako da zavrsava posao.
 
Ma šta zeznuto, eno čitam na tt forumu, svi ih pljuju, nikome ne radi jump to first unread.


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Fora je što ima mali milion kombinacija hardvera/softvera/foruma tako da im je realno zeznuto ...

Ne razumem sta je zeznuto?

Kako druge aplikacije rade za mali milion kombinacija hw/sw?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koja to druga aplikacija postoji osim tapatalk-a i šta misliš zašto ih nema?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Govorim o aplikacijama koje postoje na play-u (ne govorim samo za forume) i koje rade lepo svuda (bilo koji hw/sw), a tapatalk godinama ne moze da se skrpi da odradi to. Umesto svake godine da menjaju dizajn, oni svakih mesec dva menjaju dizajn.

Uostalom zasto ste na beti ako je tako ocajno, sto lepo ne kupite pro verziju i mirni. Ja sam pisao njima par puta i sredili su u roku od par dana, mozda najvise 7 i sve kul, dobio poziv za testflight, proverio, rekao to je to i oni sredili, update-ovali stable. Ne razumem zasto bi vise cenili iOS od Androida, kad kontam da vise od Androida zaradjuju nego od iOS-a (kontam zbog veceg broja korisnika).

Steta sto ne postoji konkurencija, jer je to uvek bilo bitno, a najbolje za korisnike usluga. Cudi me toliko godina i da niko ne napravi app za forume.
 
Eno napisalo im 5 ljudi na official forumu, ne vidim da su sredili bilo šta.

Potpuno nefunkcionalna verzija

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Govorim o aplikacijama koje postoje na play-u (ne govorim samo za forume) i koje rade lepo svuda (bilo koji hw/sw), a tapatalk godinama ne moze da se skrpi da odradi to. Umesto svake godine da menjaju dizajn, oni svakih mesec dva menjaju dizajn.

Uostalom zasto ste na beti ako je tako ocajno, sto lepo ne kupite pro verziju i mirni. Ja sam pisao njima par puta i sredili su u roku od par dana, mozda najvise 7 i sve kul, dobio poziv za testflight, proverio, rekao to je to i oni sredili, update-ovali stable. Ne razumem zasto bi vise cenili iOS od Androida, kad kontam da vise od Androida zaradjuju nego od iOS-a (kontam zbog veceg broja korisnika).

Steta sto ne postoji konkurencija, jer je to uvek bilo bitno, a najbolje za korisnike usluga. Cudi me toliko godina i da niko ne napravi app za forume.


Kakve veze ima VIP status i beta program?
Ja imam VIP status bio prijavljen ili ne na beta program ;)

Nema zato što je zaejbano napraviti aplikaciju ovog tipa, jedino su ovi sa phandroid sajta nešto probali - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapatalk.androidforumscom
Kod Androida postoji mali milion uređaja koji imaju različite verzije androida, rezolucije, veličine ekrana i još dosta nepoznatih ...
Pored toga tu su i forumi svaki sa svojim softverom:

tapatalk.png


Eno napisalo im 5 ljudi na official forumu, ne vidim da su sredili bilo šta.

Potpuno nefunkcionalna verzija

+1




Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izašla je nova beta, ko sme da proba? :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Baš super, za neke forume moram stalno da se logujem svaki put kad udjem. Bravo.
 
ova 7.0 xx ponekad kaslje... izbaci neke stare teme koje sam procitao a izbaci kao da su nove tj sa novim postovima...

6.5.6 sta nju krasi!?

ako skinem izlecenu verziju da li ce da brljavi login itd.. !?

Sent from my Nokia 5
 
Kod 6.5.6 sve radi, osim što za neku temu ne izbaci preview teksta - što je nebitno ...
Samo poređaj tabove da prvi bude unread:

1eb1108ff6805cec1d319f4fc4a13ed2.jpg
e3106e53b80f628215dd1a39c5809ad2.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam imao problem sa login-om na 6.5.6. To je mozda na nekoj novijoj verziji problem.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno