Šta je novo?

TCL televizori?

arheolog1981

Slavan
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruke
1,572
Poena
245
Video sam kod Pin-a u ponudi TCL televizore, konkretno 4 modela a zanimaju me TCL L39E3000FC od 39 inca i TCL L32E3000C od 32 inca. Cena im je izuzetno povoljna, ima li ko bilo kakva iskustva ili znanja o ovoj marki uopste?
 
Poslednja izmena:
To ti je skracenica od -To Crkava Lako-:smash:
 
Cisto sumnjam da crkava lakse od Fox, Vox, Quadro Kineza :) Jesi imao dodira sa ovim uredjajima?
 
Mislim da se radi o istoj firmi koja proizvodi alcatel telefone.
 
Navodno postoje od 1981 samo ne znam gde su se do sada krili. :)

Ja bih to izbegavao i uzeo najjeftiniji LG ili Samsung.
 
Ako nekom treba za vikendicu u kojoj niko ne zivi ili da se da nekom rodjaku u starackom domu koji nece pozivetu duze od 1 procenta duzine trajanja garancije,ili tako slicno onda je to opravdana kupovina.Hvaleci se da je stotine milona prodato je jako pouzdan faktor koji govori o kvalitetu jer su dve trecine posle te kupovine napravile lep promet nekom brend tv-u.

Jedno je sigurno da niko zasigurno ne zna sta je recimo gore od toga ili da li uopste postoji nesto gore od toga.

Pin se isto tako hvalio da je prdao jako puno android boksova ali nije rekao da su to najgori boskovi koji postoje na svetskom trzistu od toga gorih nema eto toliko cisto da napomenem.
 
Poslednja izmena:
Ako nekom treba za vikendicu u kojoj niko ne zivi ili da se da nekom rodjaku u starackom domu koji nece pozivetu duze od 1 procenta duzine trajanja garancije,ili tako slicno onda je to opravdana kupovina.Hvaleci se da je stotine milona prodato je jako pouzdan faktor koji govori o kvalitetu jer su dve trecine posle te kupovine napravile lep promet nekom brend tv-u.

Jedno je sigurno da niko zasigurno ne zna sta je recimo gore od toga ili da li uopste postoji nesto gore od toga.

Pin se isto tako hvalio da je prdao jako puno android boksova ali nije rekao da su to najgori boskovi koji postoje na svetskom trzistu od toga gorih nema eto toliko cisto da napomenem.

Opet pitam, jesi li imao kontakta sa tv-ima, znas nekog ko jeste ili pricas napamet? Vidim da se prodaju po Nemackoj, Francuskoj i ostatku EU-tako los kvalitet kako impliciras ne bi tamo prosao. Voleo bih neki konstruktivan info tipa: imao je moj rodjak iz Dizeldorfa, tri je vratio u roku od mesec dana i na kraju trazio refundaciju... Argumenti tipa uvozi ih Pin me ne interesuju jer za razliku od Netcat tableta i android boksova Pin nema nikakvog dodira sa sklapanjem istih :)
 
Pa kupuju se telefoni sa neke Pande bez garancije pa moze i TV ovde ispod cene sa 2 godine garancije... Ja kupio svaji neki napravljen u Srbiji za svadbu, jos je u garanciji i jos radi i ne vidim razliku izmedju Philipsa 32 koji sam nekada imao...

http://en.wikipedia.org/wiki/TCL_Corporation
 
TCL,Thomson,Alcatel,kinesko-francuski sporeti.:)
 
Onaj prvi se više ne proizvodi.
 
TCL L32E3000C

izuzetno zanimljiv tv
slika je lepa boje nisu isparane nego su jake i zive
crna ja bas onako crna ako me razumete
nema nikakvih duhova kod brzih scena
iptv i hd filmovi su testirani i sve jako lepo radi

sve u svemu pristojan televizorcic
 
TCL L32E3000C

izuzetno zanimljiv tv
slika je lepa boje nisu isparane nego su jake i zive
crna ja bas onako crna ako me razumete
nema nikakvih duhova kod brzih scena
iptv i hd filmovi su testirani i sve jako lepo radi

sve u svemu pristojan televizorcic


ma za 240€ pa taman i da je krš ;) ...
Inače jeste, slažem se. TV je zanimljiv pogotovo ako neko želi za sobu i PS3/Box gaming.
 
Navodno postoje od 1981 samo ne znam gde su se do sada krili. :)

Ja bih to izbegavao i uzeo najjeftiniji LG ili Samsung.

U Kini je petinasvetskog stanovništva. I ako je neka marka isključivo kineska tj diluje samo na njihovom tržištu veoma lako može da navuče tu cifru a da širom sveta nebude poznata. Ne znam kakav je kvalitet te marke ali argumentacija da su smao LG i Samsung dobri a pogotovu njihove najjeftinije serije nestoji. Često je bolje uzeti najpretižniju klasu nekog nepoznatijeg brenda nego najnižu nekog poznatog. INače kad sma pre izvesnog vremena imao gomilu proizvoda marke Samsung u kući bilo je ortaka koji su branili tezu šta če ti to južnokorejsko *****
 
Do pre par godina niko nije čuo za Huaway ili ZTE a sad su u top 5 priozvođača telefona.
 
Baš tako
 
Video sam svaki od ponudjenih modela u funkciji i imao dosta vremena da se poigram sa njima. 39ka je fantasticna, jedna od boljih slika na LEDu koje sam video
 
Колко пара та 39ка?
 
45k otprilike najjeftinija a uglavnom je oko 48-50k
 
U pobedničkim prodavnicama je 39.999,00 din.

Nice price ;)

Ovo mi nije jasno iz specifikacija:

USB Multimedia Browser Yes
Playback (USB Multimedia Browser) HD Video, music, photo
Divx No
USB PVR / Timeshift Yes (DVB FTA only)
DLNA DMP comp. No
Playback (DLNA) No

Kako pušta HD Video a ne pušta Divx?
 
Poslednja izmena:
Našao kod braće vijetnamaca.

Supports HD movies directly through the USB port with all the most popular formats available today:. MKV, .264,. Dr.,. TP. MOV,. MP4,. AVI,. MPG,. RM . RMVB,. WMV ... Supports subtitle file formats. SRT.
Supports JPEG format images directly via the USB port.
Supports music formats WMA, MP3 directly through the USB port.
 
U pobedničkim prodavnicama je 39.999,00 din.

Nice price ;)

Ovo mi nije jasno iz specifikacija:

USB Multimedia Browser Yes
Playback (USB Multimedia Browser) HD Video, music, photo
Divx No
USB PVR / Timeshift Yes (DVB FTA only)
DLNA DMP comp. No
Playback (DLNA) No

Kako pušta HD Video a ne pušta Divx?

jeste ali ojna opcija diskont jel to nesto kao ostecen tv ili sta

edit
bio izlozen u prodavnici dakle moguce da je i ostecen negde povrsinski ali je lapa usteda ako nije strsno
 
Poslednja izmena:
primetih da na iron man 3 filmu glavni baja ima tcl tv u kuci, tako da ver i nisu losi, mozda offtopic ali vezano za tv
 
TCL jeste poznata firma neki kazu cetvrti proizvodjac tv u svetu.Sad mene zanima TCL l32e3000c,kakva su iskustva,najvise me zanima multimedija.Da li usb na tv pusta osnovne formate tipa avi,mkv,mp4 i da li cita nas prevod.Imam vec Vox lcd pusta sve i svasta,a prevod moze da se namesta po volji.Tako da ne mogu da se odlucim za TCL ili da opet idem na nekog Voxa.
 
Lol sneaky bastards!
 
04dsc01886hed.jpg

Vidim da se prodaju i u EU.

https://www.skroutz.gr/c/12/television.html?from=catspan&keyphrase=TCL

thomson_tv_50_3d_led_thomson_50fu6663_1920x1080pfull_hdhdmi.jpge5300-front_1_1-500x500.jpg

In November 2003, TCL and Thomson SA of France announced the creation of a joint venture to produce televisions and DVD players worldwide.TCL took a 67 percent stake in the joint venture, with Thomson SA holding the rest of the shares, and it was agreed that televisions made by TCL-Thomson would be marketed under the TCL brand in Asia and the Thomson and RCA brands in Europe and North America.

In April 2004, TCL and Alcatel announced the creation of a mobile phone manufacturing joint venture: Alcatel Mobile Phones.TCL injected 55 million euros in the venture in return for a 55 per cent shareholding.

In April 2008 Samsung Electronics announced that it would be outsourcing the production of some LCD TV modules to TCL.

https://en.wikipedia.org/wiki/TCL_Corporation

Ako neko probao ili ga uporedio sa njegovim cenovnim rangom tj Vox,Hitachi, neka napise utisak.:)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno