Šta je novo?

Opera

Da se nadovezem..naime danas sam probao kod druga, sa fresh apdejtovanom Operom, autologovanje na moj SBB. Isti problem se javlja.
Iskljucivo za sajt moj SBB ne radi atologovanje sa sacuvanom sifrom. Znaci da je Opera krivac, nije bitno koja verzija.
Sa drugim browserom sve radi normalno isto kao kod mene. Win 10 je u oba slucaja ali nikako nisu ista podesavanja..
Blage veze nemam zasto samo taj sajt ne radi kako treba i to samo sa Operom.
Skinuo sam Vivaldi pa da probam njega..
 
Ako na drugim radi onda je do njihovog sajta, naprimer sa linuxa kada se udje preko mozile na superuser sajt ne moze da se klikne ninasta u vezi prozora za kolacice.. Uvek mozes manuelno da dodas, idi na passwords u podesavanjima i imas opciju "add" stavis link sajta, username/meil i sifru i to ti je isto kao da si kliknuo save password
 
Ma radi save pasword, ima ga u pasw manager-u, ali nece automatski (aotofill ili kako vec) da upise user i pasw kad otvorim login sajta.
I to ne radi samo na tom sajtu, na svim drugim radi.
 
Izvini, ja sam poceo da pisem jedno ali sam nesto radio tad pa sam ti napisao drugo.. Uglavnom, lepo sam krenuo, to nije do tebe vec do sajta, na par nacina moze da se zabrani autofill u kodu, ako recimo preko crhoma radi ili mozile, onda je problem u kodu, ako ne radi nigde onda su zabranili autofill u kodu i to je to.. Ti mozes da se obratis administraciji ali ako su oni namerno to uveli onda imaju razlog, ako radi na crhome onda imaju bag i mogu da rese
 
Nazad
Vrh Dno