Šta je novo?

Opera

Ima li nacina da podesim startup, da se opera podize sa speeddial a ne sa last visited sesijom?
 
Pa takoreci uopste nema opcija za podesavanje, cak nema opcije ni da se prikaze meni. Budite strpljivi.
 
Ocigledno bug u Operi ili sajtovi pogresno misle da je mobilna verzija.


Edit: Prijavio sam tamo na njihovom sajtu, valjda ce da se sete.
 
Poslednja izmena:
Prijavio sam bugove,a vidim da si i ti isto uradio. Jesi li im prijavio na forumu ili si isao na ono Opera Bug Report?
 
Na forumu, bug report me mrzelo.
 
Inace veoma je brza i stabilna, samo je i dalje goli zidovi.
Nadam se da ce ostati brzina, i kada ubace funkcije koje fale, i naravno nadamo se da ce sve bitno da bude vraceno.
Nije mi se ni jednom srusila, sad je skoro stalno koristim.
 
Inace veoma je brza i stabilna, samo je i dalje goli zidovi.
Nadam se da ce ostati brzina, i kada ubace funkcije koje fale, i naravno nadamo se da ce sve bitno da bude vraceno.
Nije mi se ni jednom srusila, sad je skoro stalno koristim.

I ja je koristim,ali izgleda da je CCleaner ne vidi,ne brise cache i cookies iz nje.
 
Nije toliko loše, mislio sam da će biti mnogo gore kada budu prelazili na Bling. Fali gomila stvari ali imajte na umu da je ovo daleko od finalne verzije. Radi mi dosta stabilnije i brže od 12.15 x64 verzije ali nije za stalno korišćenje. Najviše mi nedostaje (pored scrollbar extenzije) Edit Site Preferences, editovanje stranica i Link.

Jel neko uspeo da instalira extenzije za chrome možda?
 
Ako sam te dobro razumio,ti hoces da kazes da li je neko na Operi 15 uspio da instalira ekstenzije od Chrome-a?

Treba da moze, tako su rekli, ne rade sve, ali rade neke za Operu, i neke za Chrome. Samo ne znam kako bese treba da ubacis te za Chrome.
A mrzi me sada da se bakcem.
 
Taj bug za mobilne verzije sajtova je do samih sajtova, ne znaju za novi user agent od Opere. Trebate prijavljivati na tim sajtovima da poprave detekciju.
 
Moze li se promeniti user agent u Operi kao na nekim starijim verzijama ? Da te sajt vidi kao IE ili sl.
 
Addblock radi jos od prve verzije, i to radi odlicno ... skinite ga preko developer moda.
 
Ako sam te dobro razumio,ti hoces da kazes da li je neko na Operi 15 uspio da instalira ekstenzije od Chrome-a?

Pa jesu rekli sami da je neke moguće instalirati?
Meni neće ad block preko developer moda. :(
 
Takodje na novoj verziji kao i na starim,ne brise istoriju po zatvaranju iako sam je tako podesio.
 
Istorija (history) i ne može da se briše, može samo keš. Jedini približan način je da namestiš da pamti nula adresa.
 
Nervira me sto uvecava sve tabove ukoliko uvecam jedan. Veliki propust, nadam se da ce ispraviti. Prijavljujte bagove ovde, ne vidim da ima opcija u browseru, kao sto ima u 12.
 
Evo još jedne zamerke, tabovi ne mogu da se izvuku u poseban prozor.
 
Sad kakvo je stanje moraćeš da tražiš nov. Zaista su neshvatljive promene koje su izvršene neračunajući na promenu "motora"
 
Nazad
Vrh Dno