Šta je novo?

Beogrid - internet + TV

Iskreno nisam trazio parametre za pppoe ono sto sam primetio nije los tj radi normalno kao i ostali koje sam imao dosad mada ja nisam zahtevan korisnik ono sto sam primetio da moze i lan/wan port da se koristi normalno i drugaciji je malo interfejs nego dosadasnji sto su bili.
 
Beogrid nema rutera... verovatno tek sledece nedelje, tako da nema prikljucenja novih korisnika
 
Ne gine mi izgleda da izajmim statičku IP adresu za 390 kinti, bez bilo kakve potrebe.
Ulogujem se danas na mojsbb.rs da provjerim koliki ce mi biti račun zbog fiksnog IPa i račun mi je veći za 170 dinara (što manje-više odgovara mjesečnoj cijeni od 390 dinara jer sam statičku adresu zatražio 18. aprila). Ali kad odem na tab "Porudžbine" piše "1 statička IP adresa - 610,00 din/mes"

Tako da možda jeste 390, a možda je i 610 ;) - moraću da ih zovem.
 
Jel uspeo neko da produži ugovor i dobije ovih par meseci ili tv gratis?
 
Ulogujem se danas na mojsbb.rs da provjerim koliki ce mi biti račun zbog fiksnog IPa i račun mi je veći za 170 dinara (što manje-više odgovara mjesečnoj cijeni od 390 dinara jer sam statičku adresu zatražio 18. aprila). Ali kad odem na tab "Porudžbine" piše "1 statička IP adresa - 610,00 din/mes"

Tako da možda jeste 390, a možda je i 610 ;) - moraću da ih zovem.

Cena je ona od Beogrida za staticku nije ta sto ti stoji na moj sbb
 
Nema ni kod mene, blok 70

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
Kakva je situacija sa torrent saobraćajem? Vredi li 390 kinti mesečno za fiksnu IP?
 
K’o iza svakog NAT-a, samo bez port forwarda... ne mozes da seedujes nekima... torenti sa malo više seedera uglavnom idu punom brzinom...


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Fiksna IP rešenje?
 
Društvo, ima li neko informacije na sledeću temu:
U Bloku 45 sam, imam Beogrid. Zadnjih dve nedelje se pojavio SBB provodadžija koji priča kako SBB uvodi optiku i u zgradama gde Beogrid ima infrastrukturu.

Navodno, Beogrid se gasi, SBB uvodi optiku do rutera (za razliku od Beogrida gde je optika do čvorišta, a ethernet do rutera) i korisnici bez ugovorne obaveze se kod SBBa tretiraju kao novi korisnici sa promocijama, bla bla bla...

Ono što me najviše zanima je da li je to istina da će ugasiti Beogrid, ili je to samo prodavčeva žvaka.

Nemam neku emotivnu vezu ka Beogridu (osim što volim mojih 40/40 više nego njihovih 200/20), ali bi me baš naljutilo ako je to laž prodavca.
 
*donno da li je tacno, ali realno je da zele da iskljuce Beogrid korisnike. Kod njih bese moze samo internet? Eto razloga.
 
Da. Kod Beogrida može samo net.
Nema nikakve informacije ni na Beogrid ni na SBB sajtu vezano za to. Nisam stigao još da pozovem Beogrid servis.
 
Pre neki dan sam zvao da se raspitam da raskinem ugovor i potpišem novi (na suprugino ime, zbog TV-a) ali su mi rekli da ne priključuju nove korisnike u mojoj zgradi zbog prebukiranosti, što mi je bilo čudno pošto znam da nas 5-oro u celoj zgradi koristi Beogrid. Sada je malo jasnije :(

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
Davno je otpisan Beogrid, tj. otkako ga je SBB kupio, samo je pitanje vremena kada ce ga ugasiti. Moje licno misljenje, nemam nikakve informacije.
 
Kod Beogrida ima i televizija (D3i) i telefon, nije samo net. I ne bih nikako voleo da SBB preuzme sve.
 
Poslednja izmena:
Uveo Beogrid juče. Bez problema.
 
Povećali su cenu fixne ip adrese sa 250 na 390 ;(
 
Sada su me zvali iz SBB-a, nudili mi razne pakete.

Ukratko Beogrid se gasi....
 
Da li bar nude brzine kao na optici? Ili klasične pakete koji važe na coax kablu?
 
Ja ne verujem da i dalje nisu povecali brzine. 30/30 1800din...
 
Nazad
Vrh Dno