Šta je novo?

Beogrid - internet + TV

Ako si nov korisnik, trebao bi da imas neku akciju tipa 4 meseca po dinar ili na pola ugovorne obaveze taj HBO paket sa jos nekim kanalima.
 
Silver duo je paket, 2200. Hvala na pomoći svima, biće da je promo period. Jedino će mi nedostajati BBC Earth, al šta je tu je.
 
Da li je neko imao problema sa prekidima kablovske u zadnjih par dana?
 
kod mene u zgradi je ikom tj sbb
nznm da li ima beogrid
 
beogrid je isto sbb, ali preko wifi valjda.
 
@dj90 gde si u kojoj zgradi u 70-om ja sam na pocetku cira obucar gde je ali znam dosta prijatelja ima sto u belim zgrada sto u drugom delu bloka pa piramidi i cetvorospratnicama negde ima negde ne, u 70a prijatelj ima beogrid na pocetku blize hondi

@orange47 beogrid nije isto ko sbb samo im je vlasnik isti(mada su poceli da se ponasaju kao doticni) totalno drugacija tehnologija sto tv sto net
 
Nije vlasnik isti nego je Beogrid deo SBB-a.

SBB ogranak Beogrid
http://www.beogrid.net/

Firma Beogrid je 2015. pripojena SBB-u i izbrisana iz registra.

Početna stranica APR-a za Beogrid:
Пословно Име: PREDUZEĆE ZA INTERNET USLUGE BEOGRID DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD)
Статус: Привредно друштво обрисано из регистра
Датум брисања: 05.01.2015

Stranica "Zabeležbe":
Текст:Уписује се у Регистар привредних субјеката статусна промена - припајање привредног друштва PREDUZEĆE ZA INTERNET USLUGE BEOGRID DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD), матични број 17159186, као друштва које престаје припајањем услед чега се брише из Регистра привредних субјеката, друштву SERBIA BROADBAND - SRPSKE KABLOVSKE MREŽE DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD), матични број 17280554.

http://pretraga2.apr.gov.rs/ObjedinjenePretrage/Search/Search
 
Poslednja izmena:
Jesu oni isto... ali ipak mnogo sam zadovoljniji (100%) uslogom i ponudom koju ima Beogrid... SBB je ne daj Boze - sa onim krshware-om od crnog sisko putera, a i signal (kako gde) se prekida i ima downtime-a 10x cesce od Beogrida.
 
Beogrid je daleko bolji od SBB. Jos kad pomislim da sam hteo da vratim FRITZ ruter kada sam ga dobio, mislio sam da je neko ******, kad ono medjutim... :D
 
Fritz si dobio od? Grid ili SBB? Ja imam TP-Link onu mrcinu sa dve antene i radi sjajno (Grid).
 
Od Beogrida. Imao sam crni TP-Link sa te dve antene i radio je super, medjutim, odjavio sam net na jedno mesec, dva dok nisam bio tu i kada sam ponovo potpisao ugovor, dali mi Fritz.
 
pogrešna tema nekako
 

Prilozi

  • facepalm-227785.jpg
    facepalm-227785.jpg
    14.9 KB · Pregleda: 255
  • Rage.jpg
    Rage.jpg
    122.6 KB · Pregleda: 268
Poslednja izmena:
01. Decembar 2017.
Poštovani korisnici,
Od 01. januara 2018. godine usled rasta troškova poslovanja, cena svih Beogrid paketa će biti povećana za 100 dinara.
Pretplatnici imaju pravo raskida ugovora pre isteka perioda na koji je zaključen, bez obaveze plaćanja troškova u vezi sa raskidom, u roku od 30 dana pre početka promene cene.

http://beogrid.net/Vesti/1631/Promene-cena-usluga-od-01012018.shtml
 
Zanimljivo... Zanima me samo, sta im to poskupljuje kada se jos nista konkretno ne zna o optici. Rekose mi da su poceli da uvode tamo gde ima najvise korisnika sto mi ne znaci nista.

Samo me zanima da li ce obavestiti sve korisnike prilikom dostave novembarskiih racuna ili ce samo ostaviti ovako na sajtu, pa ko vidi, vidi, a ko ne, ko ga ****.

Mislim da su duzni da obaveste sve korisnike pojedinacno, a ne ovako ciganski na sajtu koji slabo ko i gleda.

Ja na primer nikada ne bih video da ne pratim ovaj forum.
 
Poslednja izmena:
Internet nisu nista unapredili zadji put su ubrzali decembra 2015 ako se dobro secam,a sto se tice optike to idu fttb e sad dokle su dosli to neznam znam da kod mene to ide perfektno bez problema i prekida.
Sacekacu jos malo skoro je u zgradu kod mene usao orion sa optikom i telekom je poceo sa optikom, vec par komsija uzelo pa videcemo.
 
Poslednja izmena:
Mozda smo u istoj zgradi :D

I kod mene je Telekom sproveo optiku pre vise od mesec dana, orion je odavno imao ponudu 100/50 cini mi se ili nesto slicno mada ne bih isao na Orion jer sam cuo da ima dosta prekida kod njih. Navikao sam na Beogrid sto znaci da sam navikao da sve radi bez problema. Stvarno se ne secam kada sam zadnji put imao neki prekid. Sto se tice MTS-a, ne znam sta od njih da ocekujem ali mi nisu nesto privlacni za internet.

Al da bi Beogrid trebao da ubrza internet ili da ubaci neke nove akcije, trebao bi... Vec 2 godine drze iste brzine i pakete. Da povecaju za 10/10 bilo bi super.
 
Ali bukvalno, da povecaju za 10/10, tek da unaprede ponudu makar malkice. Ovako su kao PTTKDS zarobljeni u vremenu, s tim sto je i KDS nedavno povecao brzine znacajno...
 
@el_patron tesko da smo u istoj zgradi kod mene skoro tek orion je dosao i koliko vidim radi ok jer ovde optika je optika koliko vidim problem je ako desi se neka havarija e onda izgleda nemaju neki dobar support

@brzibg em brzine nediraju postadose ptt sto se tice staticnosti em stare korisnike tretiraju katastrofalno, evo moj primer trio diamond nov korisnik dobija tv ili tablet ili mob ili 4 meseca za dinar a gde su promocije i hbo ceo ugovor(cini mi se belvil da je neko pisao ovde da davali su), dok pre su nam nudili mesec dva misleci upload je dovoljan i ko ih j..e nemoramo da ubrzavamo dosta im je, stabilno je niko se nebuni neshvatajuci da oni posluju gde ima izbora a ne negde gde nema tehnickih uslova za bolji net
 
Ovo za Orion sam cuo, ne znam kakva je situacija sa sigurnoscu. Kod mene u zgradi imam Vektor, Beogird, Orion i MTS stim sto se Orion reklamirao, ne znam da li je neko uopste uzeo njihovu uslugu. MTS je sproveo optiku cini mi se i bas cu da ih pozovem da vidim sta se desava. Na Vektor ne prelazim ni u ludilu, ima par drugara Vektor i nisu nesto zadovoljni. Navikao sam da mi je stabilan net, da nema prekida svaki cas i stvarno ne mogu da zamislim da mi malo malo, pa nestane net.

Uz to, svidja mi se ovaj EON jer mogu da ga koristim na telefonu i PC posto TV inace ne gledam i sad ne znam sta mi je ciniti. SBB se ovde nece uvesti zbog Beogrida, a opet bi mi vise odgovarao njihov DL jer mi 30MBs uploada u sustini i ne treba. Prosli su dani kada sam ozbiljno igrao CS pa mi je znacilo da imam sto manji ping :)

EDIT: Sad pogledah review na google za Orion, nece me videti oni kao korsnika, pa i 100/50 da mi ponude za 1000din ako je istina sto ljudi pisu. Dzaba njima ta brzina ako ce da puca net stalno
 
Poslednja izmena:
Orion koliko znam optika radi ok dok ovo drugo necu ni da pominjem kao sto rece ewfd154 dovoljno videti temu na benchu a sto se tice mts poceli su prikljucuju bar kod mene ali moram videti cenu koja je kod komsije znam bar dvoje da su uzeli.
 
Ne budite "alavi" - Beogrid ipak jedini nudi simetricni net. Ajmo realno. Kod MTS-a kada smo pitali za 50/50 (optika) za firmu, pali smo u troje u nesvest, onako momentalno. Upload im je Holy Grail. Stoga, thumbs up dok bar Beogrid ima simetricnu ponudu - ja zadovoljan sa 50/50. A da moze vise - pa moze uvek, zavisi ko sta radi... meni treba najvise upload zbog web/aplikativnog servera.
 
Sve i da stoji za upload a ako ti treba za firmu ima orion bar kod mene nude kome treba toliko uploada za 3000rsd 1000/100 a telekom je preskup bar zasad kako vidim mada verujem da smanjivace cene jer niko normalan ma nece uzimati bar ne nasiroko, ostavlja se pitanje sta je odnosom prema starijim korisnicima jer smo i tu alavi ili da cutimo za svetim gralom zvani upload jer dosta nam je to.
Nazalost nisu svi pravna lica pa da nam ovo bude odlicna ponuda za firme(sto realno i jeste) mi koji smo fizicka lica iliti obicni smrtnici valjda imamo pravo da trazimo najbolju ponudu za sebe.
 
Orion da valja, ne bi ljudi bezali od njega.

A sto se tice uploada, istina je da Beogrid jedini ima simetrican upload ali to mahom ne treba obicnim korisnicima vec firmama.
 
Nisam video da beze od orion optike (guglao sam cak i ovde na forumu hvale optiku nadam se da pisace ovde ljudi koji imaju to da daju makar malo info isto vazi i za mts optiku ko ima) to je njihov adsl i wifi sta vec muljaju, ja sam mislio konkretno na orion optiku jer to ima kod mene u zgradi uz mts optiku ovo drugo me neinteresuje :)
 
Nazad
Vrh Dno