Šta je novo?

Beogrid - internet + TV

Nocas roknuo grom negde blizu u B62. Cela lamela nema od tada signal. Ekipa na terenu, traze gde je puklo...

P.S. Ljudi se cude kako im ni telefon ne radi, heheh. Kazu nema veze za Internet ili TV, ali fiksni... :d
 
Jel imao neko probleme sa port error-ima kod Beogrida? Desava mi se da u nekih 1h trajanja svakih 3-10sec dobijem timeout na ping i internet se ukoci na kratko.
 
Jel cuo neko kakve ce biti akcije u septembru za nove i stare korisnike? Receno mi je da ce imati bolje akcije za vec postojece korisnike ali nista konkretno nisam uspeo da saznam
 
Jok. Meni dali 2 meseca po 1 din kao starom korisniku sad od juna. Tako da nista za mene jer sam obnovio Ugovor na jos 24m. Dadose samo 2m... ali sta je tu je, i tako im stari korisnici nisu bas neki priortitet, vec samo novi.
 
Nema nista za stare korisnike videcemo od septembra jos nije izasao pdf za ponudama ali nepostuju stare korisnike nimalo dok novima daju sve, nazalost tako ce da im se i vrati bar zivimo na nbgd gde ima alternativa :)
 
Da uleti 100/100 paket i zima da se saceka mirno. [emoji48]
 
Meni u novembru ističe ugovor... najverovatnije ću otkazati TV... imam i PTT kablovsku, te mi D3i više nije potreban...
 
Jok. Meni dali 2 meseca po 1 din kao starom korisniku sad od juna. Tako da nista za mene jer sam obnovio Ugovor na jos 24m. Dadose samo 2m... ali sta je tu je, i tako im stari korisnici nisu bas neki priortitet, vec samo novi.

Jel koristis samo net ili duo paket? Meni su poslali ovu ponudu za vec postojece korisnike i koliko sam skontao, to vazi za sve koji imaju samo net:

"Trenutno, za postojeće korisnike koji bi prešli na DUO pakete i potpisali ugovornu obavezu na 24 meseca, možemo ponuditi:
ako se opredelite za DUO SILVER ili DUO GOLD: 6 meseci stara cena paketa i 12 meseci HBO, CINEMAX i CINESTAR (paketi najgledanijih filmskih kanala);
ako se opredelite za DUO PLATINUM ili DUO DIAMOND : 6 meseci stara cena paketa i 24 meseci HBO, CINEMAX i CINESTAR (paketi najgledanijih filmskih kanala)."

Meni ovo ne odgovara iz prostog razloga sto ne gledam tv, a keva svakako nece gledati ove filmske pakete pa zato cekam da izbace nesto novo. Ispadne mi skoro isto ako uzmem 2x po godinu dana ugovor(dobijam po 1 mesec gratis) ili ga potpisao odmah na 2 godine(ne racunam koliko kosta filmski paket jer mi ne treba). Razlika je ako se dobro secam oko 2000din, a za to se svakako ne isplati potpisivati na 2 godine kad vec mogu 2x1god

A sto se tice alternativa, slabo iskreno. Ima ih ali niko ne nudi uslugu kao Beogrid, makar kod mene. Na Vektor i MTS u zivotu ne bi presao, a vidim da ni sa Orionom ljudi nisu nesto previse zadovoljni iako nude super brzine za ok novac. Ali slazem se da bi trebali malo vise da ispostuju stare korisnike ukoliko zele da ih zadrze. Mada sada sve odlucuje SBB, Beogrid samo sprovodi odluceno.
 
Poslednja izmena:
Opće rasulo :) Blago nama sa SBB-om, ccccc.

@cole85: taj rad, ali kinda misle imas dobru ponudu za te novce.... pa gde ces vise. Zakon trzista.
 
Video sam... I dalje im vazi stara akcija ako sam dobro razumeo

Nije mi jasno da li su ovi iz SBB-a nesposobni da smisle neku razumnu akciju za vec postojece korisnike...
 
Poslednja izmena:
Ma bole ih lud. Sto bi se trudili oko postojecih korisnika. A bice jos gore kako imaju sve dominantniji polozaj na trzistu.
 
Upravo. Trenutno imaju mnogo posla jer se dosta ljudi prebacuje na Beogrid zbog situacije sa Vektorom. Razlog vise da trenutno ponude samo novim korisnicima dobre benefite, a nas stare ko ****
 
Sto se mene tice ja cekacu do kraja godine da reaguju ako ne tada ce telekom sa svojom optikom krenuti tako su barem ljudi koji stu stavljali optiku rekli mom pss, a tu je i orion koji uz svoju moze ponuditi bolju ponudu od beogrida a za tv cu se lako snaci , ionako sam bez ugovora mogu juce da odem.
Nije neka kinta za njih , ali ako nece mojih 4000 mesecno ima ko hoce samo laganica ,)
 
Poslednja izmena:
I Beogrid je krenuo da sprovodi optiku i krecu se po prioritetima, gde ima vise korisnika, tu ce pre da je sprovedu. 60ti blokovi su u nekom skorijem fokusu kako mi je receno. Inace, mts je krenuo sa optikom u 63 bloku(ako je to optika, al mislim da jeste).

Sto se tice Oriona, ja licno ne bi prelazio na njih jer cujem da ima dosta prekida u signalu, a posle Beogrida svih ovih godina, ne znam kako bih to podneo.

Sto se tice neke akcije za postojece korisnike, trebalo bi da krene nova do oktobra, ali opet, ne odlucuju oni o tome vec SBB. Oni samo sprovode. Vise ni njihovi serviseri ne uvode uslugu vec SKYSAT, firma sa kojom SBB saradjuje(verovatno neka bratska firma) pa do dodatno komplikuje proces uvodjenja jer Beogrid mora da napravi nalog koji salje njima, a oni kad se smiluju.
 
Kod mene vec ima beogrid optika a sto se tice oriona zgrada pored ima prijatelj orion optiku i ide super kao i beogrid bez prekida, generalno ovde kod mene u kraju(blok 70) nema nekih vecih prekida bilo koji provider osim kad su neke havarije.
 
Znali smo da ce ih sj**** kada su ih kupili, pitanje je samo vremena kada ce postati nepodnosljivi.
 
Nema ali nije to jedini kanal tu su i atv, rtv atlas, eurosport news, rai due, bloomberg, channel 1 russia, deutche welle, tve, tv 5 monde, duna world, pink m.
 
Poslednja izmena:
Da li se je neko žalio što nepoštuju programsku ponudu koju su sami objavili na svom portalu?
 
Koji kanali nedostaju? Mene iskreno ni ne interesuje, tv ne gledam ali ako hocete da posaljete grupnu zalbu, racunajte i na mene, cisto da vas bude vise :)
 
Pozdrav svima. Pre nekoliko dana sam postao korisnik Beogrida, duo paket net + kablovska. Malopre sam primetio da imam skoro sve kanale, računajući i hbo i neke kanale koje nemam u start paketu, već koji se doplaćuju.

Nisam uspeo da nađem da li je ovo neki promo period ili slično, ali znam da nisam tražio te kanale. Je l se još nekom desilo ovo?
 
promo prvih 30 dana, da te navuku :p svi to rade nazalost
 
Nazad
Vrh Dno