Šta je novo?

Prebacivanje igara na Xbox 360.

Ralex2

Slavan
Učlanjen(a)
05.05.2004
Poruke
806
Poena
319
Izvinjavam se ako ima negde postavljeno. Zanima me siguran i proveren način prebacivanja narodnih verzija igara za x360 sa računar na xbox. Išao sam na xbox republiku i probao metodu prebacivanja preko lana, ali nije bilo uspešno, nisam uspeo da pristupim sadržaju xbox hdd-a, iako je xbox dobio adresu kad sam povezao preko lan kabla na huawei H520 telekomov adsl modem. Pa ako ima neko savet ko uspešno prebacuje igre neka se javi, ovde ili preko pm. Još samo da dodam da je x360 RGH-ovan.
 
bilo koji ftp klijent, npr total commander... gde ces da ubacis host name (sto je u stvari ip adresa - koju vidis pritiskom na desnu pecurku), username i password koje mozes da vidis u settingsu dashborda.
 
Ja ga nakacim na ruter i pronadjem ga na kompu.
 
FlashFXP Provereno radi kod mene i drugara bas posao koji i tebi treba. Ako ti ne mozes da ga nadjes javi se na P.M. pass i username je XBOX ako nisi nista menjao.
 
Da li moze pomoc?.. izvinite na dizanju iz mrtvih, ali treba nam pomoc. Xbox 360 je rgh, program koji koristimo je aurora, kopiramo u game folder .god file, posle trazimo i nalazimo igru, ali ne mozemo da je pokrenemo. Jel moze neko da pomogne?
 
Ja sam preko USB flasha nabacivao. Vrlo brz postupak, što me je iznenadilo.
 
Ako je igra u .iso formatu, pomoću programa iso2god je konvertuješ i prebaciš u games folder. Igre u XBLA formatu prebacuješ u content folder ili koji je već dodeljen u aurori. U podešavanjima aurore pod content biraš foldere sa igrama koje aurora skenira, ako ne prikazuje određenu igru, znači da nije u pravilnom formatu
 
Mislio sam da nesto gubimo iz vida. Aurora pokazuje igru, ona se pojavljuje među igrama, međutim ne može da se pokrene..
 
Treba da odradis update konzole, imas stari dash.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno