Šta je novo?

CM Storm Enforcer

Ivun

Cenjen
Učlanjen(a)
17.05.2013
Poruke
5
Poena
151
Zdravo svima. :)

Sastavljam gaming konfiguraciju pa bih zeleo par saveta sto se tice kucista.

Prvenstveno me zanimaju utisci o Cooler Master Enforcer-u, kuciste samo po sebi mi se svidja, citao sam review-e po netu, nije neko koje drasticno odskace, ima svoje kvalitete i mane, ali dobro bi mi dosli saveti ljudi koji ga imaju, i kojih su ga imali, videli i tako to.
Kuciste nisam video uzivo, samo na slikama, deluje mi veoma lepo, pretpostavljam da uzivo izgleda jos bolje.

Hvala.
 
Kuciste nije nista posebno, ne znam kolika mu je sad cena, pretpostavljam oko 8-9.000 din, dodaj koju hiljadu i uzmu cooler master storm trooper/stryker ne moze da se poredi sa Enforcer-om i bices prezadovoljan dugi niz godina.....
 
Bolje dodaj malo para pa uzmi http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00001969 ( meni od nedelje stize pa prepakujem u njega komponente pa ako se zainteresujes mogu ti iz prve ruke dati neke utiske ) ili ovako nesto http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00001951 za manje para, slicno kuciste kao ono prvo samo manje i nema otvor na bocnoj stranici za ventilator. ( ja bi uzeo radije ovo drugo manje ali mi bas treba bocni ventilator zbog 2 graficke da ih lepo hladi i duva u njih )
 
Voleo bih ja da cujem licno misljenje o A71, jer sam i ja u istoj situaciji kao i autor teme. :)
 
Ja sam se odlucio za Fractal Design Define R4 Titanium sa prozorom. :) Dosta je kvalitetno i extra je. :) Ali ko je vise za neki "bad" look, Enforcer je ok, i TT ima dosta modela. :)
 
Poslednja izmena:
Moja preporuka što se tiče marke kućišta je Cooler Master, preporuka CM 690 II Advanced ili Storm Scout 2 (ono je jeftinije od Enforcer-a).
 
Fractal Design ti je veoma dobar izbor. Cooler Master je takodje ok, zavisi sta vise gotivis sto se tice dizajna, funkcinalnosti.
 
Storm Scout II je neverovatno kvalitetno odradjeno kuciste, sigurno ubedljivo najbolje do 10k.
 
Nazad
Vrh Dno