Šta je novo?

RoyalCoin

Možda, ali kada diff skoči bitno je da cena skoči, inače nije profitabilan. Ja sam ga majno 300 po danu, diff je bio oko ~8, ne znam tačno. Meni se ne isplati prodati ga još uvek...
 
Odakle vam da se RYC odjednom isplati, ja pomislih skocila cena ili izasao jos negde sem na raspalom Cryptsy-ju ali koliko vidim jednako je kriminalno los i neisplativ kao i svih ovih dana. Imam u steku 4000 i to trenutno ne vredi koliko kutija zvaka.
Propustam li nesto?
 
Isplatljiv je bio zato što mu je diff pao na 0.8. Pa si mogao majnati sa 1mhs oko 3000coina.

Luckycoin izlazi na berzu ujutru u 4h. Ko rano rani dve sreće grabi...
 
E jesu nasli kad da izadju na berzu. Gdje izlaze, na cryptsy?
 
Mislio sam na laki. Evo sad sam vidio da imam na acc LKY. Sutra ujutro prvo na berzu pa onda na posao :D
 
Ne nadajte se mnogo da cete sta ucariti na lakiju cekajuci da se pojavi na sugavom cryptsyju, ako ce samo tamo izaci, a hoce, bolje da nigde ni ne izlazi.
Pogledacu samo koliko nula je stavio cenjeni gosn vlasnik iza zareza a onda kao i za RYC, ostavljam da istrunu ali da dam Vernu-jok.
 
Zaradio je samo onaj koji je prvi prodao po 0.00025 ostali u minusu.
 
Nisam mogao da vjerujem kad sam vidio cijenu. Pa ono je smijesno.
 
treba pomenuti sajt DDOS-ovati do iznemoglosti, dok lik en zatvori. Ubija smesnom cenom svaki novi novcic, naprosto nemaju ni 0,01% sanse da uspeju!
 
Već je pod ddos-om. Market nema kupce to mu je problem. Svi mi rudari znamo za market, a ko od kupaca zna za market? Niko... Zato ja imam 10k u ovim alt valutama, i mogu se slikati sa njima :)
 
I dalje je pod ddos-om. Kontam da prodam ovu sicu i povucem ovo malo sirotinje cim sajt proradi jer ocigledno da su ljudi isfrustrirani i da ce se ddos nastaviti. Mislim da ce Cryptsy uskoro da zavrsi sa radom.
 
Fina ideja, ali loše poslovanje. Uništilo nas je sve. Tri coina po danu, pa i ne propali svi.
 
Nazad
Vrh Dno