Šta je novo?

ShitCoin

genijalcin@23

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.06.2003
Poruke
4,414
Poena
440
posto vidim da svaki dan nastaju nove teme:



shit coin služi samo za otimanje BTC-a. kopajte ga odmah (ukoliko uspete da se konektujete na neki čvor), a prodajte ga kasnije!

što BTC-ov difficulty bude veći, to će sve brže te alternativne valute izumirati i težiti 0. ulagati btc u "alternativu" smatram sve rizičnijom investicijom (a tu ne mislim na ulaganje samo u BTC-u, nego i na rudarenje).




LTC ima šansi, ali je i dalje previše vezan za BTC, a dok je to tako - njegova cena može samo da ide dole!
 
Poslednja izmena:
to se podrazumeva, kopas i prvom prilikom se istovaris, i cao zdrao
 
Dal ces moci taj shitcoin da kopas sa a-sikom :)

Ne slazem se sa tobom oko tih alt valuta.. ja imam mnogo dobro iskustvo sa njima ;) da ne kazem vrhunsko :) ali vremenom njihova vrednost opada.. i sve se odrzava onako vestacki.. fora je imati gomilu tih alt valuta pre izlaska na berzu :D a onda ga cepas za sve pare kad se pojavi na trgovini ;)
 
Poslednja izmena:
A kako da znas da li ce i koji ce od silnih shitcoina uopste izaci na berzu? Evo poslednji primer sa Royalcoinom, ljudi kopali i lozili se danima i coin naravno ni ne ugleda svetlost dana, a takvih primera ce biti sve vise.

Znaci cista sreca i kocka.
 
Da al neka te us*** jedan i dobar si par stotina evra...
 
Graficke ~ 220e
Ploca i cpu ~ 100e
Napajanje ~ 70e
Memorija i extenderi ~ 30e

Sve zajedno vredi oko 420 evra, a za to da se coveku ponudi 2.5 btc tj oko 200 evra koje posle treba se dovija da unovci je blago receno bezobrazluk!
 
Jel to nas kolega nesic hahahha

Ima nas raznih.. svi se snalaze kako znaju i umeju :)

Srecom te je to samo oglas na forumu.. da je bio ovako uzivo ispred coveka.. ne znam kako bi on postupio.. ali znam za sebe hahahaha
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno