Šta je novo?

BAMT

shoma

Slavan
Učlanjen(a)
23.09.2006
Poruke
3,625
Poena
455
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5900x Dark Rock 4 Pro
RAM
2x8GB Kingston Fury 3600Mhz CL 17
PSU
Corsair RM1000i
Kućište
NZXT 500
Monitor
LG 27GP850-B
Laptop
Macbook Air M1
Mobilni telefon
Xiaomi Mi 9 T
Pristup internetu
  1. ADSL
Postavio sam pitanje u vezi bamt-a u staru temu koja nije u ovom podforumu a trebala bi da bude otvorio sam ovu temu za pitanja i diskusije u vezi bamt-a.

Odlicno uputstvo by risim.

Samo da dodam, meni je izbacivalo gresku sa GPU dok nisam stavio zarez na kraju adrese u BAMT.CONF

E sad pitanje.
Imam usb wireless TL-WN722N ali ga nikako ne mogu natjerati da radi sa bamt 0.5. Kad kucam lsusb vidim adapter ali na iwconfig pise da nema wireless adaptera. Da li je neko natjerao bamt da radi sa usb wireless-om?
 
Trenutno samo sa jednom VXT 5770 ali sam razmisljao da uzmem 6950 ili 7850 pa kad se nesto zaradi da povecam broj kartica.
 
E to je vec problem jer danas sam se raspitivao i mogu da nabavim samo 7850 (Sapphire, VTX i Asus modele) po cijeni od 200e za 1GB modele i 225 za 2GB. Znam da moze win ali mi se vise svidja bamt pogotovo zbog hashe rate-a. Sa 5770 na win 7 x64 sam imao ~199 Mh/s a na bamt ~211 Mh/s.
Jos da mi je natjerati ovaj prokleti wireless adapter da radi...
 
Poslednja izmena:
E to je vec problem jer danas sam se raspitivao i mogu da nabavim samo 7850 (Sapphire, VTX i Asus modele) po cijeni od 200e za 1GB modele i 225 za 2GB. Znam da moze win ali mi se vise svidja bamt pogotovo zbog hashe rate-a. Sa 5770 na win 7 x64 sam imao ~199 Mh/s a na bamt ~211 Mh/s.
Jos da mi je natjerati ovaj prokleti wireless adapter da radi...
Msi 7850 2gb/oc u bg-u je oko 170 eura (2 godine garancije), jeste da sapphire i asus imaju bolje hladjenje, ali da li to vrijedi 50 eura vise, pitanje je, evo ja sam uzeo juce gore navedene kartice i sekundarna ne prelazi 66 stepeni i 45% vent, primarna je na 76, 77 stepeni jer uvlaci vazduh od ove ispod...
 
Jel za BTC/LCT bitna količina memorije na grafičkoj? Ova jedna MSI 7850 OC 1GB koja mi je stigla danas me izašla malo ispod 150€.
 
Msi 7850 2gb/oc u bg-u je oko 170 eura (2 godine garancije), jeste da sapphire i asus imaju bolje hladjenje, ali da li to vrijedi 50 eura vise, pitanje je, evo ja sam uzeo juce gore navedene kartice i sekundarna ne prelazi 66 stepeni i 45% vent, primarna je na 76, 77 stepeni jer uvlaci vazduh od ove ispod...

Ali ja nisam iz BG-a tj nisam iz Srbije :)
Znam da je kod vas hw jeftiniji ali mi se ne isplati dolaziti samo zbog jedne karte.
 
Sorry, nisam primetio, tj. obratio pažnju na garanciju.

@izzy: MSI 7850 ima 3 godine garancije, mislim da MSI daje tri godine na sve grafike, kao i Asus i GA. Sapphire i PowerColor daju dve.

Da se vratimo na temu, nešto ne mogu da nađem, ili mi je promaklo, jel ima neka HCL za Bamt sa podržanim grafikama?
 
Ako je neko uspio da potjera tp-link usb wireless na bamtu neka se javi jer ja sam se razbio od googlanja ali nista. Uspio sam nekako da iglavim drajvere ali ne mogu da se konektujem na wireless. Obrisao sam network manager i instalirao wicd i opet nista. Ne vidi wireless mrezu. Probao sam da editujem /etc/network/interfaces ali nakon restarta sve se vrati na default.

Htio bih da se zahvalim clanu singerica na nesebicnoj pomoci.
Hvala.
 
Jel zna neko ili je imao problem
Ne vidi mi bamt eth0 kontroler uopste
Nemogu poterati lan nikako,ili kako da instaliram drivere?
U pitanju su 3 razlicite gigabajt ploce
 
Prepozna. Probacu sa ovim kad stignem pa javljam rezultate.
 
@risim

Ne radi mi stratum na filips 0.5c,nisam ti dobro rekao,stratum mi je sekundarni server a na getworku mi radi
 
Nazad
Vrh Dno