Šta je novo?

Elacoin

Biće manje stale-a na njemu, ako smanjite intenzitet.
 
Sa intenzitetom 15 je u reaperu 20 posto staleova, za moj ukus previse. Na intenzitetu 13 gotovo da nema staleova ali nema ni Khs-a :) tako da mu dodje isto...
 
Ma nije strasno po pitanju stale, 10% ali to su uglavnom oni sto izlaze kad se zavrsi blok pa vergla u prazno sledecih par komada.
Posto nalazi blok svakih par sekundi a uvek popijes po par rejected nakupi se
 
Vidim ja abuseri vec uleteli:
2 sasadjak * 8,718 110.872
5 goranm * 5,670 72.109

:p

Inace neznam ja sta ce od ovog biti nesto malo daje, inace jer neko skontao kako ovde ide diff i kolicina novcica koji daje, koliko kontam to je ovde sve naopako da ne ispadne da kopamo za mrvice sad?
 
Vidim ja abuseri vec uleteli:
2 sasadjak * 8,718 110.872
5 goranm * 5,670 72.109

:p

Inace neznam ja sta ce od ovog biti nesto malo daje, inace jer neko skontao kako ovde ide diff i kolicina novcica koji daje, koliko kontam to je ovde sve naopako da ne ispadne da kopamo za mrvice sad?

pa da probamo, samo 1 dan (dok se ne pojavi na berzi da vidimo za sta radimo), kakve veze ima sve i da ne dobijemo nista :D ako valja dobicemo bar 5-6x vise nego da smo kopali LTC, ako ne, dobicemo isto, ako je prevara dobicemo 0. Zivot je takav.

Cenim da je target diff oko 15 da bi se nalazio za 2 minuta, a s obzirom da je 1 COIN po bloku to mora kostati makar kao 1 LTC, ako ne i 2x vise. videcemo.
 
Poslednja izmena:
Pa da u pocetku je davao novcice, vidim da se sad to naglo smanjuje ne razumem po kojoj formuli radi.... ali vidim da neki po forumima pricaju da im sad daje i po 10 puta manje i da ako je jeftiniji od LTC-a da se ne isplati

A uopste nisam skontao najavu da ako vise njih kopa davat ce vise???
 
Pa da u pocetku je davao novcice, vidim da se sad to naglo smanjuje ne razumem po kojoj formuli radi.... ali vidim da neki po forumima pricaju da im sad daje i po 10 puta manje i da ako je jeftiniji od LTC-a da se ne isplati

A uopste nisam skontao najavu da ako vise njih kopa davat ce vise???

1 blok vredi 1 coin, a diff ce se prilagodjavati, nesto kao mincoin. Videcemo. Ja do ujutru 100% kopam, za posle videcemo. Voleo bih makar neku najavu koliko ce da vredi.
 
Ja cu rizikovati 10 LTC sto cu kopati ukupno do jutra i to je to.
Realno sanse da ovo sto nakopam za to vreme prodam za 20 LTC su jako male al dosadno kopati uvek isto :)
 
To sam i ja hteo da pitam, dal se pojavio wallet ali zvanican, znaci ne ove divlje verzije koje cirkulisu od jutros?
 
Gde ih prebacujes moze li neki link za download walleta.... ???

Kod:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=199839.0

Ovo me jedino za sada drži da ne pređem na ela, pogotovo što je odličan diff za sada.

"Bter will seemingly put ANY coin on their site. If people ask them, they will do it. There are enough legitimate exchanges, the way bter has chosen to differentiate is by being the flea market exchange for every coin. They probably made a bunch of money by kicking things off with FTC, and will probably require multiple failed coin additions before they even slow down adding more. Royalcoin isn't any worse than FTC, CNC, or BTB. YAC was added super quick. RoyalCoin will probably be on there too."
 
Poslednja izmena:
Steta sto propade, bas sam velike nade ulagao u ovaj coin... a sigurno je vredeo bar 0.3 btc...
 
Kopa li neko i na kom pool-u ?
 
Nazad
Vrh Dno