Šta je novo?

Nokia Lumia 925

Sutra stiže vakumirana 925 crna (sa Movi Stara je - mislim, a li je sim free) pa prvo sledi debrendiranje na European Open pa sve ostalo...
 
Stigla Lumia 925 i sa Telestra.it mreže je a ne sa MoviStara kao što sam mislio.
Koji produkt kod mi predlažete da ubacim i da je debrendiram (RM-828 je)???
Hvala svima.
 
Stock ROM je Telestra brendiran sa punim krivakom raznih Telestra aplikacija i ostalog, njihovog, .ubreta

Može li mi neko dati link za NCS aplikaciju ali da ima sa sobom krek fajl i da hoće da radi na win8.1 da bih odradio debranding?!?!?

tnx

P.S. inače je u pitanju RM-892...
 
Ma samo 16GB. Hmh. Malo cas odradio fon kompletan apdejt na cyan i 8.1 sa fabrickim podesavanjima i nakon restarta nema vise mreznih spam aplikacija... Jedino mi smeta onaj logo sa brojem 3 kada ukljujem fon, ali koga briga kada se kompletno i legalno apdejtovao na 8.1 sa cyanom :)
 
Poslednja izmena:
Još 1no pitanjce:
- Kako da uključim pozadinsko svetlo za Back, Win i Search senzore???

Kada sam uključio fon to je normalno svetlelo i onda prčkah nešto po telefonu i više ne svetle ovi senzori.

Hvala.
 
Oni svetle, samo što to ne rade non-stop... Mislim da njihov rad takođe reguliše ambient senzor, tako ako nema mraka, nema ni osvetljenja, ovo je vezano za 8 i 8.1, nema razlike...
Ček, odoh da vidim... Inače...nema posebno podešavanje za to.. Zavisno od osvetljenja gde se nalaziš ona svetle...

Na ženinoj L925 je sledeće... automatski osvetljenje i ima dva tapa "pali ekran" upaljeno...
 
Poslednja izmena:
Oni svetle, samo što to ne rade non-stop... Mislim da njihov rad takođe reguliše ambient senzor, tako ako nema mraka, nema ni osvetljenja, ovo je vezano za 8 i 8.1, nema razlike...
Ček, odoh da vidim... Inače...nema posebno podešavanje za to.. Zavisno od osvetljenja gde se nalaziš ona svetle...

Na ženinoj L925 je sledeće... automatski osvetljenje i ima dva tapa "pali ekran" upaljeno...

Ok.
Proveriću.
Hvala.
 
Pozdrav ,

Interesuje me da li moze da se otkljuca za sve mreze telefon koji je uzet u telenoru , ako neko ima iskustva molim vas nek odgovori.

Pozdrav
Ognjen.
 
Ako govoriš o L925, jer u toj temi pišeš, sve dolaze od PIN computers ili ComTrade, sve su otključane... Telenor, vip, mts...
 
Ne, sa vip je zaključana, provereno 100%.
 
Ivane, ne bi da proturečim, lumia 925, pre možda dva ili tri meseca, kupljena u vip-u, moj kum kupio, otključana, još sam čini mi se nokog pitao dali zna, jesu li otključane... Pa sam dobio potvrdu da jesu... U svakom slučaju, na nalepnici piše uvoznik CT computers... Otključana...
:/
 
Jedino novije ako nisu zaključali ili je ta izolovan slučaj, ova je uzeta možda pre 6-7 meseci. Pisao sam već kada sam tražio soluciju za otključavanje, tada niko nije mogao (samo operater preko kodova).
 
Barkod sa kutije telefona pa ćemo lako da utvrdimo šta je...
 
Imam jedno pitanje posto vidim da je tema o mobilnom zvanom Nokia Lumia 925 :) Problem je sledeci: Pregrejava se koriscenjem MyTube (Youtube + YT Downloader) ili samog Internet Explorer-a (Sve app budu ugasene osim jedne) za 5 minuta moze se meso prziti na njemu komotno, ali samo u gornjem delu gde je kamera najvise u levom cosku kad se gleda u ekran.. Danas sam dobio ogrebotine na ekranu od toga posto mi nikad nije ispao ili imao blizak susret sa ostrim predmetima, a ne stavljam mob nigde na ekran pa od toplote mozda... dodatna stvar je ta da sam dobio skripu polikarbonatske plastike isto u tom cosku... Za svaciju informaciju.. Mobilni je kupljen nov, a ne polovan.. Ako moze neko da odgovori na ovo bio bih mu zahvalan mnogo....
 
Grejanje za taj cpu je normalno, ali da bi bili sigurni u sve gore navedeno... Napiši nam malo više o svemu... Za početak, koji system je u njemu... 8? Ok, koja verzija? Ili je na 8.1...

Prženje mesa prelazi normalno...
 
Poslednja izmena:
Sistem je bio 8.0 klasican kad se kupi skoro sam update na 8.1 Cyan sve osim Cortane sam dobio (Posto je trenutno slobodna samo za US) nema veze.. Mobilni radi perfektno.. Nisam znao za grejanje pa pitam jel je to normalno, ali ekran mi trenutno skoro sav u ogrebotinama... Ali veoma je vidljivo u delu gde se pocinje grejati izgleda da je tu CPU... Ne znam jel normalno da Gorilla Glass 2 bude takav da koliko mogu ustanoviti od toplote puca ili sta? Mobilni je star svega 3 nedelje... Nije imao ogrebotine uopste sve extra osim sto sad postaje kriticno i ne znam sta da radim.....
 
Normalno je.
Do surfujem internetom intenzivno sooolidno se zagreje i ako pozvoni telefon i javim se, na uvetu imam jako neprijatan osećaj vreline od samog telefona...
 
Pitanjce:

Skinuo sam i instalirao Skajp, međutim, kada hoću da se logujem traži mi isključivo M$ akaunt i nikako ne mogu da se logujem sa starim Skype username-om.
Kako da to o dradim?, tj da se logujem kao skajp juzer sa normalnim nikom koji inače koristim?

Tnx.
 
Pitanjce:

Skinuo sam i instalirao Skajp, međutim, kada hoću da se logujem traži mi isključivo M$ akaunt i nikako ne mogu da se logujem sa starim Skype username-om.
Kako da to o dradim?, tj da se logujem kao skajp juzer sa normalnim nikom koji inače koristim?

Tnx.
Mislim ali nisam 100% siguran da trba da se ulogujes sa ms nalogom pa ce ti posle traziti da povezes account sa prethodnim nick-om.
 
@DDRfreak457

Već ti je odgovoreno, samo da dodam, da zagrevanje telefona i ogrebotine na to delu... to samo po sebi ne bi trebalo da ima nikakav uticaj... Sad te gnjavim, ali ako imaš slobodnog vremena, slikaj i stavi ovde na forum ili možeš i na wp-srbija.com...
Jer, ako je istina to sve što pričaš, trebalo bi da uradiš reklamaciju, ako za to imaš uslove...

@neogeo

Tebi je Bogi odgovorio... Dakle... Uloguj se sa svojim nalogom, koji koristiš za telefon, a posle sa računara objedini ta dva naloga... Zakomplikovali su to dosta...
Evo, pa raspali...
https://support.skype.com/en/faq/FA12060/how-do-i-link-my-skype-and-microsoft-accounts

Mali info... Sve je počelo tako što je M$ kupio skype i svoj messenger dodao kroz skype, tako smo dobili korisnike skype, skype messenger i da ti sad ne objašnjavam, da sam imao sve isto i to duplo... Goran skype, Goran messenger... Po meni su trebali ostaviti svoj messenger ne zavisno od skype... ali ko mene pita...
 
Poslednja izmena:
Kako god, HVALA ;)

Iskopaće njega Bili!
:d
 
Uslikacu mob, ali tesko ce se videti jer jedino ja imam solidnu kameru. Ostali imaju losije pa cete tesko uociti... Inace probacu, za grejanje sad sam shvatio... Hvala
@neogeo moras se ulogovati na skype pa ce ti sam traziti da se link sa svojim starim (ako zelis) i to je to normalan skype si dobio :)
 
Odrađeno sve.
Morao sam preko live naloga da se logujem pa da unlinkujem Skajp nalog sa starim live nalogom (a ni sam ne znam kada i kako sam ga linkovao) pa da se l inkujem sa novim i to je to.
Ala su ga zamuljali svaka im čast :(
 
Ćuti, ne kritikuj M$, oni bar ne brane app za ostale... Setimo se samo sage koja je vezana za M$ youtube, koji je po meni bolje i lepše odrađen nego na androidu i iphonu, a opet, bio je u funkciji 10tak dana i posle toga, google "slučajno" zabranio pristup, tako da sad imamo zvanični "link" za M$ youtube.
Bilo kako bilo, ne znam kako bi izgledalo da M$ kaže, skype samo za iphone. Znam! Postoje alternative, ali to što je google učinio je u najmanju ruku nekotektno...
 
Eco mobilnog... Izvinjavam se na losoj slici nisam imao cim bolje da uslikam... Brat je imao LG L3 e-400 to je to... Valjda mozete videti ostecenja, a nine imao blizak susret sa predmetima osim sa praznim dzepom.... :/
 

Prilozi

  • CAM00111.jpg
    CAM00111.jpg
    272.9 KB · Pregleda: 138
Može li neka preporuka za bumper (ako ima), silikonska "futrola" ili neka ultra tanka tvrda leđa za Lumia 925?
 
Nazad
Vrh Dno