Šta je novo?

Nokia Lumia 925

Pa nikako da dokazes to :) Rekoh u pravu si i aj idemo dalje al si se izgleda mnogo potres'o :) chill.

Nisam se potresao samo mi neshvatljivo da iko imalo zreo (nadam se da jesi) moze da kvari diskusiju nekim stvarima kao ti.. Nemam ja razloga da se nerviram zbog tebe niti se ljutim, samo nzm ni ja.. Nije ni bitno..
 
Kvarim diskusiju jer se ne slazem sa tvojim misljenjem? Da su WP8 telefoni generalno skupi u poredjenju sa hardverski i sistemski mocnijim Androidima? Da htc i sony imaju kucista kvalitetna kao WP8 Nokie a da u isto vreme nude bolji os i brzi hw? A sve to sto sam napisao posle par minuta potvrde jos neki clanovi fotuma i to je onda kvarenje diskusije :d
Fan sam samoleda a x puta uporedih isti sa ips/led lcd i slicnim ekranima i zakljucih da bravia na sony displejima dosta znaci i da ti displeji nisu ni priblizno krs kao sto se lupeta po forumu, i to onda znaci da kvarim diskusiju? :)

Ja bih se na tvom mestu ovde zaustavio :) A i tema je o Lumiama.
 
Poslednja izmena:
Kvarim diskusiju jer se ne slazem sa tvojim misljenjem? Da su WP8 telefoni generalno skupi u poredjenju sa hardverski i sistemski mocnijim Androidima? Da htc i sony imaju kucista kvalitetna kao WP8 Nokie a da u isto vreme nude bolji os i brzi hw? Fan sam samoleda a x puta uporedih isti sa ips/led lcd i slicnim ekranima i zakljucih da bravia na sony displejima dosta znaci i da ti displeji nisu ni priblizno krs kao sto se lupeta po forumu, i to onda znaci da kvarim diskusiju? :)

Ja bih se na tvom mestu ovde zaustavio :) A i tema je o Lumiama.

evo samo da rascistimo da ne ispadnem ja grbav.. :) Jesi li ti reko da ja lupam i reko mi da produzim dalje i zalizem kosu? Jesi i tu si ti taj koji je skrenuo s teme, toliko... ;)
 
Aj bre u redu je :) brisite ovo i chill ;)
 
Poslednja izmena:
Konacno neko da znacajno unapredi super amoled, osvetljenje na 100% je za skoro 200 cd/m2 jace od SGS IV samoleda (404 cd/m2) sto je skoro na nivou osvetljenja IP5 displeja (640 cd/m2). Ne znam da li ce prikaz bele biti bas na lcd/tft/ips nivou (tj da li ce i dalje biti sivkasto/zelenkasta bela) ali ako bude i blizu to znaci da bi uz modove za promenu prikaza kao na SGS IV bio skoro pa savrsen.

http://www.phonearena.com/news/At-600-nits-the-Nokia-Lumia-925-display-is-the-brightest-mobile-AMOLED-panel-to-date_id43044#article_item
 
Poslednja izmena:
Da,samo je pitanje koliko je zdravo takvo odvrtanje svetla.
Negde sam citao da ne smeju previse pojacati brightnes jer bi se burn in pojavio jako brzo.
 
To je tacno ali mozda su uradili nesto na tom polju..

Wave star 31 mesec, osvetljenje je obicno bilo na 8/10, cale sada koristi 7/10 i burn in je primetan, nije da mnogo smeta (posebno ne njemu) ali u nekim situacijama se jasno vidi taj problem..
 
Odlicni su ovo telefoni. Sad mi je zao sto sam kupio Note 2, a njega zamenio za Nexus 4 , bolje da sam uzeo lumiu 920, ili cak 820. Hoce neko da menja lumiu za Nexus? :)
 
odlican fon, svidja mi se izgled vise nego kod 920 :D
samo da su stavili kameru od 808 i cena od preko 500 E bi bila opravdana
msm ja samo nagadjam cenu, naj verovatnije ce biti tolika na startu :/
 
WP ne podržava kameru od 808, i neće do 2014e a možda i do 2015e ako Nokia uopšte preživi do tad sa ovakvim rukovodstvom
 
podrazumevalo se da 925 ima bolu kameru od 920 ali mnogo mi se vise svidjaju boje na 925 :D
 
Da li neko ima ikakvu informaciju u vezi ovog telefona i prodaje kod nas?
Ovo je verovatno jedini WP8 telefon koji bih uzeo(eventualno i 820).
 
Nema tema pa kacim ovde, ovo je vec mnogo ozbiljniji model od PV 808

http://www.phonearena.com/news/41-MP-Nokia-EOS-specs-and-pics-leak-again-AT-T-version-named-Elvis_id43703

Nokia-EOS.jpg
 
Pffff kolko lep tel u pm ... :shock:

A cekaj sta je s onom pricom da WP8 i ova kamera ne idu zajedno, to je reseno, sta?
 
bilo bi extra kad bi ovako izgledao fon ali ja mislim da nece :(
ali treba biti optimistican :D
ali ja mislim da bi ovaj fon trebalo da ceka sledeci updejt i da ima quad core, i 1080p sa 5'' (msm nije da wp8 treba quad nego samo da bi prestali ljudi da smaraju u fazonu ovi ostali sa dual ....) i da mu stave slot za mem.card :D
ali videcemo sta ce nokia uraditi :D
 
Ne vidim tu sočivo iz 808PV, već nešto dosta manje. Biće prvo ekskluziva za AT&T :smash:
 
ne mora da znaci da je ovo 41 :D mozda je i 99 :D
salim se ali stvarno sad mislim da nokia malo previse baca telefone :/
msm ja bi sacekao gdr2 update i onda izbaci extra fonsa 5" :D
 
hm, a po čemu to? :)

По томе што ће имати "прави" оперативни систем за разлику од распаднутог симбијана на 808.
 
Nazad
Vrh Dno