Šta je novo?

Nokia Lumia 925

zašto neće da menja slike ako sam postavio na BING za pozadinu zakljucanog ekrana, stalno drži istu sliku
 
Hmmm... pa valjda menja jednom dnevno... Ne znam...
 
ne menja stoji slika od pre dva dana meni radi samo na wifi zato što mi je sluzbeni broj gde nemam net na broju ali kući mi je wifi ali neće da promeni
 
Ne znam... Ne koristim... Promeni ponovo u podešavanjima, pa vidi dali će da izmeni...
 
pokrenuo sam u podešavanjima u govornim komandama da mi skine jezik english united states preuzeo je i na ažuriranju telefona traži da instaliram podršku za dodatne jezike . Kako da obrišem to nudi mi samo instaliraj i ne sada i uvek ostane ponuda za ažuriranje.
 
Poslednja izmena:
Da li postoji kod nas u nekim radnjama lumia 925 sa 32gb. Citao sam da je to samo vodafone verzija i da je zakljucana na tu mrezu. Da li ipak postoji kod nas sa 32gb sim free?
 
Nije zaključana, već je sim free... Na kutiji, gde stoji imei broj ima malp vf, samo one su 32GB... Imalo je u oglasima mobilnog sveta...
 
Da li se zna da li ce 925 dobiti Denim update, i sta konkretno od funkcionalnosti, nadam se da nece biti samo da u extras info pise denim zbog zastarelosti hardvera, kako sam procitao na netu... Ako je tako onda verovatno nista ni od win10 za 925...?
 
Da li se zna da li ce 925 dobiti Denim update, i sta konkretno od funkcionalnosti, nadam se da nece biti samo da u extras info pise denim zbog zastarelosti hardvera, kako sam procitao na netu... Ako je tako onda verovatno nista ni od win10 za 925...?

Od denima samo natpis i naravno 8.1.1 update(live foldera, ie poboljšanja,live tile battery procent, mobil data prečicu...) a denim nema nikakve veze sa win 10, dobija win 10 naravno.
 
Navali narode..

Problem sledeci, devojka ostavila L925 oko 23h sa 92% baterije i otisla na spavanje, u 08h, telefon ugasen, od tad ne daje znake zivota..

Kombinacija : Vol- + Power - NISTA
Vol - + Vol+ + power - NISTA
Svi tasteri stisnuti NISTA

Dok je prikacen na komp i kad drzim taster kao da izgubi konekciju pa vrati, kao kad se restartuje.. S tim sto izostaje ekran i vibracija, mislio sam da je fljusnuo ekran, ali me buni izostanak vibracije..

probacu sad sa LRT, mada mislim da nema posla.. Ima dosta slicnih problema na netu, ali nijedan ovakav, sta kazete???
 
Jesi li pokušao da ostaviš telefon na punjaču jedno 4-5 sati? Ako nisi, probaj.
 
Ostavi ga preko noći, pa probaj ujutru. Mislim da je samo baterija pala ispod napona. Imala je neko curenje baterije.
 
Ostavi ga preko noći, pa probaj ujutru. Mislim da je samo baterija pala ispod napona. Imala je neko curenje baterije.

Ok, stavio sam ga sad pa ci videti sta se desava, posto cu biti budan sigurno jos par sati, on bi morao sam da se upali.. Sto je najgore ne treperi soft key win logo, tad dok je sat vremena bio na punjacu..
 
I... sem par sitnica, šta je pa novo? Još uvek nema smart dial-a(pa moram glupi rap dialer da držim pored standardnog), nema notifikacija (sem sms-om) da je nekom stigla poruka, to su sitnice, mogli su bar to da srede, baš bez veze. (L925)
 
To su zaista minorne stvari a korisnicima sigurno puno znace, mogao je neko da sedne pola sata sati malo da se zabavi i sredi ove dve sitnice.
 
Kako nema notifikacija, ne razumem...?! Obaveštenja za poruke tipa skype, viber, whatsapp, line...?
 
Sto se tice mog problem.. Telefon se punio bez malo 24h... Nista i dalje je mrtav... Ne vibrira ne blinka.. Da li neko zna koliko je maticna za njega, kapiram da je ona riknula, mada ne bi ga tad mozda komp video, a ovde ga vidi kao Screenshot (11).png . .
 
Na osnovu screenshota, znači da je brikovan ili da je matična ploča otišla. Ali odnesi ga u lokalni servis kako bi ga pogledali, možda je samo problem do baterije. Ako je matična ploča... neisplativa je popravka.
 
Poslednja izmena:
Probaj i ovu glupost, obodi na micro usb telefon, punjač u struju, pa na punjaču vadi usb i ponovo spoji... Više puta... Po meni se baterija umrtvila zbog potpunog pražnjenja... Ovo jeste smešno, ali zna da pomogne... Slobodno drži na punjaču... Njegovom, od 1300mAh...
Mislim da je baterija umrtvljena, nema razloga da ga otvaraju... Budi uporan!
Javi ako uspeš... I proveri punjač...
 
Nazad
Vrh Dno