Šta je novo?

Nokia Lumia 925

Haha, sad ce da nastane tema "kako sj*bati Lumiju 925" a da se ne primeti. :D Samo da neko ne prodje ko Iznogud. :p
 
Haha, sad ce da nastane tema "kako sj*bati Lumiju 925" a da se ne primeti. :D Samo da neko ne prodje ko Iznogud. :p

Ne znam kako je Iznogud prosao ali ja sam ti zesca talija sto se reklamacija u garantnom roku tice, evo da uzmemo i laptop kao primer: kupio sam Dell jos davne 2011 godine, posle 2 godine vrisne i u zamenu dobijem Asus, sa novom garancijom, naravno. Posle jedno 2 godine vrisne i on, dobijem u zamenu Toshiba laptop plus 30-tak evra u dinarskoj protivrednosti...sa sve garancijom negde do 2018 :D
 
I meni su moj problem sa mikrofonom rešili kao i Boban69. Kad sam došao u poslovnicu, i video neki drugi telefon u kutiji, mislio sam da je neka greška u pitanju...
Posle kad sam skontao o čemu se radi, kažem liku iz mts-s "stigla Nova Godina pre vremena". :D
 
Isplati se uzeti na ugovor... :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Samo da dodam na sve... Probajte isti telefon ostaviti na punjaču... I onda, stisnite power dugme, dignite zaslon iako ga nema i ne vidite, možda čujete klik, kad se ekran otvori... Telefon radi, ali je display riknuo... Moj prijatelj je imao isti problem, gore opisan...
 
...evo 2 screenshota (cini mi se da se na slikama ne vidi taj zeleni, mrvi piksel, mora da ga jpg kompresija "ubije")

Lol, pa naravno da se na screenshot-u ne vidi mrtav pixel, ss-ovi ne prikazuju iste. ;)
 
Lol, pa naravno da se na screenshot-u ne vidi mrtav pixel, ss-ovi ne prikazuju iste. ;)

E jesam lupio pa ostao ziv...kao da je screenshot bukvalno fotografisanje ekrana! :D Prosto mi verujte na rec da postoji jedan mrtvi piksel koji vise ni je ne primecujem :)
 
Samo da dodam na sve... Probajte isti telefon ostaviti na punjaču... I onda, stisnite power dugme, dignite zaslon iako ga nema i ne vidite, možda čujete klik, kad se ekran otvori... Telefon radi, ali je display riknuo... Moj prijatelj je imao isti problem, gore opisan...


Ma nije to ovaj se ne budi uopšte...
 
Ajde dajte neki pouzdan servis...

....shit has hit the fan...
 
Постоји ли шанса у 2019-ој да се убаци Windows 10? :)
 
Оп, тек сам сада видео одговор, извини.
Хвала на одговору, прочитао сам све, али не бих ја то умео да одрадим. :/
 
Ja sam bas pre koji mesec ubacio Windows 10 i to bas na 925. Nisam siguran koji sam metod koristio, samo znam da bas nije jako komplikovano, ali znam i da sam se porodio dok nisam naisao na tutorial koji radi :)
 
Nazad
Vrh Dno