Šta je novo?

Laptop & pivo - kako neutralisati?

Swiper

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2002
Poruke
4,482
Poena
750
Imam jedan mali laptop, HP mini, koji je bio ceo zaliven pivom. Nekako sam ga osposobio, sve kontakte očistio, osušio u pirinču i sve je proradilo. E sad, caka je u tome što užasno smrdi na pivo :) Da li je moguće nekako ovo neutralisati? Da ga potopim u nešto?:)
 
Poslednja izmena:
Potopi ga u parfem, mirisace. :d
 
Nemoj ga potopljavati ni u sta vise, dobro je da je uopste preziveo. Verovatno se oseca tastatura, posto ona najvise voli da popije. Posto se klin klinom izbija, skini je i ocisti alkoholom, nema potrebe da peres.
 
Tastaturu sam vec zamenio jer je skroz poludela :)
 
Okači jelkicu ili više njih.
 
Operi u vodi pa opet osusi :)
 
Hvala drugari ma divnim idejama
 
Malo kompresovanog vazduha i alkohola, trebalo bi da ukloni.
 
Piti jos piva dok miris prestane da ti smeta !
 
Nemoj da se trudis.
jedini nacin je da ga rasklopis, skines bateriju sa ploce,
svaki deo da operes, ostavish 3 dana da se osuse, sklopis i vozis..
 
Ili da sacekas da se Igoritza trijumfalno vrati na sajt sa nekom ovas metodom, posto si pirinac vec iscrpeo :d
 
Imam jedan mali laptop, HP mini, koji je bio ceo zaliven pivom. Nekako sam ga osposobio, sve kontakte očistio, osušio u pirinču i sve je proradilo. E sad, caka je u tome što užasno smrdi na pivo :) Da li je moguće nekako ovo neutralisati? Da ga potopim u nešto?:)

Misliš, miriši na pivo? Pa tu nema šta da se neutrališe.
 
Da ne bih otvarao novu temu, ubacujem se sa slicnim problemom... Devojka je na samsung laptop prosula casu vode, rade samo neki tasteri, ostali nisu u funkciji... Laptop osim toga normalno radi... E sad njoj se to pre jedno pola godine desilo i sad nakon duzeg koriscenja bezicne taststure je odlucila da popravi ovu... Da li je to moguce, gde je to moguce uraditi, i da li neko zna servis koji to moze relativno brzo i povoljno da uradi, a da je u Novom Sadu? Moze inbox. Samsung r540 je u pitanju, 15.6" je ekran cini mi se
 
Ako imas mogucnosti da kupujes preko ebaya naruci je i sam je zameni, to bar nije tesko, dva tri srafa skines, otkacis flat kabl i to je to, 5 minuta posla.

Evo, gledam, vec za 25 dolar mozes da nadjes.
 
Onda cu tako i da uradim, bas cu poruciti ovih dana pa da se resi konano taj problem :) hvala! :)
 
Imam jedan mali laptop, HP mini, koji je bio ceo zaliven pivom. Nekako sam ga osposobio, sve kontakte očistio, osušio u pirinču i sve jproradilo. E sad, caka je u tome što užasno smrdi na pivo :) Da li je moguće nekako ovo neutralisati? Da ga potopim u nešto?:)
Ne mogu da pomognem, ali samo sam hteo da ti napišem da si mi ulepsao dan sa ovom temom. Znam da tebi nije do smejanja, ali ja sam se pokušao od smeha zbog zanimljivih komentara :D.
 
Da ne bih otvarao novu temu, ubacujem se sa slicnim problemom... Devojka je na samsung laptop prosula casu vode, rade samo neki tasteri, ostali nisu u funkciji... Laptop osim toga normalno radi... E sad njoj se to pre jedno pola godine desilo i sad nakon duzeg koriscenja bezicne taststure je odlucila da popravi ovu... Da li je to moguce, gde je to moguce uraditi, i da li neko zna servis koji to moze relativno brzo i povoljno da uradi, a da je u Novom Sadu? Moze inbox. Samsung r540 je u pitanju, 15.6" je ekran cini mi se

Imao sam nedavno sličnu situaciju, ja sam naručio novu tastaturu sa dhgate-a i ispalo je 3 puta jeftinije nego kod naših servisera.
 
Nazad
Vrh Dno