Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Jel ima neko preporuku za čarape srednje duboke (nisu nazuvice, ali nisu ni duboke, nešto između)?
SD ili kod nas, sam oda nisu dva para hiljadu dinara [emoji14]
Kupiš lepo čarape u Srbiji što prave u Arilju, em jeftinije em su 98% pamuk. Od ovih sa 65% pamuka i 35% najlona ima da ti svaki dan kuvaju noge.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Klasične čarape, nazuvice, kratke, srednje i duboke. Imaš ih u Beogradu maltene gde hoćeš, Piroćanac, Amibo, Mimura, Bogutovo, mislim da i Velebit ima čarape.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Gde ih ti nalaziš?
Iskreno, prvi put čujem za te marke. Znam za Gerbi i one su stvarno odlične, ali po prodavnicama obično nema velikog izbora, a i to što ima brzo nestane jer sam 43 broj koji se najviše i prodaje. Nisu jeftine, ali kvalitetne jesu.
 
Imas u Tempo VV Gerbi carapa, barem 20 komada belih (isti model, a plus boje, plus velicine, plus modeli).
Ja se nerviram sto one jeftinije "Gerbi" (mislim da su one, brendirane u Delhaize) idu samo bele+crne/sive u paru... sta ce mi crne nazuvice toliko, i sta ce mi uopste :D
 
Imas u Tempo VV Gerbi carapa, barem 20 komada belih (isti model, a plus boje, plus velicine, plus modeli).
Ja se nerviram sto one jeftinije "Gerbi" (mislim da su one, brendirane u Delhaize) idu samo bele+crne/sive u paru... sta ce mi crne nazuvice toliko, i sta ce mi uopste :D
Odavno nisam išao tamo, idem u onaj kod Ade, a tamo nema toliko. Meni trebaju one srednje duboke.

Uzimao sam te "jeftine" što pominješ. Meni crne/teget više i trebaju zbog crnih mrežastih patika jer se belo baš vidi kroz njih, a najviše za trening jer skidam patike kad radim mrtvo dizanje (radim samo u čarapama) pa se manje vidi gubitak boje posle X pranja.
 
Javi sta te zanima konkretno, da pogledam da li ima, kad idem, mada ce to biti tek sledece nedelje.
 
Jel se plaća poštarina sa SD i koliko obično ide?
 
Nadjite nezvanicne distributere na KP, dajte im 20% provizije i ne razmisljate ni o porezu, carini, postarini i ostalim mogucim i nemogucim troskovima.

Lakse, brze i jeftinije u svakom slucaju. Potrosio sam tako vec preko 1500e i uvek je bilo bolje preko njih.
 
Brže sigurno nije, a da li je jeftinije zavisi koliko kupuješ tj između 30 i 50 evra više se isplati direktno naručiti sa sajta.
 
Poslednja izmena:
Brze je uvek kad se porucuje direktno, ali me je i posrednik iznenadio poslednji put, jer je za 11 dana isporucio robu [emoji16]

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Kod mene je ispoštovao rok od 20 dana. Isplati se preko posrednika kad je postarina na SD veća od 13,99€.

Ako se jos prebaci na funte, na SD može da se uštedi 3-4 € jer je kurs na SD: GBP = 1,2€, a zvanično je 1,13.
 
Na KP se isplati samo za glomazne stvari i/ili skuplje od 50€ komad.

Uzimaju više od 20%, samo na kursu uzmu prilično.
 
Ako se jos prebaci na funte, na SD može da se uštedi 3-4 € jer je kurs na SD: GBP = 1,2€, a zvanično je 1,13.
Jedno pitanje: Ja kad placam direktno placam karticom MC , koja inace sve preracunava u EUR. Da li i MC koristi taj odnos 1,13 u odnosu na GBP
 
Ne znam sta da vam kazem, preko lika od kojeg sam ja uzimao vec 5+ godina kad god sam racunao uvek, ali uvek mi je bilo jeftinije bar 13-14e, a za pakete preko 50e minimum 20e.

Slobodno sad uzmite u racunajte i bice manje.
 
I meni je bolja varijanta preko posrednika, jer uglavnom mi izadje korpa preko 50€, a onda su troskovi carine i spedicije bas veliki.

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
I ispod toga je manje novca, i to ne malo. Lagano za razliku se uzmu dobre pantalone ili duks.
 
Normalni brojevi. Ja inace nosim L, 175cm/75kg i uzeo sam taj prsluk L

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Da li je neko uzimao helanke i termalni veš (gornji i donji deo)?
Interesuju me iskustva, koji su dobri.

I kako pogoditi veličinu tankim duksevima, tzv majicama dugih rukava?
 
Da li je neko uzimao helanke i termalni veš (gornji i donji deo)?
Interesuju me iskustva, koji su dobri.

I kako pogoditi veličinu tankim duksevima, tzv majicama dugih rukava?
Jesam ja, nosim ga vec par godina, odlicno, ali odlicno mi se pokazao. Marka je Campri, uzeo sam ga na nekom ludackom snizenju gornji deo 2.5e a donji 1.75e. Uzeo sam 10 pari, zimu ne osecam vec par godina.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jesam ja, nosim ga vec par godina, odlicno, ali odlicno mi se pokazao. Marka je Campri, uzeo sam ga na nekom ludackom snizenju gornji deo 2.5e a donji 1.75e. Uzeo sam 10 pari, zimu ne osecam vec par godina.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Kako si pogodio veličinu?
Koju si ti uzeo, a koji su tvoji "gabariti" :)
 
Jesam ja, nosim ga vec par godina, odlicno, ali odlicno mi se pokazao. Marka je Campri, uzeo sam ga na nekom ludackom snizenju gornji deo 2.5e a donji 1.75e. Uzeo sam 10 pari, zimu ne osecam vec par godina.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
I ja sam klincu uzeo Campri i bio je bas zadovoljan.

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno