Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Ljudi, ne znam sto narucujete sa Sdirecta, kakve polo majice, pa to sd imas i ovde za iste pare, a ovo sto je pricao onaj momak da mu robu primio neki levi lik a on ostao i bez robe i bez para. To je postalo lopovska firma, salju pocepane artikle, cene katastrofa podigli, sve sto je jetinije platis kroz postarinu. Mislim da su propali otkad je Britanija napustila EU, ne verujem da ce to vise ikada biti ona firma.
 
narucio sam neku robu 24.8 i jos nije stigla ,kontaktirao sam ih preko fb stranice i oni se kao izvinjavaju, preko naseg dhl sam saznao da taj paket sa tim tovarnim br koji oni daju nikad nije ni usao u nasu zemlju.sada sam u fazi prepucavanja sa nekom kathy koja je zaduzena za rad sa strankama.gledajuci njihovu fb stranicu i njihov rejting to je postala firma za izbegavanje
 
Ima li neko neku informaciju hoće li ove godine biti free shipping za Božić?
 
Pa verovatno nece biti putničkog saobraćaja, ali to ne bi trebalo da utiče na DHL koji ima svoje avione.
 
Ljudi, ne znam sto narucujete sa Sdirecta, kakve polo majice, pa to sd imas i ovde za iste pare, a ovo sto je pricao onaj momak da mu robu primio neki levi lik a on ostao i bez robe i bez para. To je postalo lopovska firma, salju pocepane artikle, cene katastrofa podigli, sve sto je jetinije platis kroz postarinu. Mislim da su propali otkad je Britanija napustila EU, ne verujem da ce to vise ikada biti ona firma.

Imaju solidne artikle i često na popustima, nemaju high end proizvode, ali često mogu naci nesto od NIKE garderobe što je odličan deal.

Firma je ista kao i uvek, i daleko od toga da je "propala" upitno je kako zaista funkcioniše to kad ljudi iz Srbije porucuju, a prodavnice su ovde uvek pune kupaca.
 
Ljudi, ne znam sto narucujete sa Sdirecta, kakve polo majice, pa to sd imas i ovde za iste pare, a ovo sto je pricao onaj momak da mu robu primio neki levi lik a on ostao i bez robe i bez para. To je postalo lopovska firma, salju pocepane artikle, cene katastrofa podigli, sve sto je jetinije platis kroz postarinu. Mislim da su propali otkad je Britanija napustila EU, ne verujem da ce to vise ikada biti ona firma.
Možda online ali kod Iraca su radnje opet pune robe, cene dobre, kao i kvalitet.
 
Da li i dalje sve funkcioniše kao pre, DHL do 50€ bez carine?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li se standardno ceka na paket 4-5 dana, ili je sada nešto duže?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel zna neko kakva je diskusija sada za narucivanje sa SD u EU posle brexita?
 
Jel zna neko kakva je diskusija sada za narucivanje sa SD u EU posle brexita?
Мој пакет враћен.

DPD им ради испоруку сада а они су одлучили да обуставе испоруку ка Шенгену док не виде како ће све функционисати

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Koja je prica sa Sportsdirectom sada, da li i dalje posiljke do 50e samo stizu na adresu bez carine (ranije sam tako narucivao)?
50e bez shippinga je bilo ranije...
 
Porucio prosli ponedeljak,danas stiglo.
48€+19€ postarina, bez dodatnih troskova.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Thanx, da uzmem neke stvari dok se ne prdomisle u vezi slanja :)
 
Imali možda neko iz BiH na forumu. Naručio bi nešto sa SportDirect-a (karrimor čizme) vrijednost oko 250 KM sa šipingom. Pa da li je neko poručivao iz BiH poslednjih dana i kakva su iskustva sa SD i BiH..Čitam ove komentare pa me to zbunjuje, neznam smijem li poručiti...Hvala.
 
Imali možda neko iz BiH na forumu. Naručio bi nešto sa SportDirect-a (karrimor čizme) vrijednost oko 250 KM sa šipingom. Pa da li je neko poručivao iz BiH poslednjih dana i kakva su iskustva sa SD i BiH..Čitam ove komentare pa me to zbunjuje, neznam smijem li poručiti...Hvala.
Sto ne bi smio? Carine nema do 300 KM, dolazi DHL-om, sve je OK s te strane :)

@kalehrl
https://help.sportsdirect.com/support/solutions/articles/76000021947-worldwide-delivery-costs
Ovdje jos uvijek stoji cijena dostave za BiH, moze biti i da ne dostavljaju, nisam gledao obzirom da od jula nisam narucivao ali valjda ide jos roba.. prihvatam da mozda i nisam upravu, ali neka covjek pokusa naruciti, ne kosta ga nista :D

Poslano sa mog RMX2001 koristeći Tapatalk
 
Мој пакет враћен.

DPD им ради испоруку сада а они су одлучили да обуставе испоруку ка Шенгену док не виде како ће све функционисати

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Ima li neki update po ovom pitanju narucio bi za Nemacku

Na njihovom sajtu i dalje stoji
"For customers based outside the UK but in the EU: the prices for goods on the Website include all applicable taxes."
 
Ima li neki update po ovom pitanju narucio bi za Nemacku

Na njihovom sajtu i dalje stoji
"For customers based outside the UK but in the EU: the prices for goods on the Website include all applicable taxes."
Има. Враћен новац јер се и пакет вратио па сам опет поручио. Сада је пакет напустио острво, чамио мало у Холандији али даље није могао - враћен опет.
 

Prilozi

  • IMG_20210209_155124.jpg
    IMG_20210209_155124.jpg
    63.4 KB · Pregleda: 18
Има. Враћен новац јер се и пакет вратио па сам опет поручио. Сада је пакет напустио острво, чамио мало у Холандији али даље није могао - враћен опет.
Pa katastrofa... Ja kontaktirao support kazu da nemaju pojma da se raspitam u svojoj zemlji (ukratko prevedeno)
 
Salju li za Srbiju u poslednje vreme i kako ide? smooth ili ima nekih zackoljica? ne pamtim kada sam zadnji put porucio sa SD bice jedno 5 godina
 
Jos jedno veliko razocarenje od strane SD! porucen paket je stigao u rekordnom roku,sto je za pohvalu,ali velicine su uzas! Narucio sam
https://rs.sportsdirect.com/pierre-cardin-washed-chino-shorts-mens-478451#colcode=47845122 velicina XL (velicina je od 92-97cm struk) moj struk je 96cm. Kad je stiglo, ne da je velcina ogromna ,nego uXL mogu dva moja tela da stanu! Znaci sramota sta pisu na sajtu a sta je zapravo. Isti model sam kupio pre5 godina velicina S, u koju sad ne mogu da udjem,pa shodno tome sam i uzeo XL. u prevodu znaci: uzmite manji broj nego sto je na sajtu!

P.S: da li neko zeli da kupi cena je 1000 dinara! "Washed Chino Shorts Mens Navy" ! hvala
 
Nazad
Vrh Dno