Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Da li je neko imao skorasnje iskustvo sa Karrimor obucm? Umesto pravih velicina poput 11/45, 12/46, 13/47 poceli su da ih na sajtu prilikom narucivanja oznacavaju sa 10/45, 11/46, 12/47... Cini mi se d aje to pocelo negde od letos ili sam bar ja poceo da primecujem u to vreme. Ako je neko probao ili kupio nesto od KArrimior pa da nam javi ovde koji je stari/novi broj i da li ima na kutiji tabela sa novim brojevima. Hvala.
Jel si pogledao u lokalnim radnjama (SportVision i slični) njihovu obuću, šta piše na njima?
 
Na sajtu SV ima 4-5 modela i nijedan od njih nema u ponudi na SD. Otici cu oviha dana kad stignem mada ne znam da li je za poredjenje.
 
Sad vidim da sam pogresio u gornjem postu posto sam pisao napamet a i pogubio sam konce sta je sta. Ovo dole su nove kombinacije velicina i evropske su za broj vece nego pre. Dilema je koje mere su iste kao prethodne odnosno koje naruciti. Planiram da uzmem neke od zimskih plitkih kad bude besplatno slanje pa da se raspitam na vreme.

10 (45)
11 (46)
12 (47)
13 (48.5)
 
Bolje ti je da probas bilo koji model u SV, jel ja na primer nosim Adidas 8,5UK (42 2/3), a Reebok i Skechers 42, pa mislim da ces naci koji je tvoj Karimor broj. Nisam siguran da li je Karimor ili neki slican brend sam probao i br 42 mi je bio prevelik, pa sam probao 41 i bile su ok.
 
Vec sam kupovao nekoliko Karrimor modela i uvek istu velicinu. Sad me buni ova nova tabela sa EU velicinama za broj vecim u odnosu na UK.

Sto se tice probanja u SV, otici cu kad stignem ali kako rekoh ta 3-4 modela koje imaju na sajtu nema na SD tako da ne verujem da cu da budem siguran ni posle toga.
 
Bolje ti je da probas bilo koji model u SV, jel ja na primer nosim Adidas 8,5UK (42 2/3), a Reebok i Skechers 42, pa mislim da ces naci koji je tvoj Karimor broj. Nisam siguran da li je Karimor ili neki slican brend sam probao i br 42 mi je bio prevelik, pa sam probao 41 i bile su ok.
Isti broj nosimo (za sva 3 brenda).
Nike si 43, Converse 42 ;)
 
Ja već mesecima (više od pola godine) ne naručujem ništa sa SD-a. Niko da spomene da je ta prodavnica postala katastrofa i da uopšte ne liči na onaj stari Sd od pre nekoliko godina. Razlozi su sledeći:
- nema više 90% i 80% off popusta
- Netačne informacije o brojevima obuće. Nekad se znalo UK 9 43 27.5 cm, UK 10 44 28.5 cm, a sada nekad bude ovako a nekad onako a broj EU koji piše na sajtu uopšte se ne podudara sa EU brojem na patici. Deb...ili jednostavno ne znaju ili neće da prepišu EU broj sa jezika patike ili ambalaže na sajt već prodaju netačne informacije a reklamacije ne uvažavaju već se samo rukovode time "Vi ste naručili taj UK broj i taj ste i dobili"
- cena poštarine je znatno povećana. Ovo se posebno odnosi na male artikle, tako da je neisplativo naručivati ih.
- Asortiman je sve lošiji, došlo je do toga da je jeftinije kupiti u SVisionu ili Djaku a uz to mozes i da probas
- Nema više onih dobrih brendova, evo samo nekih od njih: Guess naočare pre su bile redovno za 14.4 eur, prevarih se i kupih samo jedne tada, više ih nikad nije bilo a bilo ih je redovno svake godine bar 2 puta. Artikli koje ja često kupujem i godinama su imali istu cenu, sada je cena povećana za minimum 20-25%.
Nema više Hummel, Lee Cooper dobrih cipela, Gelert dubokih modela za 24 eur, Diadora, Kappa, da ne nabrajam dalje....A mnoge artikle više i ne šalju, kacige za skijanje, kofere, fokusere za boks....a to su pre slali bez problema. Počeli su da valjaju i tursku robu, to su vam marke Hawk, Criminal i tome slično.
Mnogi iz Subotice koji su pre naručivali robu su prestali jer je potražnja opala.
Jednom rečju, propali su totalno a čitao sam i temu o tome da im je promet dosta opao.
 
Poslednja izmena:
Pa moralo je doci do zasicenja.. Ima drugih radnji

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ja sam pre neki dan otkrio da ne šalju kabastije stvari. Samo je ta granica za kabasto glupo postavljena. Npr. vreća za spavanje je manjih dimenzija i lakša od jednog para patika, a nju neće da šalju.

Slažem se da je SD, bar za moje kriterijume propao. Poštarina je preskupa, a i izbor robe je sve lošiji i sve je skuplje. To se najbolje vidi po stvarima koje sam kupovao, a i dalje su u ponudi.

Poslednji put sam naručio za prošlu NG, kad je bilo besplatno slanje, a i tad sam jedva napunio korpu za 50e.
 
Dobra stvar je da nam dolazi decathlon konačno, pa se nadam da sve te egzibicije neće biti potrebne

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nadam se bar da ce Decathlon da razbije ovu monopolsku monotoniju kada je sportska oprema u pitanju. Nisam skoro pratio SD temu i da je ovako opao kvalitet u vezi narucivanja i slanja.
 
Poslednja izmena:
Jel salje decatlon? Po tim uslovima kao sd?

Cudo mi da za decatlon ne nadju kombinaciju ovi blizu bugarske granice jer ima decatlon u Sofiju...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel salje decatlon? Po tim uslovima kao sd?

Cudo mi da za decatlon ne nadju kombinaciju ovi blizu bugarske granice jer ima decatlon u Sofiju...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Upravo kolega napisa otvaraju radnju u nasoj zemlji nema potrebe za narucivanjem kao sa SD-a.
Bice na Karaburmi.
 
Pogledaj cene na sajtu [emoji3]
Ništa specijalno, ali je dobrodošla svaka konkurencija.
 
Poslednja izmena:
Ne radi. :D
Malopre je radio, ali nije bilo ničega u kategoriji u koju sam ušao, pa sam pretpostavio da su i ostale još uvek prazne.
 
Da, testiraju sajt jos uvek.

Decathlon ima iste cene svuda. Onaj fazon odstampane cene na etiketi u vise valuta, kao u C&A npr.
 
sd u samoj radnji ima svasta, i puno toga je na akcijama, ali treba doci do radnje...narucivanjem sa sd se nisam bavio...

decathlon je ok, ali kako sta...ove zimske/jesenje cipele su za moj ukus preteske/tvrde i nisam uspeo da pronadjem nijedne koje nisu teske ko tuč...

patike ce biti konkurentne cenom na nasem trzistu, a neke i nisu lose, kalenji recimo...

majice su odlicne i vrlo su modernog dizajna...kipsta ves je dobar...duksevi svih vrsta su takodje ok...ali sve mora da se proba, brojevi su uzas...neke xl dukseve sam dao zeni a ja sam morao da uzmem xxl...brojevi nisu bas po jus-u...
 
Poslednja izmena:
Brojevi su im strava i uzas. Kad sam narucivao jaknu preko ''Madjara", ja trazio XL, rekose mi da uzmem XXL i to je bilo bas bas knap, knap koji vuce na mali broj. Sa druge strane, nevezano za Decathlon, ''americki'' XL mi je veliki. Bez probanja, bas je zeznuto pogoditi broj za odecu ili obucu.
 
Ima ovo
https://www.bjornborg.com/en/
Ali ova sa SD verovatno samo koristi slicno ime kao originalni brend da privuce kupce, a kvalitet ko zna kakav je.
 
Bas sam gledao ponudu kineskog dekatlona,pa ono nema veze s vezom,factcool ima bolju i jeftiniju ponudu,ovo se i na slikama vidi da je kineski krs.
Eto unutrasju gumu im za sad vise ne rade na Tajvanu,sad se stancaju u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Pa ovaj francuski sto sa kineskom robom i evropskim cenama a sve to pakuju afrikanci.:D
 
Koji su se doselili iz Australije :)


Tema je SporsDirect :) otvorite temu dekatlon :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas sam gledao ponudu kineskog dekatlona,pa ono nema veze s vezom,factcool ima bolju i jeftiniju ponudu,ovo se i na slikama vidi da je kineski krs.
Eto unutrasju gumu im za sad vise ne rade na Tajvanu,sad se stancaju u Srbiji.
OK su te unutrašnje gume, evo kod mene već par sezona bez greške.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Setih se da im je sutra Božić, pa rekoh da vidim ima li slanje za dž.

Zanimljivo, probam preko kompa da odem na sajt i dobijem poruku: Hello, this site is currently not available. Probam sa telefona, sajt radi. Telefon mi je na 4G netu, zakačim se na moj SBB WiFi, opet ne radi.

Za sad nema ništa za dž.
 
Kupon bi trebali da puste večeras oko 8 (bar je tako bilo do sada). Kod mene sajt radi normalno, verovatno je do sbb
 
Nazad
Vrh Dno