Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Kakve su velicine za Pierre Cardin muske dukseve/dzempere? Da li porucivati realne velicine ili broj manje?
 
Kakve su velicine za Pierre Cardin muske dukseve/dzempere? Da li porucivati realne velicine ili broj manje?

ja do sada uvek realne i uvek mi je ok. sa PC nisam imao nikakve probleme i to mi je glavni brend sa SD
 
Da li je isti kvalitet Nike,Addidas itd. poručen preko ovih sajtova iz Britanije i kupljenih u domaćim prodavnicama?
 
Da li je isti kvalitet Nike,Addidas itd. poručen preko ovih sajtova iz Britanije i kupljenih u domaćim prodavnicama?

Zadnji put kada sam išao u Adidasov outlet u tržnom centru kod VMA, a koji inače drži Sport Vision,video sam u nekim kabinama za presvlačenje koje se ne koriste i kroz poluotvorena vrata nekih prostorija gomile kutija sa robom koje su bile izlepljene trakama sa Sport Direct natpisom i logom. Mnoge stvari kod SD su modeli iz prethodnih sezona koje oni otkupljuju po smešnim cenama i prodaju na svom sajtu ili valjaju naveliko dalje.
 
Sportsdirect je vlasnik brendova poput Lonsdalea i Slazengera koji se prodaju i u sportvisionu. Verovatno otuda te kutije.
 
A identične šolje od pola litra samo je logo/natpis promenjen?

Ma imaju veze sa njima sigurno.
 
Ima dosta dobrih stvari trenutno na Mandmdirect-u....poručio sam nekoliko dukseva (Puma, Hummels, Umbro itd). Zato sam i pitao za kvalitet jer ovde te proizvode prodaju 2x do 3x skuplje u radnjama. A zašto bih toliko plaćao kada mogu da naberem popuste i poručim stvari. Po mom proračunu sam uštedeo 30 evra, što nije malo :).
 
Poslednja izmena:
Pošto je tema stvarno obimna izvinjavam se ako je situacija već bila komentarisana. Naime sportsdirect je odlučio da podeli moju narudžbinu jer jedan item nije bio available odmah i poslali su item od 10 eura uz naravno standardnu poštarinu od 13. Saopšteno im je da nas to ne interesuje ali su oni ipak poslali, i saopštili da cancelation nije moguć. Sada im je poslat mail koji ih obaveštava da to nećemo podići jer smo mi pristali na prikazanu cenu za sve poručene iteme i da bi ovako to bilo skuplje 20+%.

Da li je neko imao ovakvu situaciju i koji su mogući dalji koraci?
 
hm, misliš da će poslati bez dodatnog plaćanja poštarine? Sad sam proverio, nije tako, poslali su novi receipt sa smanjenom cifrom za item i punom postarinom.
 
Poslednja izmena:
Najgore je kad ti ne posalju 2 od 5 stvari npr a platis istu ili minorno manju postarinu
 
Na to sam se ja žalio jednom, ali ništa, ne sećam se dal sam čačkao PayPal.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Nisam siguran jel ima adekvatnija tema
Proradio sajt ali još u fazi sređivanja
https://www.decathlon.rs/

Tapatalk pro using S10e
 
Ne bih se složio da je najgora kineska roba. Kvalitetom su slični McKinley-u koji prodaje Intersport, tj. McKinley je kvalitetniji onoliko koliko je skuplji. Uostalom na svu robu su davali 2 godine garancije, bar u radnjama gde sam bio.

Tapatalk pro using S10e
 
hm, misliš da će poslati bez dodatnog plaćanja poštarine? Sad sam proverio, nije tako, poslali su novi receipt sa smanjenom cifrom za item i punom postarinom.

Cisto informativno, poslali su jedan item sa punom postarinom. To me nikako nije zanimalo te nisam preuzeo posiljku. Kartica je zaduzena ali posto je item vracen ocekujem da vrate pare. Ukoliko se to ne bude desilo trazicu oslobadjanje para u banci na kraju meseca.
 
S obzirom na to da je ovo način poslovanja SD-a, da li ima mesta za napomenu pri porudžbini (ne sećam se, davno bial kupovina), pa da se tu navede da ako nema nekog proizvoda ne šalju uopšte ili da smanje cenu isporuke?
 
S obzirom na to da je ovo način poslovanja SD-a, da li ima mesta za napomenu pri porudžbini (ne sećam se, davno bial kupovina), pa da se tu navede da ako nema nekog proizvoda ne šalju uopšte ili da smanje cenu isporuke?
Ma jok. Nema nikakvuh dogovora i usluga. Mogu da ti posalju par carapa i naplate full postarinu, a glavna roba... Sve ide sistemski i cao.

Sent from my Lenovo L78011 using Tapatalk
 
Kad će oni dani kada im je poštarina besplatna? Prošle godine je ta akcija bila oko Nove godine.
 
Katolički Božic (25.12) i Nova godina. Za crni (sledeći) petak obično daju dodatnih 20%
 
Da, valjalo bi prošetati do njih u petak, možda se ubode nešto fino.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Da li je neko imao skorasnje iskustvo sa Karrimor obucm? Umesto pravih velicina poput 11/45, 12/46, 13/47 poceli su da ih na sajtu prilikom narucivanja oznacavaju sa 10/45, 11/46, 12/47... Cini mi se d aje to pocelo negde od letos ili sam bar ja poceo da primecujem u to vreme. Ako je neko probao ili kupio nesto od KArrimior pa da nam javi ovde koji je stari/novi broj i da li ima na kutiji tabela sa novim brojevima. Hvala.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno