Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

D,la, ne treba zaboraviti sastav, ovo je 65% poliester tako da sto se skupljanja tice nece to biti nista. L ce, valjda, biti top.
 
Неће што се се тиче скупљања, надам се да ће ти одговарати. Јави утиске кад стигне.
 
Nesto ne mogu da se setim, da li bese imaju neku akciju za njihov uskrs? Tipa besplatna dostava
 
Da li neko zna nesto preciznije u vezi Bregzita a povodom izlaska Britanije iz EU? Cuo sam u vestima da uskoro treba da krene naplata carine na robu iz Velike Britanije ka zemljama EU tako da vise izgleda necemo moci da kupujemo preko Subotice za 20%.
 
Vidiš da ni sami Britanci ne znaju šta će tačno biti...
Mislim da to može biti i dobro, jer bi trebali da odbijaju njihov VAT, što trenutno ne rade.
 
Jel neko primetio da su menjali brojeve i velicinu gazista. Godinama kupujem i uglavnom je bilo i uvek npr UK 9 je 27.5 cm a UK 10 je 28.5 cm.
Sada su menjali i UK 10 je 29 cm sto odgovara skoro broju 45 a ne broju 44. Slao sam im reklamacije, ne odgovaraju.
 

Prilozi

  • 58667522_389685941616297_6165266695452622848_n.jpg
    58667522_389685941616297_6165266695452622848_n.jpg
    85.9 KB · Pregleda: 274
  • IMAG1084.jpg
    IMAG1084.jpg
    1,012.2 KB · Pregleda: 249
Pozdrav, verovatno je vec bilo pitanje ali nisam uspeo da pronadjem odgovor, da li neko ima iskustva sa placanjem u dolarima preko payoneer-a (mastercard) i do koje sume je bezbedno narucivati u ovoj valuti da bi zaobisli carinu? Hvala!
 
Jel zna neko gde ima da se kupe pantalone sa dzepovima, a da nisu 5-6.000din?
Ovako nesto:
6ae72744bd6a20946ce0141f25cb3732.jpg
 
Ja sam par puta uzeo u urbanshop-u i u armyshoponline. Samo mislim da je bila malo jača cena. Proveri, ja sam uzeo pre par godina možda se nešto promenilo.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Takođe bih zamolio za pomoć što se tiče veličine i određenih brendova. Naime hteo bih da uzmem neke polo majice Lonsdale, kao i jednu običnu Lee Cooper. Sa SportsDirect-a sam prošle godine uzeo jedan Lonsdale dukser veličine L i on mi je posle pranja, kada se malo skupio knap, odnosno taman mi je ali ne bi valjalo da je za nijansu manji. Moj problem je što sam malo nesrazmerne građe, visok sam 170 cm ali treniram pa imam prilično široka leđa, ramena i veći od prosečnog obim ruke. Moja dilema za pomenute majice što se tiče veličine je L ili XL, da li grešim? Možda mi neko ko je naručivao može pomoći oko veličine koja bi mi najviše odgovarala?

Unapred hvala na odgovorima!
 
Ja sam prošle godine uzeo neku Lonsdale majicu u L veličini. Velika je kao da je XXL. Ja sam 185 i nekih 90kg a majica mi je kao džak.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Ja sam par puta uzeo u urbanshop-u i u armyshoponline. Samo mislim da je bila malo jača cena. Proveri, ja sam uzeo pre par godina možda se nešto promenilo.

Sent from my landline using Tapatalk
Kad sam potrazio na guglu te radnje su mi prve izasle. Cene od 5-10 hiljada dinara. Ja bih hteo da uzmem dva para i ako uzimam kod njih treba mi poveca suma novca koju nemam. A i da imam nisam od onih koji uzimaju firmirano.
Mislio sam ako je neko uzimao po onim buticima da preporuci jer je tesko ici po Bg-u i ulaziti u svaki butik.

Jel ti bar traju te skuplje sto si uzeo? Nisu se pocepale, izbledele itd?
 
DIG su oko 5500din ali su jako kvalitetne i dobre, i kroj je dobar. Rekli su mi da crna boja bledi, (jer kao i sve crno što bledi, osim sintetike) ali nakon dosta pranja. Ja ih imam i nisam primetio da su nešto izbledele ali i peru se sa perwol black. Imam ih čini mi se 2god. Jeste skuplje od onoga što tražiš, ali mislim da vrede taj novac, barem u odnosu na one Horus(ili kako se vec piše).
 
Poslednja izmena:
Da potvrdim samo što se DIG pantalona tiče da je kvalitet extra, oko 4 godine ih imam i kao nove su. Malo su deblje pa nisu baš za toplo vreme ali sam za to pazario neke Turske tanke za 2-3k i posle godinu dana izgledaju kao da su starije od mene

Sent from my MI MIX 3
 
DIG su uske u kolenima, plus nisu za leto, jer se kuvas u njima, verovatno zbog vetro nepropustivosti. Kome su dig skupe, moze da pogleda enter pantalone, negde sam davno procitao da oni siju za dig, s tim sto rade neke prepravke.
 
Drustvo ja se apsolutno slazem da su te skuplje kvalitetnije samo mi se ne daje bas toliki novac za pantalone. Uvek bih pre uzeo dva jeftinija nego jedan skuplji komad garderobe. Jedino gde ne bih zalio pare su starke. [emoji7]
Siguran sam da ima negde za 2.5-3000din samo treba naci. Mozda na NBG buvljak samo nemam kad da odem.
Koliko vidim ni na SD nema.
 
Ja sam prošle godine uzeo neku Lonsdale majicu u L veličini. Velika je kao da je XXL. Ja sam 185 i nekih 90kg a majica mi je kao džak.

Sent from my landline using Tapatalk
Hvala ti puno na informaciji, mada opet meni je njihov duks sa kapuljačom L veličine taman.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Da li je neko uspeo da naruci Asics patike sa SD? Bilo koje da uzmem, na cekautu mi pise da taj proizvod nije moguce dostaviti u izabranu zemlju tj. u Srbiju. Bilo koje druge patike prolaze bez problema.
 
Probaj preko posrednika, jos ces jeftinije proci nego sam da uzimas.
 
Kad sam potrazio na guglu te radnje su mi prve izasle. Cene od 5-10 hiljada dinara. Ja bih hteo da uzmem dva para i ako uzimam kod njih treba mi poveca suma novca koju nemam. A i da imam nisam od onih koji uzimaju firmirano.
Mislio sam ako je neko uzimao po onim buticima da preporuci jer je tesko ici po Bg-u i ulaziti u svaki butik.

Jel ti bar traju te skuplje sto si uzeo? Nisu se pocepale, izbledele itd?
Pogledaj šta ima Pull&bear ili Bershka. Uzimao sam kod njih model slican ovima i nosene su maltene svakog dana, izbledele nisu a ni pukle nigde. 2 godine ih imam a cena im je bila na snizenju nekih 2k. Samo sto oni nemaju online pa potrazi isto neke posrednike ako nisi iz BG.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
E hvala na predlogu. Vidis nisam se setio da pogledam tamo.. jedino sto je kod njih sve 'super skinny' pa na sta ce to da lici. [emoji3] A i nisam ljubitelj takve garderobe. [emoji846]
 
Review majica koje sam kupio:

1. Firetrap "Smoke Lady" (M) los kvalitet, tanka i providna, rastegljiva. Otvor za vrat je velik i takodje rastegljiv. Stampa je dobra ali majica jednostavno ima najgori kvalitet izrade. Majica je malo duza.

2. Karrimor (M) na prvi pogled super, a i na drugi. :D Kvalitetna majica, na njoj tri etikete o "100% organic cotton-u" koji koriste pa me bas zanima kako ce se pokazati u odnosu na obican pamuk ako tako mogu da se izrazim.

3. Official "American Gods" (M) najobicnija gildan ring spun majica (znaci okej je sto se tice kvaliteta). Nisam gledao American Gods nego mi se svidela stampa. Mogao bih posle da odgledam. :)
Ova majica je kvalitetnija od firetrap.

4. & 5. Pierre Cardin (M) iskreno, ocekivao sam 2XL velicinu ali su dimenzije zapravo dobre. Mozda za koji cm vece od drugih. Sto se tice kvaliteta, odlicne su, manje vise isti nacin izrade.

6. Official "Iggy Pop" (M) jos jedna Official majica. [emoji16] Nemam blage veze ko je Iggy Pop vec mi se i na njoj svidela stampa. Razlike u odnosu na prethodnu Official majicu je ta sto ova nije gildan (nema nikakvu oznaku) i otvor za vrat mi se manje svidja (tanak i malo veci). I cini mi se da je malo tamnija crna od gildana.

Sve u svemu zadovoljan sam, pierre cardin je najbolji za sad. Em su 4.80e em su najbolje od ovih. Majice su tek stigle pa ako bude nekih promena posle pranja i sl napisacu u ovoj temi. Firetrap je bas los i preporucujem da ga zaobilazite.

Dimenzije: (sirina x duzina)
1. 50x75
2. 53x71
3. 48x72
4. 52x72
5. 52x72
6. 50x72

Cene:

1. 7.20e
2. 8.40e
3. 11.99e
4. 4.80e
5. 4.80e
6. 11.99e

Naruceno 07.08, na putu od 10. a kod mene stigle jutros, 14. [emoji4]

Sledeca tura samo pierre cardin i po koja karrimor.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
d51f9fe0dd7708b5531795d058bba473.jpg

Update na ovaj review (dimenzije posle 8 meseci) su na ovom linku kao i review novih majica koje su mi danas stigle. Ako imate neka pitanja slobodno postavite.

Jos podataka cu dodati na sheets.
 
Jel zna neko kakve su Everlast velicine ? Jel su vece nego obicno ili ?

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Ja sam imao čudno iskustvo. Nosim L. Majice L su mi male, trenerke prevelike, šorc veliki. Ne znam koliko sam ti pomogao.
 
Everlast je čudan. Mnoge XL stvari su mi male, XXL prevelik

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Хвала пуно
Имам још једно питање, хоћу да поручим са сајта, вредност корпе је 56е али са попустом изађе 48е, сад ме буни да ли ће ми ови наши рачунати као 56е или 48 е ?
Ако је 56 онда не вреди поручивати

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
48

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Iskoristiću ovu temu, iako pitanje nije vezano za SD, ne znam gde drugde da pitam.

Može preporuka za nekoga ko uslužno kupuje robu sa sajtova koji šalju u EU, ali ne i u Srbiju?
 
Nazad
Vrh Dno