Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Da li je neko uzimao helanke i termalni veš (gornji i donji deo)?
Interesuju me iskustva, koji su dobri.

I kako pogoditi veličinu tankim duksevima, tzv majicama dugih rukava?

Moj ti je savet to se tiče majci sa dugim rukavima da odeš na ASOS. Imaju sve veličine, različite vrste krojeva (muscle,regular,oversized) i imaš da popuniš jednostavan upitnik da ti izbaci tvoju veličinu za nihovu robu. I imaš 20% popusta do 27.11. uz kod GXY4618HTX16. Na pošiljke preko 30 EUR besplatna isporuka običnom poštom. čekaš oko 20-25 dana. Porez plaćaš u 95% slučajeva.

https://www.asos.com/
 
185/84 isto campri L taman su mi

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Hvala ljudi.
Ja sam onda M. Probao sam Karimor helanke i M mi odgovaraju, pa računam da će i ovo biti isto, a i po kilaži bih rekao da je tako.

@NIMARK
Jel pouzdan sajt taj asos?
Da li carina veruje njihovih deklaraciji?
 
Da. Ali pogledaj njegovu temu, cini mi se da ima.. ako ne, neka neko javi: ranije su koristili DPD sluzbu, koja je naplacivala spediciju! Mislim da su to skroz otkacili, ali nisam ispratio, nije toliko hyped sajt ovde.
 
Da li je neko narucivao sad, za crni petak? Daju 12e popust, ako narucite robu preko 60e. Zanima me da li na paketu pise 60e ili 48e? Zbog carine.
I da li mi je bolje sad da narucim sa ovim popustom ili za Bozic, kada daju besplatnu postarinu?
 
Ne daju popust, nego vaučer koji dobijas kasnije na mail tj. možeš ga iskoristiti tek za neku drugu kupovinu.
Zbog granice od 50 evra definitivno se ne isplati.
 
Poslednja izmena:
Hvala ljudi.
Ja sam onda M. Probao sam Karimor helanke i M mi odgovaraju, pa računam da će i ovo biti isto, a i po kilaži bih rekao da je tako.

@NIMARK
Jel pouzdan sajt taj asos?
Da li carina veruje njihovih deklaraciji?

ASOS je jedan od 3 najveća sajta za prodaju garderobe u svetu. Carina 100% veruje njihovim fakturama. Koliko napišu na deklaraciji na taj iznos ti udare porez. Izuzetno profesionalni i korektni.Jednom sam poručio majicu za koju je pisalo da je 100% pamuk, a kad je stigla na etiketi je pisalo 70% sintetika. Samo sam fotografisao i poslao njihovoj službi, u roku 48 sati su mi vratili pare uz izvinjenje i poruku da majicu netreba da vraćam nego da je zadržim. Kupujem kod njih već 2 godine.Nema nikakve špedicije. Plaćaš PDV (ako je do 50 eur) i 200 dinara otvaranje paketa pošti. Donosi ti poštar na kućnu adresu. Kada poručiš oni ti napišu do kojeg datuma da očekuješ paket. I tu su jako precizni, ali taj datum u stvari znači do kad će stići u Srbiju pa na to dodaš još 7-10 dana zadržavanja na carini.Meni stiže u Beograd za 21-25 dana od dana porudžbine.Kao što sam gore napisao za porudžbine preko 30 EUR besplatna isporuka.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko narucivao sad, za crni petak? Daju 12e popust, ako narucite robu preko 60e. Zanima me da li na paketu pise 60e ili 48e? Zbog carine.
I da li mi je bolje sad da narucim sa ovim popustom ili za Bozic, kada daju besplatnu postarinu?

Dobijaš vaučer za sledeću kupovinu, a ne popust. Ne isplati se. Sačekaj 25.12. katolički božić.Tada šalju besplatno, tj. neplaćaš poštarinu i tada većina nas poručuje.
 
Za zimski donji veš probajte vunu, neuporedivo je prijatnija i udobnija od poliestera. Mi odavno kao poklon klincima u Srbiji samo to donosimo.
 
Dobijaš vaučer za sledeću kupovinu, a ne popust. Ne isplati se. Sačekaj 25.12. katolički božić.Tada šalju besplatno, tj. neplaćaš poštarinu i tada većina nas poručuje.
Džabe što je free delivery kada prošle godine nije moglo iz Srbije da se naruči.

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
Za zimski donji veš probajte vunu, neuporedivo je prijatnija i udobnija od poliestera. Mi odavno kao poklon klincima u Srbiji samo to donosimo.
Pecka k'o ludo :)

NIMARK, reci koji si shipping koristio, jer je bilo problema oko DPD kurira, a vidim sada u temi o ASOS-u da niko nije posle toga potvrdio da se ne koriste isti vise.
 
Hvala ljudi na odgovorima!
I ja sam malo bolje proucila i videla da se vaucer dobija tek posle.
Narucicu ipak za Bozic!
Inace, prosle godine bila je besplatna isporuka i za NG, ali je moglo da se naruci samo preko telefona. Ja sam narucila 2 paketa.
A kada vec idemo u off, da kazem i ja za Asos- ok je, ima lepih stvari, malo je skuplji, ali i ja sam zadovoljna njime. Uvek je sve bilo ok.
 
Pecka k'o ludo :)

NIMARK, reci koji si shipping koristio, jer je bilo problema oko DPD kurira, a vidim sada u temi o ASOS-u da niko nije posle toga potvrdio da se ne koriste isti vise.

Čekiraš standard delivery i ako si potrošio za više od 30 eur besplatna ti je isporuka.Donosi ti poštar. Meni svakog meseca dolazi bar po 2 paketa jer sva rodbina i neke komšije preko mene poručuju. Na ASOSU se ne kupuje jer je jeftiniji nego kod nas.Te robe i nema kod nas. Nego jer je kvalitetan i ima relativno jeftine robe, naročito njihova robna marka.
 
Pecka k'o ludo :)

NIMARK, reci koji si shipping koristio, jer je bilo problema oko DPD kurira, a vidim sada u temi o ASOS-u da niko nije posle toga potvrdio da se ne koriste isti vise.

Čekiraš standard delivery i ako si potrošio za više od 30 eur besplatna ti je isporuka.Donosi ti poštar. Meni svakog meseca dolazi bar po 2 paketa jer sva rodbina i neke komšije preko mene poručuju. Na ASOSU se ne kupuje jer je jeftiniji nego kod nas.Te robe i nema kod nas. Nego jer je kvalitetan i ima relativno jeftine robe, naročito njihova robna marka.
 
Za zimski donji veš probajte vunu, neuporedivo je prijatnija i udobnija od poliestera. Mi odavno kao poklon klincima u Srbiji samo to donosimo.
Kolje kao vuneni dzemper za vrat....campri helanke su bas meke i udobne

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Je l se zna oce li biti 25.12 ove godine besplatna postarina?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
potrebna mi je pomoc ili savet . porucio bih sa sportsdirecta neku robu , ukupan racun je 50.00 eura . prolazi li to bez carine ili je granica 49.99 eura?
 
U zakonu piše za vrednost manju od 50 evra (znači 49,99999), mada sve zavisi od carinika.

Po trenutnom kursu ako bi platio u funtama to bi bilo ispod 50 evra. Odnos je 1.185, a sportsdirect računa 1,2 tj 1,5% manje, ali problem je što se računa kurs na dan kad stigne u Srbiju. Pošto je razlika u kursu mala ni to nije sigurno, jer je moguće da se kurs pogorša.
 
Poslednja izmena:
Prolazi 50e. Proverio lično nekoliko puta. Bilo je već priče o tome.

Sent from my landline using Tapatalk
 
I sačekaj 25.12. biće besplatna poštarina za katolički božić.
 
Da li neko ima iskustva sa Loto patikama zanima kakav je kalup/brojevi da li je isti kao i adidas? tnx
 
Ima neko ko poručuje danas/sutra (uzeo bih jednu jaknu na sniženju a da ne plaćam 12 GBP šiping za 25 GBP jaknu), pa ako može da poruči i za mene (od starih članova iz BGa)? Zahvalan unapred.
 
Ako bude bilo besplatnog slanja, jel to šalju DHL Expresom ili običnom poštom.
 
Nazad
Vrh Dno