Šta je novo?

Hardver za kopanje (GPU,CPU itd.)

Koliko dugo imas te karte?
 
Ma cure svima, ne pravi dramu :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Curi svima poturi neki karton ili papir da ne curi po maticnoj kad sve iscuri stace obrisi o miran si :-D

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Cure svima, to je tako najparavljeno da mogu da te odje** sa rma sa pricom "kondenzacija". Mene su tako otkacili u Asbisu jos mi pride skinuli ispravan a stavili neispravan ventilator na R9 280x. Cak sam kontaktirao i Sapphire koji me takoce otkacio, od tada sam rekao sebi "Sapphire samo ako ti daju dzabe".

Edit: Sto je najinteresantnije, ocistio sam sam i grafika proradila ali ventilator koji su mi ukrali majmuni nije.
 
Poslednja izmena:
Po svemu sudeci, najbolje da sam odrzavam grafike koliko mogu. Cistim i brisem redovno, jer mi eventualno ostvarivanje garancije najmanje treba sada.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Da li neko zna možda gde mogu da se kupe 2-pin kabl power tasteri/prekidači za matičnu ploču?
 
Već tražio i ništa. Teško se pretražuje, obzirom da je KP pretraživač limitovan, a ima raznih naziva za razne namene, tipa taster, prekidač, dugme, sw, switch..itd. Sa Googlom je slična situacija, kao i sa pretragom ovog foruma, gde verovatno ima negde ta informacija, ali skoro je nemoguće naći jer ni ovaj pretraživač nije mnogo bolji od KP-ovog.
 
Oxes dugme za paljenje/reset riga?

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Jel zna neko nesto o Elpida memoriji koja se ugradjuje u Gigabyte 1050ti G1?
 
Ja uzeh jednu 1050ti strixx samsung memorija, baca 14mh nemere vise

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@Krki to sto pise da karta podrzava elpida memoriju ne znaci da se ista ugradjuje u nju
 
Ima li neko iskustva sa Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 6GB
Koliko moze da daje za ETH

Nemam iskustva sa nvidia kartama da li je pametno ulaganje imam ih za 315 eura
 
Ima li neko iskustva sa Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 6GB
Koliko moze da daje za ETH

Nemam iskustva sa nvidia kartama da li je pametno ulaganje imam ih za 315 eura

pisano je nVidija temi pre par dana, da ide samsung i daje preko 25mhs ali G1, nije windforce. A to ne znaci da u sve ide samsung..
 
Da li je neko našao neki review gde se spominje Vega eth i ostali hashrate?
 
Pa ovo je bilo i ocekivano za Eth,HBM2 memorija nije za Eth jos fury x je slabo kopao Eth...

Sa druge strane trebalo bi za Zec-a da Vege budu ekstra....
 
E hvala, švaba je testirao uredno nema da fali :). Ne znam ako je to taj krajnji odnos brzina kopanja, nije mi baš Vega ono što sam se nadao. Srećom pa nisam prodao 1070 uspešno, a baš sam mislio što Goran kaže jednu tu mitološku od 60-70 da uzmem i uštedim kada se sve uzme u obzir.

Edit: našao sam i ovo: The Vega 56 manages around 31MH/s for Ethereum, and the Vega 64 does 33MH/s. Overclocking the VRAM helps boost both cards closer to 40MH/s right now.
 
Poslednja izmena:
40mhs je ocekivano kad se ustima bios skinu naponi da karta ne thortluje, vjerovatno ce se tu vrtiti oko 40mhs.

Vega 56 ce biti svakako privlacna za rudare.

Svakako treba sacekat nonreferentne zbog hladjenja i nadat se da ce cijene ostati koliko toliko u normali.
 
Nazad
Vrh Dno