Šta je novo?

CHINACOIN: kako, shta, gde...i druga pitanja/odgovori

Heh da to sam i ja video pa mi nesto sumnjivo :)
 
pool mi je bio nedostupan za CNC sada je ponovo dostupan, prsao je bio klijent bio

jel kopao neko od nas? da li rade isplate i slicno?

Pool-ovi:

CHN pool

FTC pool
 
Poslednja izmena:
E planiram i kod tebe da probam... kako ti radi server sad? Sad testiram ovaj CHNpool pa cu vidim. Koliko ljudi kopa kod tebe sad?
 
Pa Nesicev pool je ubedljivo najbolji od svih pomenutih... ubacite obavezno ono +0.000xx u adresu, pomaze u smanjivanju broja stale/invalid shareova.
 
pool mi je u test fazi za sad, kopaju neki samo neka se jave da li su primili isplate
 
Ode cena u PM, imam osecaj da su napravili hajp namerno da promovisu coin...
 
Ostaviću i ja da kopa preko noći, isplate uredno ležu...
 
Dobrodosao na BTC-e!

0.0033 odnos za pocetak nije lose.
 
0.00270 i pada uveliko
aa evo ga diga se :D
 
Poslednja izmena:
Slobodni pad :) CNC 0.00259, a blazeno pocivsi FTC 0.00195. Ova dvojica ako preteknu do prekosutra bice dobro :lupko::wc:
 
merio sam jutros dva sata na chn.ub3rl33t. kradu tacno 50% ali ipak bolje ovo nego ltc svi drugi pool-ovi ne rade
ovo kako pada vec nocas ce biti 0.001 ne stoji mi da ima svetla buducnost
 
Poslednja izmena:
Pa bila je nerealna cijena 0.004 i 0.003... mada vjerujem da ce varirati od 0.001 do 0.0025.

@Nesicu CNC sam ostavio do 03:00, jer mi je u 01:11 bila poslednja isplata pa sam prekinuo.
 
Poslednja izmena:
merio sam jutros dva sata na chn.ub3rl33t. kradu tacno 50% ali ipak bolje ovo nego ltc svi drugi pool-ovi ne rade
ovo kako pada vec nocas ce biti 0.001 ne stoji mi da ima svetla buducnost

napokon im je proradio stratum, sad nema tolko invalida i meni mnogo brze kopa sada nego dook je diff bio 8. Pool se raspadao bukvalno...
 
Da li je neko gledao napravljene shareove i shareove koji pisu na sajtu? Sto kaze Vane34 mogu da potvrdim, na sajtu prijavljuje oko pola shareova od onoga sto se napravi. Znaci nije zakasnjenje, kartice naprave tipa 300shareova, na sajtu prijavi oko 160. Iskljucim karte, proverim posle pola sata opet na sajtu i dalje pise 160. To sve pricam za Gatework, ako moze neko da proveri istu stvar za stratum, mozda je tu postenije, pa da javi ovde..
 
16k mi pise na mineru, a na pool-u oko 8k...
 
to je sve djubre za jednokratnu upotrebu! bravo za zeljka koji je pametno odigrao. jedino za to i sluze. ostalima za nauk!
 
Do malopre je moglo na razlici izmedju cene ovog coina izmedju btc-e i bter da se fino zaradi za svega nekoliko minuta.
 
Ko kaze nesto dobro za ovaj kineski koin moze slobodno da jede gov*a
100% promasaj za ovih 2-3 dana sto smo radili
necu nikakav komentar na ovo sta sam rekao
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno