Šta je novo?

CHINACOIN: kako, shta, gde...i druga pitanja/odgovori

Sto se mene tice ovaj konez moze slobodno i da crkne. Ja sam fino zaradio na kinezu za 4 dana. Kupovao 5000 novcica za po 0.001, a prodavao za 0.0017-0.0018. Imam jos 1000 komada da prodam i dosta. Ulozio 5btc-a, uzeo 6 btc-a. Meni dosta :D
 
ja ga imam 150 komaada :D nisam ga ni kopao nesto od pocetka jer sam pretpostavio da je shit, u pocetku sam iskopao oko 1000 komada i to prodao za 20ltc-a i cao
 
Poslednja izmena:
Ja sam kopao jedan ceo dan i slabo je nesto islo. Dosta pool-ovi kradu, pa sam odustao. Video da moze da se zaradi jer CNC seta gore dole i uzeo na 5 ulozenih btc-a jos 6 komada.
 
Zna neko u kom obliku treba da unesem IBAN na Bitstamp...? (imam Intezin devizni racun) Bilo kakva dodatna informacija vezana za prebacivanje love sa Bitstamp-a bi bila poželjna! Hvala unapred.
 
CoNCoin
 
Znaci mogu da poklonim mojih 730 cnc :wall:
 
Znaci mogu da poklonim mojih 730 cnc :wall:

ne imas jos fore... da si kliknuo da procitas opsirnije na njihovom site-u objasnjenje video bi:

In view of the minimal volume of currencies pairs CNC/BTC from July 10 trades with them will be closed.

https://btc-e.com/exchange/cnc_btc CNC/BTC

Withdrawal CNC in the automatic mode will be available until July 20, 2013.

Yours support btc-e.com
 
ne imas jos fore... da si kliknuo da procitas opsirnije na njihovom site-u objasnjenje video bi:

In view of the minimal volume of currencies pairs CNC/BTC from July 10 trades with them will be closed.

https://btc-e.com/exchange/cnc_btc CNC/BTC

Withdrawal CNC in the automatic mode will be available until July 20, 2013.

Yours support btc-e.com

Ma znam o cemu se radi... al sam mislio da ce bar malo da se iscupa CNC jer mi ovako nista ne vredi. Ostaje bter cak i ako ugase cnc na btc-e al cene ce onda samo dole .
 
Propala je valuta i na bter.com i to bas drasticno. Sada ne vredi bas nista.
 
Propala je valuta i na bter.com i to bas drasticno. Sada ne vredi bas nista.

Iskreno bilo je i vreme, trenutno za trziste dovoljne su dve valute BTC a dolazeci LTC ako sve bude islo kako treba i biznis se sirio bice potrebna i treca ali tesko da ce to biti neka od cistih klonova

Razlog zasto treba da propadnu jer su destimulisale i BTC a pogotovo LTC, pogotovo trolovi koji drze slicna djubreta i na sva usta pljuju po LTC-u
 
Nazad
Vrh Dno