Šta je novo?

Logitech G400s / G500s / G700s

Naos bih dobio, tek negde u februaru, to mi je daleko.

I,problem bi opet bila garancija.
 
Poslednja izmena:
ne znam sta da ti kazem, rascisti prvo sa sobom da li ti mis odgovara, ako je tako, pare nazad i uzmi u drugoj prodavnici.
Ako ne, probaj mog Advance 2, nije susta perfekcija ali njega bih pre uzeo od bilo kog na nasem trzistu.
Naravno, uvek pre bilo kakve kupovine isprobaj u prodavnici
 
Ostacu na ovom modelu.
Nikada nisam dao sansu Logitechu.
A sto se tice cene,i garancije,nemam pojma.
Vise me nervira taj bezobrazluk oko garancije,nego 2000 dinara,koje sam dao vise.
 
Drzava obavezala 2 godine, pa im se ne produzuje. Ja iskreno ne znam gde je matematika uopste sa davanjem garancije na mis i tastaturu :), zato logitech i propada
 
A gde si ti to cuo da Logitech propada???
Logitech je u buli jos od 2009te, stalno su u nekoj reorganizaciji i slicno. Nije mi ni najmanje drago zbog toga, a sa druge strane, prave stvari koje se ne kvare, a to danas ne prolazi
 
Ja sam,prvi put sada na logitechu.
Pa,videcemo.
Ni sam ne znam zasto,ali sam ih uvek izbegavao,bez nekog posebnog razloga.
 
Logitech G400s ima identican problem kao G400 sa prekidanjem usb kabla nakon nekog vremena,recimo 6+ meseci koriscenja.Nemora da znaci da ce se javiti kod svakog,ali javlja se,a glupi A4 tech nema taj problem.
 
^^^
za G9 licno potpisujem taj problem sa kablom, drugar je doduse imao g400 i njemu je ta problem poceo da se desava posle nekoliko meseci.

Logitech je u buli jer su pukli ogromne pare na Google TV projekat iz kog nista nije izaslo i otad im sve ide nizbrdo .
 
Logitech G400s ima identican problem kao G400 sa prekidanjem usb kabla nakon nekog vremena,recimo 6+ meseci koriscenja.Nemora da znaci da ce se javiti kod svakog,ali javlja se,a glupi A4 tech nema taj problem.

Kako sad to kad zmajns rece da Logi pravi "stvari" koje se ne kvare? :D
Mogao bih sebi da kupim neke Logitech patike, kapiram da se nece pokvariti...
 
Stigao danas G700s. Prezadovoljan sam ergonomijom miša i preciznošću (po mom subjektivnom osećaju najprecizniji miš koga sam do sada koristio).

E sad, uočio sam već jedan problem - izgleda da mi ne prija ova plastika na levom i desnom boku. Totalno mi se osuši koža na rukama nakon kontakta sa tom plastikom (prsti mi budu suvi kao da sam dirao cement). Ne znam da li je još neko imao ovakvu situaciju...
 
Pa sto ne stavis malo pavloviceve, cisto da ne budu suve ruke ? Kad zavrsis sa misem, obrises ga krpicom i ko nov.
 
Lako ću namazati kremu za ruke, nego nikada nisam imao takav osećaj sa nekim mišem.
 
Logitech G400s ima identican problem kao G400 sa prekidanjem usb kabla nakon nekog vremena,recimo 6+ meseci koriscenja.Nemora da znaci da ce se javiti kod svakog,ali javlja se,a glupi A4 tech nema taj problem.

secnes deo kabla na koji sumnjas, zalemis zice i teras dalje, licno probao, isekao sumnjiv deo kabla na ulazu u misa, zalemio zice i svaku ponaosob izolirao i nema vise prekidanja. Mogao sam i nogice da spasim da sam bio pazljiviji, al narucio sam nove za 2eur. Mis je i dalje predobar u odnosu na ponudu i konkurenciju [oblik, izrada, plastika] da bi tek tako odustao od njega, cak ima i zamenskih kablova sa sve nogicama na ebay za 8-9$
 
Nespretan komšija sinoć nije gledao gde seda, i sede mi čovek na 2 nedelje star g700s. :wall::wall::wall:

Sada više uopšte nemam dobar skrol, već skroluje nekontrolisano (nema nikakvog amortizera, nego se točkić okreće u nedogled). Ima li mu spasa, i ako može na PM info da li neko to servisira u BG-u? Ne baca mi se 75€ tek tako kroz prozor...
 
Nespretan komšija sinoć nije gledao gde seda, i sede mi čovek na 2 nedelje star g700s. :wall::wall::wall:

Sada više uopšte nemam dobar skrol, već skroluje nekontrolisano (nema nikakvog amortizera, nego se točkić okreće u nedogled). Ima li mu spasa, i ako može na PM info da li neko to servisira u BG-u? Ne baca mi se 75€ tek tako kroz prozor...
Mislim da su ljudi nosili ranije u ComputerLand na servis - doduse ceka se par nedelja do mesec dana i ne uspeju uvek da rese kvar, ali kapiram da vredi pokusati.
 
Nespretan komšija sinoć nije gledao gde seda, i sede mi čovek na 2 nedelje star g700s. :wall::wall::wall:

Ček, ček, samo jedno pitanje, ne bih na muku da stajem ali ipak moram pitati! :smash:
Šta je miš uopšte i tražio van stola gde jedino i treba da se nalazi, pa je bilo ikako i moguće sesti na isti?! :d
 
Za stolom koristim gx88, kad radim na TV-u koristim g700s (slika je klonirana na TV preko HDMI-ja). Miš čak nije ni bio na dvosedu, već na njegovom odmorištu za ruke, a drvoseča se zaleteo i seo tu a nije pogledao na šta seda.
 
Uh... :crash:
 
Trazi da ti kupi novi mis
 
Ako je nesto pokvareno ja bi "drvoseci" rekao da je pokvario i posto je to NOVO.
Ako ima obraza platice ti...

Da nije neko od tih dugmica iza tockica kocnica za tockic?
 
Jbš mi sve, mene treba streljati.

Još sam na korak bio da bacim totalno ispravan miš, već sam bio i naručio od čoveka iz NS-a MX Master-a (da ne pričam što sam optužio komšiju ni krivog ni dužnog).

Prvo mi se u subotu vratio normalan rad scrola, da bi mi danas ponovo "nestao".

Surfujući po netu, video sam da g700s ima scroll mode button (ne bih nikad ni znao za njega da nisam surfovao, jer funkcija tog tastera nije opisana u Logitech SW-u).

Šta se dešava? Kad uzmem da spojim USB kabl radi punjenja, ja slučajno pritisnem scroll mode button i promenim način rada scrolla.

:lupko::lupko::lupko:
 
Sad se izvini komsiji, casti ga s kilo pecenja, salatom i hlebom, soli i luka ... a ako bude pitao zasto, nemoj mu reci. :)
 
Koliko dugo realno treba traje baterija na g700s, planiram da ga kupim.
 
Do 12h intenzivnog rada, onda se puni 2-3 sata (mada se može koristiti i dok se puni).
 
Imam oba, g700s i mx master. Nikako mx za gajming, jer nije uopšte predvidjen za to i bas je nezgodan za dugo koriscenje tokom igranja. Dok sa g700s je uzivanje da igras. Posle godinu dana je baterija oslabila i izdrzi 7-8max, nekad i manje uz aktivno koriscenje. Mada, sada na ebay imaš da kupis rezervne baterije iste marke za nekih 10$ 2 komada.
 
Takođe potvrđujem da je g700s odličan za gaming. Porediću ga sa dva prethodna koja sam imao, oba uslovno rečeno "gaming" miša - Natec GX88 i A4 V7 Bloody. G700s je makar dve klase iznad - i po preciznosti i po ergonomiji.
 
A ja moram da dodam i sledece: osim za gaming G700s je izvanredan i za sve ostale svakodnevne radnje kao i za rad u auto cad-u ( to je ono sto sam ja probao).....izuzetno precizan sa mogucnoscu filigranskog podesavanja osetljivosti i programabilnim tasterima za sve prilike......najiskrenija preporuka.....Ja ga imam vec dve godine, dva klinca ga besomucno maltretiraju svakodnevno i za sada radi savrseno bez ijedne greske....
 
Nazad
Vrh Dno