Šta je novo?

Don't Starve

haha, sta te iznerviralo?
super je igra, ali jeste malo teza za pocetak. kada dobro krenes onda nemas problema. Meni je jedini problem bilo sto sam nespreman docekao zimu.
 
ovde fali jedan post izmedju moja dva.od prilike je glasio- koja je fora sa ovim padobranskim temama.ljudi ostave link i odu.... nesto u tom fazonu pa sam se onda javio ja da potpalim malo :)
tako da se ja nisam iznervirao nego neko ko je ostavio post izmedju moja dva prethodna.

sto se same igre tice je8e malo manjak informacija u samoj igri.nadjem nesto i nemam ideju gde bi to mogao iskoristiti u buducnosti i da li da ga uopste sacuvam jer uvek ima manjak mesta u inventaru.
kako da znam kad ce zima? jel cekam da krenu pahulje da padaju ili ima neki kalendar?
 
Imas teromerar da napravis pa po njemu znas kad se blizi zima
 
prva zima me obicno docekala pre termometra. Nije bas pretesko spremiti osnovne stvari za zimu na pocetku, ali treba dobro isplanirati.
Najsmesniji mi je bio detalj kada sam nasao jedan od onih istrazivackih kampova sa sanducima. Tu su itemi uvek fantasticni, ali ima i neka kvaka. Jednom sam nasao gotov frizider, ali me odmah uhvatila zima cim sam ga otvorio :D. To je bio kraj te igre
 
Dont starve je prilicno lak kad ukapiras sta se desava zato sto igra ima takvu liniju ucenja. Najbitnije je napraviti bazu blizu zeceva i bufona i onda odma juriti najbitnije iteme za zimu a kad se prezivi prva zima onda je mnogo lakse
 
jedan item resava skoro sve probleme, a to je ogrlica koja uspavljuje cudovista i usput podize sanity. nije lako doci do nje jer treba ubiti drvo.
jos jedna od stvari koje su mi pomogle je dragon fruit. nije lako doci do nje, ali jednom kada dobijes, mozes da pocnes da gajis. potrebna je ptica koja ce da daje seme kada pojede vocku. treba balansirati izmedju koriscenja vocke i davanja ptici zbog semena. uz malo srece, dobiju se 2 komada, a ne samo jedno.
Glavna prednost je pravljenje dragon pie sa 3 drvceta. Ostali proizvodi zahtevaju meso. pita takodje traje 15 dana za razliku od 10 dana vecine ostalih. Verovatno jedna od najisplativijih hrana u igri.
 
Manure je najbitniji resurs u igri :) pravis farme, povadis lopatom zbunove sa mape koji daju bobice i onda ih posadis i nadjubris blizu glavne baze. Treba sagraditi gromobran, da neki grom ne spali sve :)
 
Kako mene ova igra izludjuje,ja jednostavno nemam reci.Dodje mi da...:crash:Najbolja survival igra svih vremena!
 
Igra neko don t starve together co op na steamu ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno