Šta je novo?

Xbox One

Da li je neko nosio kontrolere u neki servis na popravku, koje su cene, i naravno, da li ste zadovoljni. Kod mene doslo vreme za opravku, jedan levi analog vuce na gore, drugi desni. :/
 
Pozdrav, da li je neko mozda uzimao, ili zna nesto o sekundarnim nalozima sa igrama? Vidim da je daleko jeftinije nego kupovina kodova za igru, sto je narocito korisno kod novih igara.
 
Ja imam nekoliko igrica sa sekundarnim nalogom.
To je dibri za igrice koje neces da igras online, jer ne bi ni trebalo da budes kod igrica sa sek nalogom. Mada cak i ako budes igrao online moze da se desi da te neki out izbaci iz igrice, onda krenes iz pocetka

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Isto pitanje i od mene.

Kako gameshare radit na xboxu ima kao na ps4 nosilac/gost fora ili je drugacije ?

I da li ima isto limit za broj aktivnih naloga ?

I za kraj bonus pitanje da li je neko uzimal Turske kodove za Live Gold da pretvori u Gamepass ultimate ? Vidim da su najjeftjniji za godinu dana.
 
Imam X one S i Sony XF9005 TV. Od skoro sam ponovo aktivirao konzolu, jedno 10-15 dana sve je bilo ok. Od pre 2-3 dana imam sledeci problem:
Kada se udje u igricu, upali se HDR i sve ok, ali pri izlasku iz igrice (i gasenju HDR-a) postane crna slika, TV prijavi da nema signala, pa posle nekog vremena se pojavi normalna slika...

Sta da se radi? Pretpostavljam da je HDR veliki zalogaj za S konzole, ali kako je neko vreme sve radilo besprekorno?
 
Trenutno imate zkciju za xbox ultimate, za placen 1 mesec za 1$ dobija se bonus jos dva meseca

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Da, ali ja to radim svakog meseca, napravim novi i platim 1$, stari obrisem

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Trenutno imate zkciju za xbox ultimate, za placen 1 mesec za 1$ dobija se bonus jos dva meseca

Sent from my P30 using Tapatalk

Nov sam u prici pa me zanima, da li radi kupovina preko konzole sa nasim karticama? Treba li na nešto obratiti paznju?
 
Za običnu kupovinu ti radi svaka kartica, ako kupuješ pretplatu, onda adresa koju ostaviš uz karticu i zemlja na kojoj si moraju da budu iste.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Za običnu kupovinu ti radi svaka kartica, ako kupuješ pretplatu, onda adresa koju ostaviš uz karticu i zemlja na kojoj si moraju da budu iste.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Uzeo bih game pass na na samoj konzoli, pa me to zanimalo da li radi. Hvala na info
 
Da li neko koristi MasterCard MTS banke za direktna placanja (direktno iz konzole)?
 
Jel moze neko da mi kaze da li je ova brzina neta dovoljna za igranje igara na xbox game pass.

47 mbps download, a upload 7,63 mbps.
 
Ne treba ti nikakva brzina "igranje igara na xbox game pass". Ako ne znaš, game pass je servis kao video klub za igre.
 
Hvala na odgovoru, nub sam, a za online igranje protiv nekog da li bi ta brzina mogla da prodje.
 
Jel bi ping od 22 ms bio ok za igranje igara na konzolama ? Bilo na one bilo na next gen.
 
Pošto nisam uspeo da nađem nigde ovu informaciju mislim da je ovo prava tema za to.
Da li, naa xbox account-u, ako ga napravim na eu ili uk, mogu da gledam netflix, hbogo, prime i slične sadržaje?
Hvala!
 
Mozes da gledas ali samo sadrzaje koji su dostupni u Srbiji odnosno na lokaciji u kojoj si trenutno.
 
Pitanje. Da li se iz browsera mogu kupiti igre na XBOX store-u posto meni javlja da kartica i sam store nije iz iste regije.

Kao i vecina za region sam izabrao US sa nekom US adresom, povezao Intesa internet karticu i kupovina zadnje dve godine ide bez problema ako je obavljam sa XBOX-a. Danas sam prvi put pokusao da kupim iz browsera sa PC-a, ulogovao se na moj XBOX profil, odabrao igru, karticu ali kad kliknem na buy izbaci mi da nisam u istoj regiji. Ima li pomoci ovde (VPN ili nesto slicno) ili da kad dodjem kuci obavim kupovinu preko XBOX-a kao i uvek do sada?
 
Samo preko konzole , preko browsera možeš samo ako imaš US karticu ili ako imaš uplaćen kredit ali je pitaje da li će ti tada prolaziti bez VPN-a
 
U medjuvremenu sam probao i preko VPN-a, prebacio na US medjutim i dalje ne prolazi valda zato sto je kartica iz Srbije pa sta god da uradim nece pomoci. Nista ostaje da i dalje kupujem direktno preko XBOX-a.
 
U medjuvremenu sam probao i preko VPN-a, prebacio na US medjutim i dalje ne prolazi valda zato sto je kartica iz Srbije pa sta god da uradim nece pomoci. Nista ostaje da i dalje kupujem direktno preko XBOX-a.
Mislim da ima ljudi koji prodaju gift kartice sa parama za Xbox nalog na kp. Ja sam planirao sa time da placam predplatu i igre.
 
Nazad
Vrh Dno