Šta je novo?

Xbox One

Nema razloga da mi svi nabrajate kako vama radi. Prošlog meseca sam isto imao problema da kupim igru. Sada ponovo. I prošlog meseca i sada mi je čovek iz tech supporta rekao da kartica mora da bude iz zemlje iz koje je nalog i da zato neće. Isto važi i za paypal. I meni je paypal godinama prolazio bez problema, ali sada neće. I meni je radilo sve dok jednom nije.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni kartica iz Srbije radi na Xbox store-u bez ikakavih problema. Od pre neki dan mogu da kupujem i region lock Xbox 360 igre!!!
 
Kupio sam klincima u martu PS4, a pre neki dan smo od prijatelja iz HR dobili Xbox One S Star Wars bundle. PS4 cu da prodam. Procitao sam ovu temu od pocetka i ako sam sve shvatio treba da uradim sledece: na postojeci MS nalog prijvljujem lokaciju recimo Aljaska, neki hotel recimo. Uz Xbox dobio sam po mesec dana Live Gold i EA Acces i Game pass. Karticu za placanje prijavljujem redovnu Erste, mada imam i Gift i Paypal nalog. Ima li jos nesto bitno da odradim ili je ovo dovoljno za sada? Hvala
 
Pitanje je da li ce da ti radi domaca kartica. Ako ne radi, moraces da koristis dopune, koje mozes da kupujes preko G2A ili Cd Keys sajtova.
 
Kupio sam klincima u martu PS4, a pre neki dan smo od prijatelja iz HR dobili Xbox One S Star Wars bundle. PS4 cu da prodam. Procitao sam ovu temu od pocetka i ako sam sve shvatio treba da uradim sledece: na postojeci MS nalog prijvljujem lokaciju recimo Aljaska, neki hotel recimo. Uz Xbox dobio sam po mesec dana Live Gold i EA Acces i Game pass. Karticu za placanje prijavljujem redovnu Erste, mada imam i Gift i Paypal nalog. Ima li jos nesto bitno da odradim ili je ovo dovoljno za sada? Hvala

Radice ti kartica, samo billing adress da ti bude npr Alaska, grad Anchorage, i neka adresa tamo svejedno je, izgleda da nema pravila po pitanju radi ne radi kartica, ali najveca prednost Xboxa je sto kartice rade najnormalnije uz drugu adresu i support mi nikada nije pravio problem, npr nesto je sistem zeznuo naplatu Ultimate pretplate, kontaktirao ih i sve sredjeno, nema onog kartica nije US i tih stvari, mislim da su veoma retki slucajevi da kartice ne rade i kada se to desi uglavnom su to internet kartice.. tako da samo registruj svoju koja ti je vezana za racun i uzivaj u Xboxu [emoji4]

Cak i kada sam bio na istom nalogu, ali sa UK adresom u Sheffield-u isto je sve prolazilo bez problema, ali funta je bila dosta visoka pa sam prebacio nalog na US adresu, valjda jednom u 6 meseci moze da se menja, sada razmisljam o Argentini, cene su im smesne [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ponovo isti problem imam kao prosli mesec za placanjem za Game Pass. Izgleda da je MS stao na put ovome. Ne mogu da platim nijednom karticom, ni paypalom.
Kako kupuješ? Preko konzole ili kompa? Ovaj prozor mi deluje kao da je sa PC verzije prodavnice

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ja radim ovako:

Kupim 10$ kod na amazonu, redeemujem na ms store-u, iskoristim kao nacin placanja za game pass... Normalno prolazi ova varijanta za 1$ bez ikakvih problema.
 
Nisam citao, j b g :D
 
Poslednja izmena:
OK ljudi, ps4 sam prodao, za vikend aktiviram One S. Treba da kupim jos jedan kontroler, pa me buni razlika u ceni u prodavnicama i na KP. Da li su ti kontroleri za 40-50e na KP originalni i ako nisu da li ih vredi kupovati ? Klinci ce uglavnom igrati FIFU za sada. Hvala
 
OK ljudi, ps4 sam prodao, za vikend aktiviram One S. Treba da kupim jos jedan kontroler, pa me buni razlika u ceni u prodavnicama i na KP. Da li su ti kontroleri za 40-50e na KP originalni i ako nisu da li ih vredi kupovati ? Klinci ce uglavnom igrati FIFU za sada. Hvala
Vidi da li ima pozitivne komentare lik od koga kupuješ, ako ima bar 100 pozitivnih a ništa negativno original je, a možeš i da poneseš tvoj original i uporediš na licu mesta, mada mislim da za 50e možeš da nadješ i u prodavnici kontroler.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Drustvo treba mi pomoc nekoga ko se razume u “struju” [emoji16] Treba mi naponski kabal za XBX. Vidim da je u pitanju osmica, ali je prob sto u radnjama ima da se kupi samo 2,5A, a vidim po netu da je original 7A, a kazu pozejno je cak i 10A.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji ti tacno kabal treba. Onaj sto ide sa mreze u ispravljac?
 
Xbox one x je u pitanju, nemam spoljni brick za napajanje, tako da je samo kabal. Uzeo sam na kraju obicnu osmicu 2,5A, 220V. Sljaka normalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa xbox od xbox one s modela nema spoljni brick. Dobro, barem si rešio

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jel probao neko skoro jel radi konverzija sa live gold na ultimate na nasim prostorima? Da se ne zayebem i kupim live gold za dzabe. Treba mi game pass.
 
Ja kupujem svakog meseca game pass ultimate za 1$

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Jel probao neko skoro jel radi konverzija sa live gold na ultimate na nasim prostorima? Da se ne zayebem i kupim live gold za dzabe. Treba mi game pass.

Jankonvertovao u nedelju. Naše krtice nisu htele da plate 1$ sa PCa ali mi je poznanik uradio na konzoli i prošlo je.
 
Već smo pričali o tome, to za sada prolazi nekolicini srećnika i pitanje je do kada. I meni je prolazilo, ali više ne. Game Pass ne postoji za naše tržište, a ako stavite neko drugo na svom nalogu onda i kartica mora da se poklapa sa tom zemljom.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni za sad ovo vev sesti mesec, redovna intesina insoire kartica a adresu stavljam Aljasku

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Imate na cdkeys trenutno kkao povoljno GPU 3 meseca 25 EUR. Ja kuce kupio 6meseci. Radi i sa starim nalozima a koji već imaju GPU.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Pa nije to bas toliko povoljno.
Ja sam uzeo gold na 2.5 godine za nesto malo preko 100e i sada gledam kako da odradim konverziju u Ultimate (imam problema sa karticom jer je USA nalog, ali se nadam da ce proci na konzoli).
 
Pazi, ako ti odradi 1:1 konverziju, to jeste povoljnije. U odnosu na redovnu cenu jeste povoljno i ovo.
Mada, pazi se, sad kad sam redeemovao ove ključeve na MS account u, izašlo mi je obaveštenje da ako redeemujem nešto što nije GPU, da će konverzija biti rađena proporcionalno onom cenovniku, tipa 3:1.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
1:1 ce ti ponuditi samo ako vec nemas GP.
Ja sam sacekao da mi istekne postojeca pretplata, odradio cancel i tek sada mogu da odradim konverziju u 1:1 odnosu.
 
Super, to je bas dobro. Meni je izlazio GPU Okt.2021, pa sam uzeo ovo...
Doduse, kad mi se bude konvertovao i EA Access u novembru, eto meni jos nekoliko meseci.
Ja obnovio 01.08 Ea Access, tako da ce mi ostati jedno 9 meseci u novembru, sto ce dati ~3 meseca GPU...

Cisto da napomenem, Major Nelson rece da ce EA konverzija raditi samo s EA kupljenim s Xbox Store.
 
Sorry ako je offtopic.

Zanima me na koji nacin koristiti XBONE gamepad na dva računara? Problem je taj sto svaki pat moram raditi uparivanje preko BT cak i ako na drugom racunaru (laptopu) koristim isti preko USB-a. Cim ga pokusam upariti sa racunarom nazad, nece. Moram ga izbrisati sa liste uredjaja pa ponovo dodavati.

U pitanju je ona zadnja verzija sa BT i 3.5mm audio ulazom. V3 ili V4. Koji je vec.
Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno