Šta je novo?

Xbox One

jel zna neko da li ms daje popuste na crni petak? konkretno me interesuje diablo 3, sa svim dodacima. da li se isplati cekati, ili dati sad 60 evra za igru? jel ima mozda negde da se kupi kod i da ispadne jeftinije? hvala
 
Pazi ovako, black friday je 24.novembra cini mi se, bice popusta sigurno pa ne zaboravi onda sledece nedelje cyber friday i pred novu godinu winter sales koji traje dve nedelje (dve akcije po nedelju dana). Bice tu za svakog po nesto a bice i za tebe. Najnize sto je bio Diablo 3 je 30$ i ne verujem da ce biti niza cena od te!
A sto se tice trenutne cene msm da nema jeftinijeg od ovog ali ne salju za Srbiju ako imas nekog tamo da ti kupi i posalje bilo bi super https://www.amazon.fr/gp/product/B00KGQSBG8/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1642&creative=6746&creativeASIN=B00KGQSBG8&linkCode=as2&tag=wwwgoclecdfr-21&linkId=FQWT4KL7VSP3C3LJ&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
 
hvala puno na odgovoru!

pa u sustini imam coveka u francuskoj, ali ja sam nesto planirao da igram ovaj vikend :D

samo da proverim, tih 30 evra za diablo3, to je sa expanzijom i nekromanserom? posto ovaj paket od 50 evra koji mislim da uzmem (ipak niie 60, kad se preracunam) ima sve...

ovo sto si ti linkovao je odlicna ponuda, ali kad dodam 15 usd za nekromansera, izadje na preko 40, sto mu dodje malo jeftinije nego da uzmem sad digitalno preko store-a.

hvala jos jednom, uzecu sad, a za brack friday bunduru cu da uzmem south park :D
 
Poslednja izmena:
Nov sam u ovome pa ako moze sazvakana tema opet. Naime zagrejao sam se za konzolu tu je manje vise One vs PS4, e sada posto imam trenutno oko 190-200 evra koje planiram na to da potrosim, zanima me da li je pametno dati za polovan Xbox One ima od 500 i 1tb (razlika desetak evra) sa pisanom garancijom od 12 meseci, takodje spominje se i neka zlatna garancija. XBOX ONE.jpg

Ili za ONE S koji nema garanciju?

PS 4 mi otpao jer su im cene previsoke za moj budzet.
 
Gledao sam i ispod 239e nema kod njega. Kao sto rekoh nije da mi se uklapa u budzet.
 
Ako ne možeš da se isprsiš još 20€ za konzolu kako li ćeš tek kupovati igre. Gaming (bar na PS4) otkad postoji share varijanta može biti itekako isplativ, ali nije džabe.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ne ne, niste me razumeli. Ostatak bih na igrice i na jos jedan dzojstik utrosio. To mi je nrkanokvirna cena.
 
Poslednja izmena:
Pazi ovako, black friday je 24.novembra cini mi se, bice popusta sigurno pa ne zaboravi onda sledece nedelje cyber friday i pred novu godinu winter sales koji traje dve nedelje (dve akcije po nedelju dana). Bice tu za svakog po nesto a bice i za tebe. Najnize sto je bio Diablo 3 je 30$ i ne verujem da ce biti niza cena od te!
A sto se tice trenutne cene msm da nema jeftinijeg od ovog ali ne salju za Srbiju ako imas nekog tamo da ti kupi i posalje bilo bi super https://www.amazon.fr/gp/product/B00KGQSBG8/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1642&creative=6746&creativeASIN=B00KGQSBG8&linkCode=as2&tag=wwwgoclecdfr-21&linkId=FQWT4KL7VSP3C3LJ&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

Postoji samo Cyber Monday, nakon crnog petka i on je u stvari digital verzija istog. Pretprošli (2015) je bio sjajan, ali prošli (2016) je bio užasan, skoro bez ikakvih popusta. Nadam se da će ovogodišnji biti pravi naslednik onog iz 2015.
 
dosao covek da pita koji xbox da kupi i oni mu pisu da kupi ps4. way to go...

ako vi imate ps4 ne mora svako da ga ima, neko gotivi xbox... zamislite, misljenja se razlikuju.

ja od kako sam saznao da mogu da namestim xbox kontroler na ps4, mislim se da kupim sad i ps4, imam mesta pored projektora za oba. najvise me je odbijao uzasan gamepad do sada, ali sve i da dam jos 100 evra za onu glupost da namestim x1 kontroler na ps4, sta ce mi losija konzola? bolje da izadjem jednom u grad za tih 250 evra
 
Poslednja izmena:
Ja imam obe i ne vidim po čemu ti je PS4 lošija konzola? Čak jedina prednost na Boxu je BC i što ne moraš ponovo kupovati x360 ili sad već i originalne Xbox igre. Mislim da sam ove godine na mom Boxu 10x više igrao RDR, Mass Effect 1, 2, 3 ... Nego bilo koju novu. To da nisu ubacili prodao bih ga odavno ... Odkako mu je crkao WiFi, slabije ga i uključujem.
 
U novembru (drugi put) uzimam XO ali ovaj put S i 95% razloga uzimanja konzole su zbog nekoliko BC igara (među kojima je RDR of course!). Obzirom da ne igram MP igre, a biblioteka XO ekskluziva je prilično slaba (jedino FH3 i FM7 nameravam nabaviti), da nema BC-a u mom slučaju konzola bi definitivno bila čisto bacanje para.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
bolji kontroler (ne moras da kupujes skup dodatak da bi igrao sa njim), backwards compatibility, po novom kupis igru za x1 imas i za pc, ms cloud, onda multitasking (doduse ne znam da li konacno i ps4 moze to), bolji je za multimediju 300 puta (vlc), neuporedivo bolja gold pretplata, forza, path of exile (manje vazno)

sve sto sam nabrojao je tu i tamo nista specijalno bitno pojedinacno, ali kao paket je bolje

ono sto je glavno je fakin kontroler. alo skoro smo u 2020. a ps4 jos nema vibraciju u triggeru? i kad mi se isprazni baterija moram da cucnem pored konzole da ga punim, ne mogu da ubacim rezervnu bateriju i da teram dalje, da ne pominjem mogucnost ubacivanja najobicnijih aa baterija (ja ga koristim sa njima i igram nedeljama sa jednin punjenjem). o cemu pricamo?
 
bolji kontroler
- subjektivno mišljenje tj stvar ukusa i pre svega navike. Meni oba džojpeda skroz lepo leže i odgovaraju.
po novom kupis igru za x1 imas i za pc
- nekome je to prednost, meni je to samo razlog manje zašto bi neko ko ima iole normalan PC uzeo XO
- šta je toliko specijalno s njim?
onda multitasking
- naravno da može da multitaskuje, lol
bolji je za multimediju 300 puta (vlc)
- Imam PLEX app na TV-u povezan preko Media Server-a na PC...
neuporedivo bolja gold pretplata
- još jednom tvoje subjektivno mišljenje, PS+ u poslednjih nekoliko meseci daje skroz fine AAA igre i ima tendenciju da nastavi tim pravcem...
vibraciju u triggeru
- Apsolutno me ne dotiče vibracija u trigerima, realno...
i kad mi se isprazni baterija...
- baterija od DS4 (V2) traje nekih 10-ak sati, a obzirom da se u jednoj "gaming sesiji" ne igram toliko dugo, kada završim sa igranjem stavim ga na punjenje i nikada ne razmišljam o tome da li je baterija prazna.

O tome pričamo.
 
@Skankhunt42 evo ti na popustu Diablo III: Eternal Collection za samo 35.99$. Ako si bio strpljiv da sacekas evo ti prilika...zaista extra ponuda
Pored nje ove nedelje su na popustu:
7 Days To Die USD 12.00
Axiom Verge USD 10.00
Bloody Zombies USD 11.24
Claire: Extended Cut USD 3.75
Crypt Of The Necrodancer USD 10.04
D4: Dark Dreams Don't Die USD 3.75
Digerati Horror Bundle USD 10.00
Digerati Indie Darling Bundle USD 23.99
Dead Alliance USD 10.00
Dead By Daylight: Special Edition USD 17.99
Dead Island Definitive Edition USD 10.00
Dead Island Retro Revenge USD 2.99
Dead Island: Riptide Definitive Edition USD 10.00
Dead Rising USD 10.00
Dead Rising 2 Off The Record USD 10.00
Dead Rising 3: Apocalypse Edition USD 7.50
Dead Rising 4 USD 16.00
Dead Rising 4 Deluxe Edition USD 24.00
Dead Rising 4 Season Pass USD 5.00
Dead Rising Triple Bundle Pack USD 23.80
Devil May Cry 4 Special Edition USD 12.50
Diablo III: Eternal Collection USD 35.99
DMC Devil May Cry: Definitive Edition USD 9.90
DMC4SE Demon Hunter Bundle USD 18.00
Doom USD 20.09
Dying Light: The Following - Enhanced Edition USD 20.99
Goosebumps: The Game USD 3.75
How To Survive 2 USD 4.95
How To Survive: Storm Warning Edition USD 4.00
Killing Floor 2 USD 29.99
Kholat USD 10.99
Knock-Knock USD 4.19
Layers Of Fear: Masterpiece Edition USD 9.20
Outlast USD 5.00
Outlast 2 USD 17.99
Oxenfree USD 5.00
Plants Vs. Zombies Garden Warfare 2 USD 8.00
Plants Vs. Zombies Garden Warfare 2: Deluxe Edition USD 8.25
Prey USD 29.99
Prototype USD 12.00
Prototype 2 USD 16.00
Resident Evil USD 8.00
Resident Evil 0 USD 10.00
Resident Evil 4 USD 8.00
Resident Evil 5 USD 8.00
Resident Evil 6 USD 8.00
Resident Evil 7 Biohazard USD 30.00
Resident Evil 7 Biohazard - Banned Footage Vol.1 USD 5.99
Resident Evil 7 Biohazard - Banned Footage Vol.2 USD 8.99
Resident Evil 7 Biohazard Season Pass USD 26.99
Resident Evil Revelations USD 13.99
Resident Evil Revelations 1 & 2 Bundle USD 29.99
Resident Evil Revelations 2 - Season Pass USD 8.00
Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition USD 12.00
Resident Evil Triple Pack USD 23.80
Resident Evil: Deluxe Origins Bundle USD 13.20
Runbow: Extra Val-Hue Pack USD 7.79
Runbow: Satura's Space Adventure USD 4.19
Shovel Knight: Treasure Trove USD 19.99
Spartan USD 9.59
Slayaway Camp USD 12.74
State Of Decay: Year-One Survival Edition USD 9.90
The Evil Within Digital Bundle USD 15.00
The Park USD 5.20
The Telltale Undead Survival Bundle USD 22.00
The Town Of Light USD 10.00
The Walking Dead: A New Frontier - The Complete Season (Episodes 1-5) USD 12.50
The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries USD 6.00
The Walking Dead: Season Two USD 7.50
The Walking Dead: The Complete First Season USD 7.50
The Wolf Among Us USD 10.00
Torment: Tides Of Numenera USD 12.50
Trove - Gourdzilla Pack USD 10.49
Victor Vran USD 10.00
What Remains Of Edith Finch USD 15.99
White Night USD 4.95
Zombie Vikings USD 6.00
 
Ne znam koja je konzola bolja, samo imam one S, ja kad sam kupovao odlučio sam se zbog multimedije, Netflix-a, bluray-a, HDR ( mada ovo još nisam isprobao jer nemam takav TV :)) i naravno Elite kontrolera.

Ja sam prezadovoljan!

Sent from my SGP521 using Tapatalk
 
Netflix i HDR takođe imaš i na PS4. A što se Elite džojpeda tiče, stvarno je ekstra, ali njegova cena me je oduvek odbijala od kupovine.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Netflix i HDR takođe imaš i na PS4. A što se Elite džojpeda tiče, stvarno je ekstra, ali njegova cena me je oduvek odbijala od kupovine.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Za slične pare postoje i tzv. Elite verzije kontrolera za PS4. Ovih dana izlazi još jedan takav.

A pomenuti multitasking je na Boxu nazadovao kad je Snap eliminisan. Mada nije radio dobro uopšte, probao sam.
 
ne bih ustedeo puno, za d3 - 10 usd. mene je izasao 60 sa necro dodatkom, a da sam uzeo ovo na popustu plus dodatak izaslo bi 50...

hahahahahaa 10 sati baterija na ps4 kontroleru :D ja sam znao da je bedno, ali toliko bedno? treba da robujem i kontroleru da ga punim svaki dan, malo mi je mobilni i sat. zato cu lepo i da prestanem digitalni sat da nosim, i vratim se na neki od klasika, ionako mi dzabe stoje, a i lepsi su
 
XO džojped manje troši struje jer ima bolji touchpad (inače glavni "krivac" baterije kod DS4), bolji zvučnik i motion senzore. Oh wait, pa on nema ništa od navedenog lol

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
@eufrat...Oh wait, pa on nema ništa od navedenog lol
Da bre touchpad je najkorisnija stvar na gamepadu, nabroj mi pet igara gde zaista ima neku znacajnu funkciju, ono svetlo i zvučnjak ima dobru foru u GTA kad te jure pajkani i kad pričaš preko telefona-stvarno pojačava filing a za ostale igre i ne...vidjao sam likove po netu da odseku kabl do LED-a da produže trajanje baterije jer je kao i što sam rekao beskorisno totalno!
 
Poslednja izmena:
Moj DS4 v2 drži konstantno 17-18 sati, a napuni se za 15-20 min (na jačem punjaču od telefona, ne preko konzole). Naravno ovo nije ni blizu XBO kontroleru za koji sam uzeo Eneloop od 4000mAh, ali i to je bio trošak od 1800din sa punjačem.
Stari DS4 je bio problematičan - 7 sati u početku i jedva 3-4 sata nakon 2 godine. Ali i to se lako sredi - Gearbest za 5$ ima 2000mAh bateriju (original je 800mAh).
 
Kao što rekoh glavni krivac i potrošač na 800mAh bateriji od DS4 je touchpad. LED svetlo (koje svakako može da se dim-uje) troši zanemarljivo.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
U principu svelo se na to izmedju one s i ps4 slim: licni dozivljaj koji je kontroler bolji. Da One S ima 4k podrsku (tesko da cu uzimati 4k tv skoro) ps 4 slim ima te ekskluzive. Mada opet One S mi povoljnije izadje. Za 220evra nov sa 2 igre. Dok za najjeftiniji ps 4 kod madjara samo gola konzola. Ovo mi za ONE S deluje povoljno
Screenshot_20171025-014239.png
 
Poslednja izmena:
Taj AC kosta okruglo 2$ i neces se bas naigrati jer nije optimizovan bas najbolje za konzole...imas mnogo bolju foru EA Access za 5$ mesecno dobijas pristup 40ak igara koje su kudi-kamo kvalitetnije. Skoro su ubacili TitanFall 2 i Batllefield 1, NFS 2015 i Rivals, Mirrors Edge (oba dela), Mass Effect(trilogija) i valjda Andromeda. Imas jos Gamepass za 10$ mesecno takodje imas pristup preko 100 igara!
Za prvo vreme dok ne napravis svoju biblioteku igara ovo je odlicna stvar!
 
I jedna i druga konzola pružaju odlično iskustvo. Nećeš pogrešiti koju god da uzmeš. Između te dve ps4slim nema optički izlaz ako ti je to bitno. Meni jeste jer nemam hdmi na risiveru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno