Šta je novo?

Xbox One

Moći ćeš naravno da se vratiš na standardnu pretplatu. Nakon isteka kupuješ ovu sadašnju i to je to.

Samo ne očekuj da te promotivne cene budu i naredne godine u toj meri. Ovo je sada planski urađeno kako bi se što više ljudi naviklo na ovaj vid servisa.
 
Upravo gledam na US store i piše da ako se pretplatim na Game pass ultimate ne mogu da se vratim na stari način pretplate. Koliko sam shvatio, kada jednom spojiš gold i pass nema više nazad. E, sada, ja imam gold još nekih 15 dana, a pass još dva i po meseca. Ako bi sada uzeo taj ultimate kako bi to funkcionisalo ne mogu da provalim.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Pa nemoguće da nakon isteka Ultimate pretplate ne možeš da uzmeš klasični? Tipa samo Gold ili samo GP. To nigde nije objavljeno koliko sam video.

Ako bi ti sada uzeo ovaj promo, imao bi Ultimate 4 meseca (15 dana + 2½ meseca + mesec).
 
Pročitaj uslove. Piše da se ne može vratiti na staro. Imaš prvu pretlatu 1$ i posle 14$.
All conversions to ultimate are final. Once converted you cannot re-convent your ultimate membership back to previous membership.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
Upravo zato i ne znam kako bi funkcionisalo u mom slučaju. Koliko vidim, jedino da sačekam da mi istekne pass i da kupujem gold mesečno, pa onda da pređem na ultimate. Kontam da ćemo svi u skorije vreme morati da pređemo i da je jeftinom passu kraj. [emoji17]
 
Poslednja izmena:
Ali to je verovatno i logično za vreme trajanje pretplate.

Jer je prosto nemoguće da sada za.ebu narod za dolar i da su posle vezani time da mogu samo Ultimate pretplatu da kupuju. Šta ako neko od njih proda kompjuter i nema potrebu da uzima za PC ili neko sa konzole prosto ne želi više Xbox Live.
 
^Zaista ne znam. Čitam šta su napisali, a nisu napisali za vreme trajanja pretplate. Pročitao sam pažljivo sve uslove.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Dajte neki link...

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Nemam pojma ostaje da razmišljam da odvajam 15x12 meseci je nekako previše biće i tu nekih promo sigurno ali ipak je mnogo. Jedino me kopka kako će da radi taj PC pass , za sada to veoma loše funkcioniše većinu igara za PC koji su na pass me mogu da instaliram ili izbaci grešku. Jedino mi Forza H4 radi normalno dok npr Minecraft neće.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^Hvala. Dakle, dobro sam shvatio. Kada uđeš, nema izlaska [emoji2]. Mada ovaj dil na Amazonu je primamljiv. P.S. Primamljiv i unavailable [emoji3].

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo je tačno novi nivo lopovluka.

Ništa onda, pravite nove naloge pa na njih kupite ovaj promo za Ultimate.
 
^Tako će i biti. Baš bezobrazan potez. Posle će se čuditi kako se PS 5 bolje prodaje.

Sent from my moto g(6) plus using Tapatalk
 
Ja sam uz pomoc Microsoft Rewards (Koristim VPN) skupio gold + pass do 2022 :d
 
A sta ce da se dogodi ako se kupi kod za Gold pa se reedemuje na xboxu? Kao nece raditi?
Ako je tako ok uveli su nema povratka. Onda napravis nalog kupis gold odradis share sa tim nalogom i isti djavo.
 
I šta da rade oni koji žele da igraju naslov koji su dobili na svom nalogu uz Gold? Za ovo nema ok ako je tako. Ovo je čist lopovluk i uslovljavanje ljudi da plaćaju nešto što možda ne žele da koriste.
 
Pa imace je i onaj drugi dostupnu isto (tako ja radim na mojim nalozima).

Zapravo nije lopovluk. Tamo je pisalo sta je to i sta nudi i obaveze a sto svi vide samo 1$ to je vec druga prica. Ja sam dobio sa time do septembra 2020 gold+game pass jer sam toliko pretplate imao u tom trenutku nakuplje + promo. Meni vise nego dobra ponuda. A tada ce biti opet popusti i rasprodaje pa ce moci da se uzme ultimate na popustu (mesec, tri ili vise).
 
Poslednja izmena:
Pa ako kreiraš nov nalog i kupiš Live, nemaš pristup igrama koje si dobio na prvobitnom nalogu. Imaš samo buduće igre na tom novom nalogu.

Lopovluk je što su stavili da se za 1$ prebaciš na Ultimate i tek naknadno postavili da si trajno prešao na tu pretplatu.

Ne znam kojom logikom ti je normalno da nekog ograničavaš da ne može da kupi manju pretplatu nakon isteka te GP: Ultimate kombinacije? Ovo se samo planski ide ka tome da se obični GP izbaci lagano iz ponude i da ostane skuplja verzija. Koju moraš da platiš iako ne koristio Live ili Game Pass na konzoli ili kompjuteru.
 
Sto je i logicno jer obican Live vise ne sluzi nicemu, igre su tesko djubre i placas samo multiplejer.

Do kada traje promocija, jel neko zna? Negde kazu do 13. negde do novembra...
 
Ne pratim naslove koji dolaze uz Gold uvek, ali opet za dosta ljudi znači i to što dobiju. Naročito ako imaju i klince.

Ja koliko znam, akcija je do 17-og juna.
 
Imam XBO S sa solidnim brojem igara što digitalnih na nalogu, što na diskovima. Nego interesuje me šta se dešava sa Homebrew softverom za XBO ? Ima li naznaka uspešnog jailbreak-a konzole ?
Pre svega me interesuje emulacija starijih platformi, znam da su neke mogle ranije tipa NES, SNES, Sega mega... for free a plaćalo se za PSX, PS2, N64(koje me pre svega interesuju) ... Nzm da li je stanje i dalje takvo ?
Ako neko ima koristan link u vezi novosti sa Homebrew scene i šta se dešava u vezi jailbreak-a kobzole bio bih zahvalan...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Baš bzv, dobra konzola... Mora da Microsoft dobro podmazuje čim niko nije "zainteresovan" za homebrew... :)

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Dok ne izađe PS5 ili XB2 nema menjanja. Imam xbo od 2016 i sasvim solidnu biblioteku igara da bih sad menjao sve iz razloga kupovine PS4.
Samo mora se priznati da je čudno što xbo zaštita i dalje odoleva, nije da nema zainteresovanih.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Novi član Xbox kluba ;)
- Ako imam MS nalog otvoren u Srbiji šta time gubim, tj. za šta sam uskraćen na Xbox-u. Nalog je normalno "radio" na telefonu i PCu, kupovina i tako to.
- Da li može više naloga na jednoj konzoli, da svaki klinac ima svoj nalog.
 
Novi član Xbox kluba ;)
- Ako imam MS nalog otvoren u Srbiji šta time gubim, tj. za šta sam uskraćen na Xbox-u. Nalog je normalno "radio" na telefonu i PCu, kupovina i tako to.
- Da li može više naloga na jednoj konzoli, da svaki klinac ima svoj nalog.
Na xboxu koristiš isti MS nalog samo u adresu stavi neku iz amerike. Nađi adresu u nekom gradu u nekoj državi koja je tax free, radi kupovine na storu (Delaver, Aljaska..ima ih ukupno 5).

Može više naloga i sve što imaš na jednom nalogu može da se koristi i na dodatnim.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Na xboxu koristiš isti MS nalog samo u adresu stavi neku iz amerike. Nađi adresu u nekom gradu u nekoj državi koja je tax free, radi kupovine na storu (Delaver, Aljaska..ima ih ukupno 5).

Može više naloga i sve što imaš na jednom nalogu može da se koristi i na dodatnim.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Znači samo zbog tax free, "nova" adresa... Da li to mogu da podesim posle logovanja na konzoli ili da to uradim pre, na svom nalogu.
 
Nazad
Vrh Dno