Šta je novo?

Xbox One

To znaci da nemamo game pass nego kupimo igricu

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Pa koju god. To sam napisao zbog polemike o game passu

Sent from my P30 using Tapatalk
a2abcb8527b1a7669bccb5cf21669f09.jpg
 
Ljudi napravite novi nalog, aktiviraj te game pass ili ultimate na 12 mesece(prvi mesec za 1dolar) pri kraju prvog meseca u podešavanjima isključite opciju automatskog produžetka predplate i sve tako radite i eto vam 100+ igara free koliko god želite.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Zanima me kupovina digitalnih igrica.U cemu je razlika sa jedne strane primarni i sekundarni nalog a sa druge aktivacioni kod.
 
Kod xbox-a nema primarni i sekundarni nalog.
Jedan nalog moze da se loguje na dve konzole i da se koristi jedanko samo treba odabrati kao my home xbox.
Ovi sto kod nas prodaju po KP uglavnom ti prodaju tu varijantu da ti umesto igrice daju nalog znaci da ga vec delis sa nekim i takav nalog ne mozes deliti dalje.
Kada dobijes aktivacioni kod e onda si za sigurno kupio igricu

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ljudi napravite novi nalog, aktiviraj te game pass ili ultimate na 12 mesece(prvi mesec za 1dolar) pri kraju prvog meseca u podešavanjima isključite opciju automatskog produžetka predplate i sve tako radite i eto vam 100+ igara free koliko god želite.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Kako koliko god želimo? I ako sam platio 12 meseci što bih pred kraj prvog meseca isključio automatski produžetak? Nisi baš lepo objasnio.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Prijaviš se na 12 meseci, prvi mesec je 1 dolar i bukvalno ti skinu 1 dolar sa kartice, toliko platiš za prvi mesec, 2 dana pred kraj meseca isključiš pretplatu zato što u drugom mesecu plaćaš regularnu cifru 9 ili 12 dolara, napraviš novi nalog na xboxu i samo ponoviš postupak na novom nalogu, tako igraš stalno za 1 dolar, malo jeste cimanje ali ja tako radim konstantno, prijavljen sam na game pass ultimate.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jel svaki put koristiš istu kreditnu karticu ili paypal?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Prijaviš se na 12 meseci, prvi mesec je 1 dolar i bukvalno ti skinu 1 dolar sa kartice, toliko platiš za prvi mesec, 2 dana pred kraj meseca isključiš pretplatu zato što u drugom mesecu plaćaš regularnu cifru 9 ili 12 dolara, napraviš novi nalog na xboxu i samo ponoviš postupak na novom nalogu, tako igraš stalno za 1 dolar, malo jeste cimanje ali ja tako radim konstantno, prijavljen sam na game pass ultimate.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Reci mi da li mozes da igras igricu sa t og regularnog naloga - mislim ono kad pokrenes igricu sa tog naloga na kome imas game pass i onda u medjuvremenu prebacis na svoj?
Pretpostavljam da stare - istekle naloge brises

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Reci mi da li mozes da igras igricu sa t og regularnog naloga - mislim ono kad pokrenes igricu sa tog naloga na kome imas game pass i onda u medjuvremenu prebacis na svoj?
Pretpostavljam da stare - istekle naloge brises

Sent from my P30 using Tapatalk
Imam 3 stalna naloga koje sam ranije kupovao sa igrama, kad napraviš novi nalog za game pass možeš da igraš igricu i na svim ostalim nalozima, kad napraviš novi naravno izbrišeš stari nalog.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
[emoji106][emoji106][emoji106]

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Ne znam da li je to još uvek aktuelno, ali evo kako sam ja došao do po meni najpovoljnijeg Dila:
- na cdkeys kupio godinu dana Golda
- imao već još godinu Golda
- imao 3 meseca običnog Game passa
- isključio obnovu Golda

Onda sam otišao na Game pass ultimate polje u storu, tamo stoji da je za sve nove 1$.

Pazario to, pitali me da li želim da sve pretvorim u ultimate. Pretvorio i dobio 2god i 5 meseci Game pass ultimate.

Godina Golda = 40$x2
Gamepass običan, uzeo na promociji = 3$
GPU = 1$

Mesec dana GPU me košta ~3 dolara..
Sad, uhvatio sam tu neke promocije, ali mislim da do juna važi ovo pretvaranje...


Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Prijaviš se na 12 meseci, prvi mesec je 1 dolar i bukvalno ti skinu 1 dolar sa kartice, toliko platiš za prvi mesec, 2 dana pred kraj meseca isključiš pretplatu zato što u drugom mesecu plaćaš regularnu cifru 9 ili 12 dolara, napraviš novi nalog na xboxu i samo ponoviš postupak na novom nalogu, tako igraš stalno za 1 dolar, malo jeste cimanje ali ja tako radim konstantno, prijavljen sam na game pass ultimate.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Aj mi sami pomozi, gde iskljucim pretplatu na dva dana ored kraj isteka?


Sent from my P30 using Tapatalk
 
Moraš preko xbox sajta. Gore desno klikneš na tvoj profile pa My microsoft account, pa gore Services & subscriptions. Pa onda pored usluge imaš Turn off recurring billing.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Settings, account, subscriptions, supscribed, wiew and manage supscriptions, turn off reccuring billing, accept.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Games with Gold za april:

Project Cars 2 - available April 1 to April 30 on Xbox One.

Knights of Pen and Paper - available April 16 to May 15 on Xbox One.

Fable Anniversary - available April 1 to April 15 on Xbox 360 and Xbox One.

Toybox Turbos - available April 16 to April 30 on Xbox 360 and Xbox One.
 
Ne znam da li je to još uvek aktuelno, ali evo kako sam ja došao do po meni najpovoljnijeg Dila:
- na cdkeys kupio godinu dana Golda
- imao već još godinu Golda
- imao 3 meseca običnog Game passa
- isključio obnovu Golda

Onda sam otišao na Game pass ultimate polje u storu, tamo stoji da je za sve nove 1$.

Pazario to, pitali me da li želim da sve pretvorim u ultimate. Pretvorio i dobio 2god i 5 meseci Game pass ultimate.

Godina Golda = 40$x2
Gamepass običan, uzeo na promociji = 3$
GPU = 1$

Mesec dana GPU me košta ~3 dolara..
Sad, uhvatio sam tu neke promocije, ali mislim da do juna važi ovo pretvaranje...


Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

Koliko kosta godinu dana golda?

EDIT: Izvini video sam, ne znam kako mi je promaklo. Ja kada sam gledao to isto da uradim pre neka 2-3 meseca nisam mogao da nadjem godinu golda nigde za ispod 60 dolara.
Inace tad su kruzile neke informacije da mozes najvise 2 godine golda da pretvoris u GamePass Ultimate, super sto si provalio da moze i tih 3 meseci GamePass-a dodatno.
 
Poslednja izmena:
Možeš maksimalno da na ovaj način pretvoriš 3 godine

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno