Šta je novo?

Xbox One

GTA V stigao u Game Pass.
Lepo se Microsoft otvorio.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da si procitao description u linku video bi da nije u pitanju obican kabl vec kabl sa integrisanim aktivnim adapterom koji se napaja strujom iz HDMI porta, mada je u svakom slucaju sigurnije uzeti neku varijantu koja ima dodatno usb napajanje za slucaj da X-BOX One HDMI port ne daje dovoljno snage. U svakom slucaju takav adapter kosta daleko manje od 50e, a kamoli 9000, ali preporucio bi korisniko markobac da pogleda malo po kp ili po prodavnicama i da nadje neki drugi model, ne svidja mi se ovo resenje koje sam linkovao.

Sto ne taj model, ja sam trazio po kp ali deluju mi svi na taj fazon, slabo se razumem u to pa mozda gresim...
 
Ja msm da je pes sad na gpu. Pretplati se i imas ne samo pes nego jos 170 igara... mnogo hitova...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste, zato i pitam hoće li neko da igra :)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja sam na fifi :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel zna neko da li je isti kvalitet slike i fps i sve ako igramo XB360 igru na One konzoli i ako igramo tu isti igru u verziji za Xbox One? Konkretno hteo bih da uzmem LA Noire da obrnem jos koji put al nisam siguran da li uzeti verziju za One ili za 360, koja se moze polovna naci za jako male pare, jel ima razlike uopste?
 
Koristan tip možda :

Kupio sam novi Xbox Digital i imao ogromne probleme sa povremenim disconnect-om džojstika.

Nakon update firmware-a nijedan problem već mesec dana.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Jel zna neko da li je isti kvalitet slike i fps i sve ako igramo XB360 igru na One konzoli i ako igramo tu isti igru u verziji za Xbox One? Konkretno hteo bih da uzmem LA Noire da obrnem jos koji put al nisam siguran da li uzeti verziju za One ili za 360, koja se moze polovna naci za jako male pare, jel ima razlike uopste?

Ima naravno. Čim postoje dve verzije igrice, znaj da je ova za One remaster, znači potpuno grafički sređena igrica, sa novim teksturama, engine-om... Bolje uzmi One verziju.
 
Jel koristi neko xbox one ne samo za igranje, vec kao tv boks:
-Da li mogu da se ukinu reklame na yt? (ako nisi na goldu)
-Video sam da ima kodi?
-Kako radi torent program koji je besplatan?
 
Kodi ima i radi ok, za ostale nedoumice ne znam.

Ja sam razmišljao da koristim Xbox za Kodi, eventualno još neku multimediju, ali pošto i ostatak familije koristi Kodi ostavio sam Mi box za to, a Xbox je ostala moja ekskluzivna igračka. :)
 
Nasao sam jako povoljno The Witcher 3 GOTY sa svim ekspanzijama i DLC-evima, samo sto je region UK, pa me zanima jel se to odnosi na regiju u kojoj se konzola nalazi, koju mogu da utvrde preko IP adrese, ili na account? Moj account je US pa pretpostavljam da nema nacina da aktiviram tu igru na svom accountu...
 
Vezano je za nalog, ako imas US nalog, UK kodovi ne bi trebalo da radi...

Edit:

ako je to sa CDkeys, imas tamo jednu zanimljivu ponudu: trenutno je 6meseci Game Pass Ultimate 30eur, ali je samo za nove naloge
 
Poslednja izmena:
Jeste, sa cdkeys je ponuda, a cek koja je razlika između ultimate i obicnog game pass-a?
Pa ja sam nameravao Witchera da obrnem prvo, sa obe ekspanzije, razume se, ali na game pass-u se dobije samo base igra, ma da sam procitao da mogu dlc da se kupe ako se skine igra sa game pass-om ali ako skinu tu igru sa ponude, dzabe kupovao dodatke...
 
Mislio sam da ce biti neki popust uz GPU, kako obicno bude...
Jos 2017. sam kupio w3 wild hunt complete edition za 20usd...

GPU sam pomenuo samo kao zanimljiv info, a znam da ima w3 goty...

Game pass ultimate sadrzi live gold + GP console + GP PC
 
A koliko cesto se desava da ms povuce neku igru iz game pass ponude? Negde sam citao da posle nekog vremena to rade, pa mi zato glupo da rizikujem da kupujem ekspanzije za igre koje sam dobio u game pass ponudi
 
Desava se, naravno. Sad povlače Shadow of the thomb raider, Ali on je bio preko godinu dana...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Jesam. Kupio karticu od 5 dolara na offgamers sajtu. Nakon toga kontaktirao Microsoft support koji mi je aktivirao sve za par minuta.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nisam te bas najbolje razumeo. Sta ti je MS aktivirao? Game Pass Ultimate? Koliko meseci?
 

BTW, nista od ovoga ne radi. Nije aktuelna vise nijedna promocija za $1. Cak koliko vidim vise nije aktuelna ni promocija 3 meseca game pass ultimate za $1, sada su promenili na 1 mesec. Koliko vidim najvise se isplati da se uzme 3 meseca obican game pass za $8.99 na Cdkeys.

Ono sto su takodje promenili je da je sada promocija 3 meseca za $1 game pass ali za PC. Vidim da su svi na onoj temi pricali da dodaju i tu promociju na svoj nalog, ali ne kapiram kako, jer nema opcija da se kupi kod, nego ides na sign up, platis i samo kada se us na svoj nalog u PC aplikaciji imas pretplatu.Ako neko zna, bilo bi lepo da pojasni.
 
Jel kupovao neko ovo na cdkeys? Ja sam kupio ali kada pokusam da uradim redeem kaze mi "The free trial is for new customers only".
 
Radi normalno za nove naloge.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pazi, ja, sam uzeo jednom pre ovoga i radio je, ali sada neće. Iz MS-a mi kažu to su promo kodovi.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Ako je tako neka ti vrate pare ovi sa CDkeys jer nigde to ne pise u opisu (samo za onaj kod od 1$ ima obavestenje da mora nov nalog).
 
Nazad
Vrh Dno