Šta je novo?

Xbox One

Dajte provereno mesto ako ima gde moze da se kupi produzetak game pass ultimate, naime uzeo sam bio na akciji na cdkeys za 3 meseca koja su istekla i sad podrska na cdkeys ne moze da mi da odgovor da li kod njih u ponudi vazi ono sto nude na 3 meseca za produzenje ultimate?
 
Dajte provereno mesto ako ima gde moze da se kupi produzetak game pass ultimate, naime uzeo sam bio na akciji na cdkeys za 3 meseca koja su istekla i sad podrska na cdkeys ne moze da mi da odgovor da li kod njih u ponudi vazi ono sto nude na 3 meseca za produzenje ultimate?

A da uzmes kod njih opet 3 meseca pa ako nece jel bi prihvatili refund? Sumnjam ali sta znam...
 
@Copyright

Jesi uspeo nesto da resis?
 
Kupljeno za 50 eura na godinu dana na ebay, produzeno bez problema, ako nekoga zanima neka pita na pm da prosledim link od ponude
 
Ajde ljudi dajte neki predlog za neku dobru sp igru? RDRII sam presao i igrar je cista 10-ka, krenuo AC Origins ali ono grindovanje da bi dosao do levela koji mi je potreban za main questove me je toliko smorilo da jednostavno nmg da igram, nemam osecaj da igram assassins creed nego neki RPG, a taj zanr ne volim nikako... Kakvi su utisci o Metro Exodus ili Gears of War 4, ili mozda malo starijim AC-ovima poput Unity-a?
 
Metro Exodus je odlican, ali su kontrole trome i nisam siguran da li su sredili performanse (igrao sam na kompu). Prva dva dela su mi se vise svidela, ali je i dalje vredno igranja. DLC je odlican.
GeoW4 je dobar, ovaj novi je jos bolji.
 
Kingdom come deliverance, za peticu je. Na game pass je free, kao gta 5 samo srednji vek.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
E za Kingdom Come mi je drug preporucio da je vrhunska igra, isto istorijska prica i okruzenje, nesto najlepse u igrama. Moracu i to da obrnem kao i ove dve, samo mi jako zao kad vidim u sta se ac serijal pretvorio, gomilu beznacajnih misija i zadataka, kao da sam neka jeftina radna snaga, a ne trenirani ubica... A Control, jel neko probao, cuo sam pozitivne utiske.
 
Ja sam sad po preporuci instalirao Hellblade: Senua's Sacrifice, ako ti nešto znači. Kad budem prošao malo, javljam za utiske.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Procitah par postova iznad o ultimate i obicnoj game pass pretplati i tome kako ne moze da se odradi downgrade sa ultimate na obicam gp. Citam sad po googlu i kako sam ja razumeo, sve postojece pretplate se konvertuju u ultimate, ali ako otkazes ultimate, po isteku te pretplate ti mozes da se pretplatis na pbican GP opet. Jedino sto ne mozes je da prekonvertujes preostalu ultimate pretplatu u obocnu. Je l to to?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam siguran, ali verujem da imas objasnjenje u njihovoj FAQ sekciji.

Btw, igra li jos ko fifu 18, da bacimo koju partiju neko vece?
 
Many thanks for ordering from CDKeys.com.

Upon checking the product which you have purchase as mention on our page only works with NEW Xbox Live accounts and will NOT work with existing accounts. Please confirm if you still want to process with the order.

Šta znači ovo, naručio sam xbox game pass 1 mesec, još mi nisu odobrili, stalno traže neka odobrenja, brojeve telefona i slično, ranije nisam imao problema, kupim, dobijem kod na mail, aktiviram i to je to.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
To je promo kod koji se dobija uz novi Xbox, i ne moze se aktivirati ukoliko si vec koristio pretplatu.
 
da, moje misljenje je da na jednom nalogu mozes samo jenom da ubacis taj probni 1 mesec (od 1.99e)...

Dakle ili produzavas na duzi period ili pravi novi account pa tu reedemuj...


Inace, sada ce krajem meseca da budu pretplate na pola cene za black friday, tako da, strpite se...
 
To je onda najpametnije kupiti neki gift card na određenu sumu, pa aktivirati kad budu popusti?

Mene zanima ako imaš samo PC, onda nema svrhe GP Ultimate ili ima? Čini mi se da su iste igre ponuđene u obe varijante...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ljudi jel zna neko kako da resim onaj no signal problem? Probao sam da startujem onaj low resolution mode al nije uspelo, i dalje dobijam no signal na tvu
 
Šta je bolja varijanta pdp u radnji ili original na kp? Mogu li preko pp da dobijem preporuku za kp prodavca koji je proveren i povoljan? Hvala lepo!

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da li neko ima problem da neće wireless da funkcioniše!? Vidi mrežu ali neće da se konektuje.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nabavio sam HDMI to VGA adapter, da prikljucim konzolu na VGA monitor, ali nema slike, no signal, zna li neko o cemu se radi?
 
Nabavio sam HDMI to VGA adapter, da prikljucim konzolu na VGA monitor, ali nema slike, no signal, zna li neko o cemu se radi?

Kupi tv sa hdmi ulazom, o tome se radi, to sto ti hoćeš ne može. Treba ti aktivni konverter, a kabl ti je pasivni....a takav konverter košta skoro ko najjeftiniji hdmi monitor tako da bolje uzmi to nego da bacas pare na kablove i konvertere koje možda i ne možeš da nadjes
 
Poslednja izmena:
Kupi tv sa hdmi ulazom, o tome se radi, to sto ti hoćeš ne može. Treba ti aktivni konverter, a kabl ti je pasivni....a takav konverter košta skoro ko najjeftiniji hdmi monitor tako da bolje uzmi to nego da bacas pare na kablove i konvertere koje možda i ne možeš da nadjes

https://www.amazon.com/Plugable-Active-Converter-Cable-Supporting/dp/B00H4J5B9U

Ja ne znam gde ti nabavljas monitore, ali daj podeli i sa nama da ih i mi kupimo ovako jeftino.

Salu na stranu, nadji aktivni adapter, ne kostaju boga oca.

U medjuvremenu probaj ono sto je predlozeno u ovom postu.
 
Poslednja izmena:
Odeš na eponuda i nadjes najjeftiniji tv, 24” košta oko 9 hiljada, VOX


Hdmi to VGA kabl ne radi iz prostog razloga zato sto kabl nema ponove koji prenose analogni signal , taj koji je potreban VGA adapteru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A imam tv sa hdmi ulazom ali je HD ready, slika je ocajna na 32 inca, pa bih radije neki monitor, uvek sam vise uzivao igrajuci na monitoru nego na velikom tvu, a zasto davati pare na jos jedan full hd monitor kad vec imam jedan samo eto ulaz nedostaje...
 
Odeš na eponuda i nadjes najjeftiniji tv, 24” košta oko 9 hiljada, VOX


Hdmi to VGA kabl ne radi iz prostog razloga zato sto kabl nema ponove koji prenose analogni signal , taj koji je potreban VGA adapteru


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da si procitao description u linku video bi da nije u pitanju obican kabl vec kabl sa integrisanim aktivnim adapterom koji se napaja strujom iz HDMI porta, mada je u svakom slucaju sigurnije uzeti neku varijantu koja ima dodatno usb napajanje za slucaj da X-BOX One HDMI port ne daje dovoljno snage. U svakom slucaju takav adapter kosta daleko manje od 50e, a kamoli 9000, ali preporucio bi korisniko markobac da pogleda malo po kp ili po prodavnicama i da nadje neki drugi model, ne svidja mi se ovo resenje koje sam linkovao.
 
Nazad
Vrh Dno