Šta je novo?

Xbox One

Consolemania.
 
Kontroler ima bolje "pečurke" ali sam ja na ovaj od PS-a stavio metalne, pa nije velika razlika. Druga stvar je baterija. DS4 V2 ima oko 20 sati autonomiju, ali sam ja u Box-ov stavio 4000mah(ukupno) eneloop. Tako da to traje mesecima. Plus punjive su.

Čak mi ni PlayAnywhere program nije previše zasmetao, ali šta box trenutno ima? Forzu 7, koja mene eto uopste ne interesuje jer više volim arkadni Horizon i Crackdown koji kasni debelo, plus meni licno izgleda ko Saints Row čiji nisam fan. Sad evo igram Witcher 3, našao Goty disk na KP za siću, i igra iako izgleda odlično, skoro kao PS4 verzija, u Novigradu vidljivo jedva 20fps prebacuje. To Digital Foundry nije pominjao nikada.

Za bateriju se slazem, i ja sam ubacio eneloop baterije, zaboravim kada sam ih promenio tj napunio... pazi slazem se sto se tice igara, ekskluzive nisu na nivou, ali kad sam kupio konzolu tesko mi je bilo da odmah krenem da kesiram za igre, ea access me je spasio opasno, imao sam sta da igram u pocetku, a pocetak je najtezi dok ne stvoris svoju biblioteku igara, zar, ne? [emoji4] plus gold koji je imao sasvim korektne igre... a sto se fps-a tice, i tu se slazem, posto najvise igram Ghost Recon Wildlands, a on ima najjadniji fps od svih, veoma je nestabilan, prosek je oko 25, 26, retko kad je na zakucanih 30, i dosta zna da padne, ali krastavac ne bunim se, sam ekosistem je meni bolji nego od PS-a (iako je moja prva konzola cuvena bebica PS1), nema oborenih servera, curenja podataka i slicno. Mada svakako planiram da uzmem obican PS4 da predjem poneku igru koja mi se svidja, kad ne znam al imam u planu ali ipak One X je prioritet u ovom trenutku...

@Markic imam KS7000 jedan od najboljih televizora prosle godine, tako da sto se HDR-a tice za mene nema zime [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Markic se nije odlepila pozadina tv-a? :D
 
Kupujete li igre preko g2a? Možda bih uzeo tamo Quantum break za 25eur? Pre sam igre uvek uzimao preko Store-a i Amazon-a, pa me zanima kakva su vam iskustva?
 
Kinguin i IG su mi main, g2A kad ovamo nesto nema ili je malo veca razlika u ceni.
 
Markic....imas kod istvana quantum break na disku(nov)za 20 eura
 
Instant-Gaming
 
imam problem sa džojstikom...xbox one s...kako da objasnim, kada ima padajući meni, i idete gore-dole, on se zakuca na poslednju opciju, kao da non-stop pritisnuta pečurka...konzola ima oko 9 meseca, nije puno koristena...to se desilo po paljenju, nije u igrici!?
 
Poslednja izmena:
Kako se ponaša u igrama? Jel "vuče" na dole? Ili se dešava u određenoj aplikaciji.
 
Kako se ponaša u igrama? Jel "vuče" na dole? Ili se dešava u određenoj aplikaciji.
uh, igricu nisam probao...veceras sam pustao SD .mkv filmove preko VLC plejera...to se u nekom trenutku dogodilo...deinstalirao sam vlc, i dalje isto...vuče u menijima...
 
To se i meni desilo do duše na džojstiku koji sam kupio "nov" preko KP, u suštini ja mislim da je to od nepravilnog korsicenja zato sto ljudi ne znaju i dalje da igraj pa kad im das mortal kombat il nešto brze, previše potapaju pecurkice misleći da će brze da ide


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dešava se i kod novih joypada. Googlajte Xbox joypad drift... Poznata stvar, nema leka.

Sent from mTalk
 
Ko kaže da Yugo nije u modi :d
 
Ima i jeftinije, 250e 1tb i dve godine garancije a 275e sa igrom koju ti izaberes!
 
http://igre-konzole.rs/konzole/XBOX-ONE?product_id=2097

Ima li neko iskustva sa kupovinom odavde? Mislim da za 1tb ne moze bolje. Inace i PS je dosta jeftiniji u odnosu na radnje.

Super je to cena za konzolu kupljenu u radnji... moguće da ima povoljnije na KP-u, ali da pri tom daju i validnu garanciju na 2 godine teško... regularna cena u drugim radnjama je daleko veća: https://www.idealno.rs/L3/135/racunari-i-oprema/pc-periferija/konzole-za-igranje?pbra=100
 
jel uspeo neko da pusti americki netflix na xbox one? kako? :D
 
Moj drugar ima Kanadsku pretplatu i najobicnije je pusta na XBO...
 
nema veze cija je pretplata, ima veze sa tim gde si, iako ima kanadsku pretplatu, on u srbiji moze da gleda samo srpski netflix, ne kanadski... ako ode u nemacku gledace nemacki, itd... svaki netdlix se razlikuje, a americki je najbogatiji
 
Nazad
Vrh Dno